Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Yaro

[C++] Spawn Gameobjectu po zabiti NPC

Recommended Posts

Zdravim,

s času na čas si skušam pre mna nove veci no a narazil som na problem, ktorý už z nazvu vypliva.

Konkretnejšie gameobject sa mi spawne ale nejde použiť (iba prostrednictvom GM modu) jedna sa o spawnutie portalu po zabiti NPC.

 

void JustDied(Unit* killer)
{
 me->MonsterYell(SAY_DEATH, LANG_UNIVERSAL, 0);
 me->SummonGameObject(811000, -559.914f, 520.143f, -216.809f, 0, 0, 0, 0, 0, 3600);
}

 

Keď dany portal spawnem normalne cez .gobject add funguje normalne aj bez GM modu ...

Ďakujem vopred za pomoc -.-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podívej se kdo po zabití taky spawnuje gob.. a podle toho to udělej.

Co si pamatuju, můžou za to flags nebo něco podobnýho?

Share this post


Link to post
Share on other sites

- žiadny script ktory spawnuje gbojecty po zabití som nenašiel ak maš na mysli konkretny script sem s nim -.-

- flags su na 0 ako u daneho npc tak u gobjectu v tom by som asi problem nehladal ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

- žiadny script ktory spawnuje gbojecty po zabití som nenašiel ak maš na mysli konkretny script sem s nim -.-

- flags su na 0 ako u daneho npc tak u gobjectu v tom by som asi problem nehladal ?

 

Neni to v Scripte (C++) ale v SQL si fixni ten gameobject: http://collab.kpsn.org/display/tc/Gameobject+template+tc2

Pozri si flagu a type

Share this post


Link to post
Share on other sites

- skusal som rôzne varianty no nejak sa mi nedarí prikladam sql toho objectu [ on funguje normalne, ale ked ho spawne npc po zabiti tak uz nefunguje :( ]

REPLACE INTO `gameobject_template` (`entry`, `type`, `displayId`, `name`, `castBarCaption`, `faction`, `flags`, `size`, `data0`, `data1`, `data2`, `data3`, `data4`, `data5`, `data6`, `data7`, `data8`, `data9`, `data10`, `data11`, `data12`, `data13`, `data14`, `data15`, `data16`, `data17`, `data18`, `data19`, `data20`, `data21`, `data22`, `data23`, `ScriptName`) VALUES (811000, 22, 1327, 'Final Boss Portal', '', 0, 0, 2, 46611, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, 0, '');

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zkus upravit faction na 35, máš tam 0, neznamená to nahodou to, že object bude mít faction podle toho, kdo ho spawnul? To by to vysvětlovalo ten problém..

Share this post


Link to post
Share on other sites

- tak skusal som aj to neutralne (35) ale nič

- ak to je tak, že object ma faction podla toho kto ho spawne tak potom neviem ako by mal vizerat ten script ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×