Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Rakosnicek123

www,predaj,sms help

Recommended Posts

Zdravím

 

Chcem sa spínať či je Web napr:

 

stručne

 

Vložím súbor na určití web.

A za platbu pres SMS si človek môže stahnút určitý súbor. ako je napr filmy,hudba a pod...

 

Resp... Viem že také niečo je ale ako sa to volá a čo je najlepšie tak to neviem. Potreboval by som platby hlavne v USD,€

 

Dakujem

Edited by Rakosnicek123

Share this post


Link to post
Share on other sites

uloz.to, hellspy.cz, czshare.com, sharerapid, rapidshare...

Mne sa skôr zdá, že on by chcel názov nejakého "redakčného systému" ktorý tieto veci dokáže, ak sa mýlim ospravedlňujem sa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No,potreboval by som web de by som uploadol súbor a za platbu si to zákazník môže stahnút.

Obratom na múj web dám len Link (Na web de som to uploadol)

Ak zákazník zaplatí,peniaze mi prídu na účet alebo napr: Paypal

 

Neviem spraviť systém že zákazník dokončí platbu napr pres (SMS,paypal,paysafecard) v mojej DB sa akceptuje a zákazník príme súbor....

úprimne neviam ani ako to funguje a možno trepem bludy.... Moc sem sa do toho nezajímal...

ako je to na začiatku by to bolo najlepšie,jednoduché.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuším, že na zmíněných portálech (uložto, hellspy, czshare,...) to funguje pouze na systému provizí z premium downloadů.

Osobně ani žádný podobný systém, který ty popisuješ, neznám.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Funguje to poměrně jednoduše.

 

U SMS si musíš zařídit SMS bránu, ta ti určuje nějaký telefoní čísla na který posíláš zprávu v určitym formátu. Pokud zákazník pošleš SMS, tak brána zavolá URL, kterou jsi uvedl v nastavení a předá ti určité parametry, podle kterých identifikuješ, že zákazník zaplatil a můžeš mu povolit stažení souboru. Podrobnosti najdeš v dokumentaci SMS brány.

 

U PayPalu je to trochu jinak, tam musíš využít jejich API. Existuje i více způsobů ale ty nejspíš chceš express checkout (je to nejjednodužší způsob). To funguje tak, že vytvoříš požadavek na jejich API, kde uvedeš nějaký identifikáční údaje tvojeho účtu, částku a měnu. Zároveň adresu,na kterou se aplikace přesněruje v případě zrušení platby a další pro úspěšnou platbu. Po odeslání tohoto požadavku ti API vrátí adresu, na kterou uživatele přesměruješ, což je stránka PayPalu kde může zaplatit. Podle výsledku ho PayPal přesměruje zpátky na tvůj web na patričnou adresu. Zároveň při přesměrování na tvojí adresu ti PayPal pošle idenfomace o tom, zda platba proběhla (a spustu dalších informací) a podle toho můžeš povolit stažení souboru. Zase podrobnější informace najdeš v doumentaci.

 

Netuším jakej web by si na to chtěl, tohle musíš implementovat do tvého systému sám.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×