Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Recommended Posts

Zdravím...

 

Předmluva:

 

Dnes po sto letech jsem si zaběhl Karazhan, při zabíjení kurátora, netherspita a dalších jsem se docela zděsil :D kam se poděla uroveň raidů. Ne ale seriously what the fuck? V pandě máte na výběr ze tří talentů co 15 levlů :D a vše je tak zprzněno ještě zasrany LFR, že to neni možné, kde je doba kdy se na ilidana :D ani nepodívali na některých realmech :D....

 

Tak mě napadlo, že by bylo fajn přívést tyto raidy zpět k životu aby byli opět challange.

A to buď na Wotlk urovni, nebo 4.0.0 Cataclysmem (před zasranym LFR).

 

V čem by byl problém ? boostnout spelly bossů a jejich hp, a revampnout itemy na stejný itemlevel jako ma wotlk/cataclysm?

 

Je to jen nápad pro diskuzi. :D Ale neskutečně bych chtěl aby se tohle realizovalo.

 

Docela se divím že to ještě nikdo neudělal, nebo teda já jsem nic nevygoogloval.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To už se rovnou může udělat wotlk s max. lvl 70 a výjde to nastejno, pokud teda máme stejnou představu :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Není, nebyli by preq a všechno to krásne na tbc sprznena obtížnost a mimo to bys neměl možnost udělat kompletní talent build a glyphy atp, a je hodně itemu hlavně u profesí na wotlk a cata ktere to dělají zajímavější.

r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blbost... Pokud chodíš LFR tak ano, je to lehké ale LFR bylo tak navržené - aby si každý mohl zajít napodobeninu opravdového raidu. Pokud chceš výzvu tak jdi progressovat HC raidy a zkus se dostat do top guild :).

 

Tohle byl zrovna moc dobrej směr, kterym se blizzard dal - umožnil raidování i normálním lidem :D.

Edited by Tomáš Kolinger

Share this post


Link to post
Share on other sites

V tbc máš takovejch raidu že si zaraidoval každý a starej kontent t4 a t5 se chodil pořád kde jsi za wotlk viděl že by se chodil naxx nebo.na cata bot atp. Když už bylo přístupné icc a tak .. Lfr przni hru, do encountru by se měli dostat jen ti Co si to zaslouží a neboj byl jsen v topkovejch guildach ne zrovna BD ale v top pět jsme byli.

Edited by Nailter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Supr, tak já jsem zase hráč z "druhé strany" - nikdy jsem nebyl v žádný lepší či horší guildě (neměl jsem možnost pravidelně raidovat) a tak bych bez LFR a podobnejch systémů nikdy hru nehrál, protože bych se unudil k smrti :). Musíš si uvědomit, že komunita je hodně pestrá a hráči preferují různé věci. A neřekl bych, že hardcore raidování bude většina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono ani na tbc nebyl problém si složit pug na "slabší" encountery. Pokud jsi chtěl ilidana tak si pro to hold musel nějaký čas a snahu obětovat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×