Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
styller

[New Emu] BlizzlikeCore

Recommended Posts

Dobrý den, prvně se omlouvám že to davam nejspíše do špatné sekce a za druhé chtěl bych Vám představit Emulator pro WoW 2.4.3.

Jméno emulatoru: BlizzlikeCore

Vyvojaři: BlizzlikeGroup

Info o Emu: Tento emu vychazí z Oregoncore. Má vyhody v tom že ma lepší Warden - WoWMaelstorm Detection, PathFinding (npc nejdou dát za texturu obejdou jí) a mnoho dalšiho nechce se mi vše vypisovat. Warden standartně není zabudovany ale je ve složce patch odkud ho mužete aplikovat s dalšimy patchi pokuď chcete. Pokud přeci jen nechcete warden je tam i Anticheat. Také za dosti duležitou informaci považuji to že Vyvojaři nevydavají sql updaty zvlášt do složky, aplikujou je do world.sql, takže pri nové revizi bud all sql updaty vytahnout nebo nahrat db znova.

Zdrojaky + DB: https://github.com/blizzlikegroup/blizzlikecore

Official Web: http://www.blizzlike.dx.am/

 

Také bych chtěl uvist že brzy toto core bude možné vidět na http://wow-error.eu/ (bývalý Valor-project) který ho tež neznal než sem jim poskytl link na zdrojaky.

 

Také mě můžete kontaktovat na informace o tomto emu. Již delší dobu spolupracuji s BlizzlikeGroup takže vam můžu poskytnout nějake to info.

 

Moderatorům se eště jednou omlouvám pokud sem to postnul do špatné sekce ale přišla mi to jako nej sekce když ten emu vychazí z OC.

Kdyby se tento emu uchytil, myslim že by nebylo špatné pro něj udělat sekci.

 

Děkuji za Vaš čas a za vaše přečtení tohoto postu.

Přeji pěkny zbytek dne.

Edited by styller

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z toho jak si to popsal, mám pocit že je to OregonCore... s tím že je tam nakopírován patch wardena a pathfinding. Ten název je taky originální jak ...

 

A ještě to má dojebanej systém DB bez updatů ? Neznám jedinej server, kterej by jel na čisté DB, každej si tam něco upravuje... při každý revizi to dělat znova ?

 

Přijde mi to jako ztráta času... ale možná to je jen tím jak si to tady blbě popsal. Zkus to znova a lépe ;)

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMG fakt nevieš opraviť ten link? :D

 

https://github.com/blizzlikegroup/blizzlikecore

- toto tam skopíruj.

 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ariczek: Jak jsem psal tento Emu vychazí z OC. Ale nedá se zas říct že je to uplně OC, jelikož už ty vyvojaři tam udělaly dost práce.

 

System updatu není tak špatny když ti v podstatě funguje 95 % zakladního světa (blizz nehraju takže to beru podle lokací co využivam u sebe na Funku). To co tam není si stačí dodělat. Bud můžeš zustat na stejné rev nebo když daš update tak si vše co si upravil vytahnout z logu SQL. Občas stačí prostě projet jejich repo commity a vytáhnout si ty updaty co do DB daly, 5 min prace max jeden update...

 

Copenhagen: Link už funguje.

Edited by styller

Share this post


Link to post
Share on other sites

 1. Vždycky mě fascinuje, kde všichni bedou ty procenta. Je na to nějakej měřák, script, nebo je to jenom anální teploměr? :D
 2. Každopádně... Tohle se nechytne, sekce se dělat nebude. Je to jeden velkej bordel. I ten... jak se zas... jo, OneB1t. Ten hodil do placu lepší zdroják. :)
 3. Téma přesouvám do sekce OSTATNÍ EMULÁTORY, protože tam patří. Neomlouvej se tisíckrát když sám dobře víš, že děláš chybu. :angry:

 • Upvote 3
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BlizzlikeCore už wow-error nevyužíva, z nejakého dôvodu sa vyskytujú mini-lagy. Takže switchujeme na Oregon.

Edited by Effect

Share this post


Link to post
Share on other sites

BlizzlikeCore už wow-error nevyužíva, z nejakého dôvodu sa vyskytujú mini-lagy. Takže switchujeme na Oregon.

 

Ani se nedivim že vam BC nefunguje, když si to ti vaši Troll "Adminové" neuměj nastavit...

 • Upvote 1
 • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Styller:

Len tak pre zaujimavost, co presnejsie a kde nastavit ? Myslim ze lagovat by to nemalo,aj vtedy ked nic nenastavite

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Styller:

Len tak pre zaujimavost, co presnejsie a kde nastavit ? Myslim ze lagovat by to nemalo,aj vtedy ked nic nenastavite

No spíš de o to co v něm nastavíš, protože mužeš něco nastavit špatně a pak to laguje :)

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×