Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
stixii

Ceknito.org - hledá redaktory a adminy serverů

Recommended Posts

Zdravím vás

 

než bych začal s tím co vám nabízím a co budete mít na práci, tak bych vám chtěl představit projekt jménem Čekni to.

Projekt který vznikl za účelem být zdrojem novinek, recenzí pro fanoušky IT, Filmů a Her. Naši fanoušci můžou také soutěžit v našich soutěží o kvalitní výhry, ale aby fanoušci her nebyli zklamaní tak ty se můžou utkat proti sobě v turnajích. Více už prozrazovat nebudu a nechejte se překvapit ale co můžu ještě napsat je že vás například čeká online obchod, internetová televize s každodenními epizodami tak doufám že budete s námi při oficiálním spuštění. Webová stránka ještě není dokončená a ještě se na ní pracuje, oficiální spuštění je 16.12.2013, více informací najdete na naši stránce.

 

PŘEHLED NABÍZENÝCH POZIC

 • Redaktor IT
 • Redaktor her
 • Redaktor filmů
 • Admin herních serverů

Začnu s tím co po vás požadujeme:

 1. Přiměřený věk a zkušenosti.
 2. Redaktoři samozřejmě musejí ovládat český jazyk a vyznat se v konkrétních kategorií.
 3. Spolehlivost, komunikativnost a schopnost zapojit se do fungujícího týmu.
 4. Nezneužívání pravomocí

 

Uchazečům nabízíme:

 1. Dobrovolnou práci v mladém a rozvíjejícím se týmu.
 2. Těm schopnějším drobné finanční či materiální odměny.

Pokud máte zájem o některou z pozic a splňujete požadavky, napište na email [email protected] s předmětem kde bude název dané pozice.

Napište vaše jméno, kolik vám je let, jaké máte zkušenosti s danou pozici, a něco o vás.

 

Odkaz na stránky: http://www.ceknito.org

 

1477508_662979103753043_98411195_n.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×