Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Agger12

Nabízím pro WoW Server.

Recommended Posts

Zdravim hledám práci na nějakém wow serveru/projektu nejlépe TBC. Dokázal bych plnit roli hlavního gamemastera.

 

Proč vybrat právě mě ?

Vysoké zkušenosti nejvíce v oblasti TBC Serveru.

Jsem komunikativní a dokáži si udržet svůj názor

Vymýšlení nových věcí co přilákají více lidí na server.

Rád řídím svůj tým a dokážu s každým členem naplno pracovat.

Věnuji se hře WoW už 8 let.

Jsem velmi kreativní.

 

Mé zkušenosti:

První server kde sem dělal GM byl můj vlastní server EMU : Mangos , TBC 2.1.3 (max 40 online) Legend Of Servers

Další můj krok pokračoval přes patch 2.3.3 taktéž Mangos (max 70online) Legend Of servers. Tento projekt, ale padl běželo to na mé mašině doma takže si asi každý dokáže představit že při 70 lidech online nebylo možné dosáhnout latenci pod 3 000ms. Další má etapa vedla na Server LIBRST(Trinity Core) 2.4.3 kde sem dělal zástupce admina raty 10x (max online 150) Server, se ale po delší době bohužel také rozpustil, ale já jsem stále neměl dost tak sem otevřel Arena Tournament Cz/SK TBC(Trinity Core) 2.4.3 (max online 60), ale další můj problém neměl jsem finanční prostředky abych dále dokázal dobře vést svůj server ano přiznám byla to právě ta nezkušenost. Další má štace byla na server Wow 100ka(Oregon Core) TBC 2.4.3 (max online 80) velice slušný projekt super zázemí troufnu si na plné čáře říci mnohem kvalitnější před 3 roky server než co teď má například Twinstar. Bohužel i to stalo osudným když Admin serveru přestal úplně komunikovat a server také zanikl. Pak jsem už jen dělal Gamemastera na Deffenderu BG Instant 2.4.3, ale populace také už klesala a nebylo to optimální tak jsem skončil úplně s WoW. 3-4 Měsíce zpět mě chytl nápad otevřít si nový server. Zkusil jsem to, ale další pád nesehnal sem dostateční počet lidí abych mohl otevřít větší projekt tak jsem vše zvážil a rozhodl jsem se dále nepokračovat.

 

Co umim?

- Vyznám se ve strukturách DB Trinity Core , Oregonu , Mangosu a BlizzikeCore

- Nést veškerou zodpovědnost za můj tým

- Dělat dobrou reklamu pro server

- Dělat užitečnou práci pro server

- GM Příkazi zvládám samozřejmě bez problému

- Dokážu upravovat DBC

- Pracovat přes SQLlyoq

 

Co nechci ani nehledám ?

- Lidi kteří si myslí, že úspěch přijde sám

- Server bez vídiny úspěchu

- Namyšlený neochotný tým

 

Požaduji:

- Komunikativnost s vedenim

- Pěkný web (základ úspěchu)

 

Jestliže Vám tyto informace nestačí stačí mě kontaktovat a zeptat se na co potřebujete.

 

 

Jsem ochotný i s rozjetim nového serveru/projektu.

Kontakt skype : Ondra932

Share this post


Link to post
Share on other sites

Je to fakt pěkně napsané. Co se týká narážky na Twin. ... twin byl taky dobry když to byl jen tbc server komunita a podobně byla dobrá. Je pravda že teď ten Ares je na bodu mrazu napišeš něco na world a seš rád když ti nekdo do 10minut odepíše... jinak přeji hodně štěstí. ;)

 

"Lidi kteří si myslí, že úspěch přijde sám" jooo to nikdy nepřijde

Edited by printer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já nijak nenarážim, ale Ares byl otevřenej jen proto aby si stáhl twin nějaký peníze do kapsy jinak tam nebylo nic kromě hodně lidí, ale i tak to nevydrželo a Ares je pohřbenej. Děkuji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×