Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
jandamilanek

Pomoc s 4.3.4 serverem

Recommended Posts

Ahoj,

nedávno jsem si koupil VPS (2.4Ghz, 2GB ram) a mám představu na něm mít Wow server. S kamarádem jsme se pokoušeli ho nahodit a překompilovat, ale beznadějně.

Tímto se chci zeptat jestly by mi stím někdo nepomohl (překompilovat, sprovoznit), nebo aspoń dát nějákou radu.

Na serveru je málo prostoru (8GB disk), tak aby to byl výhodný emulátor, který mi nezabere celé VPS. Nejlepší by pro mě byl TrinityCore.

 

Předem děkuji za odpovědi!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud se koukneš na oficiální "wiki" TrinityCore (dle linky od Zechyho a Spichyho) tak na tom opravdu není nic složitého. Pokud nemáš celkově zkušenosti, tak radši pečlivě číst než všechno zkusíš.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psalo to:

 

Using SSL version: OpenSSL 1.0.1c 10 May 2012 (library: OpenSSL 1.0.1c 10 May 2012)

Using ACE version: 6.0.3

TrinityCore rev. unknown 1970-01-01 00:00:00 +0000 (Archived branch) (Unix, Release) (worldserver-daemon)

<Ctrl-C> to stop.

 

______ __

/\__ _\ __ __/\ \__

\/_/\ \/ _ __ /\_\ ___ /\_\ \, _\ __ __

\ \ \/\`'__\/\ \ /' _ `\/\ \ \ \/ /\ \/\ \

\ \ \ \ \/ \ \ \/\ \/\ \ \ \ \ \_\ \ \_\ \

\ \_\ \_\ \ \_\ \_\ \_\ \_\ \__\\/`____ \

\/_/\/_/ \/_/\/_/\/_/\/_/\/__/ `/___/> \

C O R E /\___/

http://TrinityCore.org \/__/

 

In mysql_stmt_prepare() id: 56, sql: "SELECT difficulty_entry_1, difficulty_entry_2, difficulty_entry_3, KillCredit1, KillCredit2, modelid1, modelid2, modelid3, modelid4, name, subname, IconName, gossip_menu_id, minlevel, maxlevel, exp, faction_A, faction_H, npcflag, speed_walk, speed_run, scale, rank, mindmg, maxdmg, dmgschool, attackpower, dmg_multiplier, baseattacktime, rangeattacktime, unit_class, unit_flags, unit_flags2, dynamicflags, family, trainer_type, trainer_spell, trainer_class, trainer_race, minrangedmg, maxrangedmg, rangedattackpower, type, type_flags, lootid, pickpocketloot, skinloot, resistance1, resistance2, resistance3, resistance4, resistance5, resistance6, spell1, spell2, spell3, spell4, spell5, spell6, spell7, spell8, PetSpellDataId, VehicleId, mingold, maxgold, AIName, MovementType, InhabitType, HoverHeight, Health_mod, Mana_mod, Armor_mod, RacialLeader, questItem1, questItem2, questItem3, questItem4, questItem5, questItem6, movementId, RegenHealth, mechanic_immune_mask, flags_extra, ScriptName FROM creature_template WHERE entry = ?"

Unknown column 'trainer_spell' in 'field list'

DatabasePool world NOT opened. There were errors opening the MySQL connections. Check your SQLDriverLogFile for specific errors.

Cannot connect to world database 127.0.0.1;3306;root;TAJNEHESLO;world

 

Měli jsme na tom klasický TrinityCore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po kompilaci a nahrání databází musíte ještě nahrát *.sql soubory, které naleznete ve složce sql/updates. Nepasují Vám tabulky k jádru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postupujte tak, jak jste postupoval, chybu nemáte v revizi nebo špatné kompilaci, chyba je pouze na straně databáze. Vše co potřebujete k plné funkčností je pouze nahrání zmiňovaných sql`s ze složky sql\updates. Složku sql jste určitě otvíral, jsou v ní také sql`s pro prázdné databáze realm a characters.

Edit: doporučuji projít link viz výše a dodělat body v postupu pro zprovoznění serveru, které jste doposud neudělal.

Snad jsem pomohl, přeji hezký večer.

Edited by Spichy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Furt si stím něják nevíc rady, vždy udělám někde chybu. Nechcete mi to tam nahrát vy? Dám vám údaje od Mysql.

 

Jinak děkuji všem za rady

 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×