Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Best Man - JouJou23

[PHP] CREATE CHANEL TS3

Recommended Posts

Dobrý den,

měl bych na Vás otázku. Hledám nějaký krátký, jednoduchý, zručný a přehledný PHP kód jak vytvořil kanál na TS3 serveru od kterého mám veškeré potřebné přístupy. Ohledně APINY mi nepříjde jako krátké a jednoduché řešení :D Němel by někdo prosím co by mi mohlo pomoci?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psát to v plain-php bude určitě nepohodlé. Každopádně existují na ovládání serveru nástroje, například tento, A jeho použití je opravdu triviální.

 

$server = TeamSpeak3::factory('serverquery://username:[email protected]:10011/?server_port=9987');
$server->channelCreate(array(
'channel_name' => 'My Channel',
'channel_topic' => 'This is a top-level channel',
'channel_codec' => TeamSpeak3::CODEC_SPEEX_WIDEBAND,
'channel_flag_permanent' => TRUE,
));

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, děkuji ti. Avšak bych potřeboval celý PHP script. Jsem lajk a začátečník, nevím jak by kód měl dále pokračovat, jelikož nechápu stále funkci PHP s TSKem. Ohledně panelů. To nepotřebuji, jelikož pracuji na jednom systému, kde bych chtěl vytváření kanálu zautomatizovat. Díky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Diť tohle je celé. Připojíš se na server a vytvoříš kanál dle zadaných údajů. Co víc by si chtěl dělat? Samozřejmě si musíš stáhnout tu knihovnu a závést jí do projektu, netuším co používáš za systém/framework, takže ti víc neřeknu.

 

Funkčnost je jednoduchá, TS3 server má konzoli (reapektive serverquery) a PHP posílá na tuhle konzoli příkazy. To je celé.

 

O jakých panelech mluvíš? To jsem trochu nepochopil.

Edited by Tomáš Kolinger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravím, děkuji za informace. Snad si stím nějak pohraju, sám tomu ještě moc nerozumím. Budu to zkoušet pokus omyl, kdyby náhodou někdo něco našel ještě užitečného tak určitě napište. Díky :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jsem to nakonec nějak dokázal. Jak mohu u tvoření ještě udělat, aby určitý uživatel dostal práva na ten kanál? A případně jak poté kanál mohu smazat? Díky moc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×