Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Agger12

Enigma TBC.eu - Nábor Admina,Fun/Blizz mix,2.4.3.

Recommended Posts

Zdravím,po malej zmene v GM Teame sa hľadá admininstrátor nového TBC serveru "Enigma-tbc"

 

 

Info o serveru : TBC 2.4.3 Patch,141 regnutých ACCs,Fun/Blizz mix.

 

Co hledáme : Administrátor - Vedenie GM Teamu

 

Náplň postu : Riadenie serveru.

 

Co nabízím :

1) Miesto pod začínajúcim TBC projektom.

2) Prácu v dobrom kolektíve

3) Serverové odmeny

4) Sebazdokonalenie.

 

 

Podmienky :

1) Pevné nervy

2) Skúsenosti

3) Aktivita

4) Vek aspoň 18 rokov

5) Rozum

 

 

Kontakt : skype : ondra932

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z jakého důvodu server skončil(web, forum vyplé, nikde žádné pořádné vyjádření.. mám pocit, že to nebylo zas tak malá změna v gm teamu...)? Musel by server jet na stejných systémech, jaké byli zavedeny minulým adminem(shop, raty, nevím co ještě..)? Byl by možný i přechod i na jiné emu? A tím pádem by bylo nejlepší, kdyby se server rozjel znovu a smazali se staré acc, ikdyž to by možná bylo lepší v obou případech (jak server odstartuje, to je dle mě to nejdůležitější, pro jeho budoucnost). Měli jste pěkný web.. ten máte pořád u sebe, nebo by musel admin zaobstarat i tyto věci a tím pádem s velkou pravděpodobností do serveru investovat finance? Stejně tak web/server hosting? Děkuji za odpovědi :-)

 

btw. nejsi náhodou Nechy? (100ka)

Edited by filipoliko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim Filipoliko tady Nechy. Jasný byli jsme spolu na Wow 100ka :) .

Admin byl Alhas server byl připraven dobře problém byl v tom, že jsme měli jasně stanovený datum otevření, ale bohužel on ho nedodržel a zapl server předem. Tak jsem mu odebral všechny funkce, ale nevim z jaký strany se to dozvěděl dřív a úplně všechno do detailu smazal takže jsme úplně na začátku cesty. :/

Edited by Agger12

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×