Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Qartis

Vytvoření portálu jako je omegle

Recommended Posts

Dobrý den,

 

hledám člověka, který dokáže vytvořit portál podobný http://www.omegle.com/, http://chatroulette.com/ nebo například http://camflower.com/, těchto portálů je opravdu spousta.

 

Jak to má fungovat?

 

Téměř stejné funkce jako omegle.

Popis: Uživatel příjde na stránku a vybere si zda chce chatovat s kamerou nebo bez. Pokud s, tak ho to přesměruje na klasický videochat, jako je všude, pokud bez, tak ho to přesměruje na stejný chat, ale bez kamer. Poté bych zde chtěl přidat podobné vychytávky, jako je hledání uživatel s podobným zájmem dle tagů apod. (to se domluvíme přímo). Asi nejdůležitější částí bude část s videochatem, nerad bych to dělal komplikovaně, takže to bude vypadat klasickým stylem vybrání mikrofonu a kamery, poté opět klasické přeskakování mezi uživateli pomocí tlačítka apodobně.

 

Funkce:

 

Menší administrace, Videochat, normální chat, úvodní stránka s nastavením a výběrem, kolik je právě online lidí, výběr uživatelů dle stejně zadaných tagů a více, téměř stačí znát systém omegle a můžete tušit, co potřebuji.

 

Kontakt: Přímo do topicu s kontaktem na vás nebo do PM, případně email [email protected]

Co se týče ceny, tak mi prosím napiště, za jakou cenu jste ochotni tento projekt zrealizovat, pokusím se zaplatit tolik, kolik bude potřeba.

 

P.S: Hledám člověka, který dokáže zrealizovat celý projekt včetně jednoduchého designu.

 

 

Děkuji za přečtení

 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×