Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Andys7

Cost + Spell Stats

Recommended Posts

Zdravim,

 

chtěl bych se optat co vše musím přidat do nového patche aby bylo ve hře vidět - Nový ExtendedCost a nový Stat Spell (Přidává 20 000 attack power, upravený Attack power 1296). Doufám že je to nějak možné :) .

 

Kdyby něco chybělo klidně řvěte.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definuj to nic.

Upravil jsi DBC a to jsi dal do serveru i do klienta?

 

Třeba to ExtendedCost..

Projeví se nějak ve hře?

Upravoval jsi existující nebo jsi vytvářel nové?

Tak či tak,.. budeš tam mít nějakou jinou ikonu i cenu, ale pokud jsi to udělal na straně serveru dobře, tak když ten předmět koupíš, mělo by se ti to odečíst správně.

 

A jak jsi pojmenoval ten patch, který jsi dával do klienta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano ve hře se to projeví tak jak má. Odebere určitý item, s tím není problém.

Patch jsem pojmenoval patch-A.MPQ.

Patch jsem dělal přes program " Ladik's MPQ Editor ".

 • New MPQ Archive
 • Pojmenoval jsem ho Patch-A
 • Další --> Create an empty MPQ archive
 • Další, další --> Create "(Atributtes)" file in MPQ
 • Další a dokončit
 • Poté jsem "New Folder" pojmenoval jsem to DBFileClient
 • A zde jsem přidával skrze "Add File(s)"
 • Zavřel a překopíroval do složky "Data", tam kde mám Wow
 • Jsou zde přidány tyto soubory- ItemDisplayInfor.dbc (zde jsem nic neupravoval, ale zdálo se mi to vhodné tam dát), ItemExtendedCost.dbc, Spell.dbc

Edited by Andys7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pořád tak nějak nevím, v čem je tvůj problém. Pořád si to nenapsal.

Možná jen neumím číst, možná jsem tak zaneprázdněný, že to nevnímám, ale opravdu jsem stále nevyčetl tvůj problém.

 

Každopádně to není DBFileClient, ale DBFilesClient -> zapoměl jsi na s.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No potřeboval bych, aby se po přidání mého patche zobrazoval ve hře ExtendedCost, který jsem upravil a Spell Stat který jsem taktéž upravil.

EDIT: Vyřešil jsem to. Díky za vše. :)

Edited by Andys7

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×