Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
WinRAR

Iphone 4 z Ebay-a

Recommended Posts

Ide mi o to, či mi nepríde nejaký čínsky fake, alebo ukradnutý a potom by som mal problémy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koupit používanej telefon s ilustrační fotkou? No, to určitě ne...

 

Navíc, proč to kupovat z ebaye? Za stejnou cenu to seženeš i u nás a je menší pravděpodobnost, že dostaneš něco co nechceš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pff, to ani ne. Ale pokud si to chceš posílat z UK, tak nevidím problém si to poslat z CZ. U nás máš třeba bazos.cz (což u vás je taky jak koukám bazos.sk) ale tam moc záruku nemáš... Lepší bude určitě aukro.cz (ale to u vás umřelo aukro.sk).

 

Nejsem slovák, takže na to by ti měl odpověď spíš někdo z vaší osady.

Edited by Tomáš Kolinger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ďakujem, najradšej by som si to aj tak nechal poslať z UK, tie ceny na aukro sú oveľa vyššie. Myslím si že tá ilustračná fotka je tam preto, lebo ich už predal vyše 1000, a má 99,1% feedback, tak myslím že by sa mu mohlo dať veriť.

Edited by WinRAR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano ale ten telefon může bejt poškrátbanej atp., což tam i píše (včetně displaye). Pokud si u nás koupíš použitej iphone, tak ta cena bude stejná ;). Feedback může mít dobrý, protože zboží odpovídá ceně ale teď otázka, zda fakt chceš iphone za 4 tisíce. K tomu to nemá originální krabici, ani manuál, žádný příslušenství (jen USB kabel), což je prostě divný... Takovej telefon bych si určitě nechtěl koupit, bůh ví kde to vzal. Taky má v nabídce ten samej model (4řka, 16GB) za větší cenu (o 2000 Kč). To všechno značí, že ten telefon nebude úplně OK.

Edited by Tomáš Kolinger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ešte jedna posledná otázka :D Myslíš že sa oplatí teraz kúpiť 4S? Nie sú teraz na trhu lepšie mobily za takú istú cenu? (V tomto sa veľmi neorientujem :D )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Záleží co od telefonu očekáváš. Já bych si nikdy nic od Apple nekoupil, protože cílí veškeré svoje produkty na BFU a jejich systém je celkem omezující. Což je pro jiného uživatele výhoda a důvod, proč si Apple koupil ;).

 

Já mám třetí smartphone, poslední dva byly od HTC s Androidem - takže jsem s touto kombinací velice spokojený. Kdybych si nekoupil HTC, tak bych si určitě koupil Samsung s Androidem (řada S3/S4/S5/...). Vlastně jedinej důvod proč jsem si naposled vybral HTC nad Samsungem byl vzhled.

 

Každopádně si kup nějaký high-end telefon. Pokud se ti nechcet dávat peníze za nový model, tak si kup nějakou starší řadu a určitě neuděláš chybu. Je lepší mít starší telefon, který měl pořizovací hodnotu 15 tisíc, než nový za pět. Software, šasí, výkon - vše je dobře promyšlené, protože se výrobci u drahých modelů fakt snaží a předhánějí, aby byli nejlepší :).

Edited by Tomáš Kolinger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×