Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Ignitione

Oregon Core, mrtvé?

Recommended Posts

Zdravím, delší dobu sem se o WoW Developing nezajímal a z nudy jsem se k tomu vrátil a tak se chci zeptat, co je pravdy na tom, že je Oregon Core mrtvé?

Pokud ano, existuje ještě nějaký emulátor, který se zabývá 2.4.3 clientem? Díky.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alebo zober si Oregon Core a fixuj si ho sám ... na 2.4.3 už nieje toľko práce, a za týždeň to spravíš pohode (CC Delay, Grounding Totem System, Spell Reflection System, Vanisihing System, BInary Resisty) a dôležite veci máš fixle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fakt doporučuju si přečíst ty posty od destenyho.. Pokud chcete vybudovat kvalitní TBC server, berte jedině MangosOne, sice vývoj není nijak extra rychlý, ale o to kvalitnější.

 

oregoncore has performance problems, and problems to hold a medium amount of players, even on top hardware specs. (and no way to hold high amounts of player), and there are some really wired problems, leaks, missing functionality, not testes parts and so on.

 

this was the result of a sort or merge of mangos one and tc1 / tc2 parts, the problems are not solvable by fixing it up, we needed to rebase on tc1 (or mangos one) and port features and fixes from OC, to fix this up.

 

but nevermind, for this job we need much more human resources, but we dont have it, (in fact)

for this it makes no more sense for me.

 

mangos one is back alive, and makes a realy good job, nice work in progress and fun to develop with the system, for this reason my direction is quite clear, ...

 

if anyone wants a suggestion from me, if you are a serious dev, and not only one who wants a server out of the box, go using mangos one. Of course you have more initial work to do but later you will have much less problems!

 

but you didn't realize on what price some fixes where made.

on price or stability performance and last but not least wired problems caused by fixes (a fix for a problem is the cause for 2 other problems)

 

in fact oregoncore CAN NOT be used on medium / large publics (thats a fact) i wish it would be not this way, but its as it is.

 

Mangos had problems in the past, (stopped developing, unfinished backports and more) but actual they have a roadmap, and keep working, and its the best core arround for serious devs (not only small servers or repack guys)!!

 

TC1 maybe a option but its outdated, really.

Edited by filipoliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×