Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
pajzl

Mysql a php pracicka

Recommended Posts

Ahoj lidi měl bych tady menší nabídku na práci.

 

cena: dohodou ale nebojte se nejsem vydřiduch :)

 

termín: tak do půlky července nejpozději.

 

Jednalo by se o systém pro přihlášení a registraci na web. Po přihlášení by měl mít uživatel možnost upravit si profil a přidat příspěvek do jedné sekce na webu. V ní by se vše mělo zapisovat do databáze, ze které by se to vypisovalo na stránku. Na ní by se dali příspěvky řadit podle názvu, jména autora, země původu autora a data přidání. Další podrobnosti samozřejmě mailem, na skypu, nebo v PM.

 

Shrnutí:

1) Možnost registrace na web

2) Přihlášení

3) dva stupně uživatelů (Admin a normální uživatel)

4) Aktivace účtů administrátorem

5) Možnost registrovaných přidávat příspěvky (taková témata)

6) Možnost admina odstranit příspěvek nebo uživatele

7) Řazení výpisu podle: Názvu, Jména uživatele, Národnosti, Data přidání příspěvku.

8) Žádný design jen základní HTML zpracování o design se postarám.

9) Takhle vše podrobnosti až zájemci

 

O případné dodatky samozřejmě napište do commentů.

Pro případné zájemce:

Skype - pidluzmak

E-mail - [email protected]

Nebo PM zde na fóru

Dík za váš zájem a doufám že se někdo najde

 

PS.: Nejsem žádné dítě zakládající nějakou stránku je to naprosto seriózní nabídka.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×