Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Pernick

WoW ACC - Drak'thul, Darkspear

Recommended Posts

Prodám účet na officiálním World of Warcraft serveru blizzardu - postavy jsou na realmech Drak'thul a Darkspear. Dále je na účtě používaný Hearthstone - rank 15 (Warlock ZOO deck - full). Postavy:

 

Fatdotcom - Warlock lvl 90, Drak'thul

/Vlastní i PvE EQ/

Bitdotcom - Warrior lvl 90, Drak'thul

Teeze - Paladin lvl 90, Drak'thul

Brewberry - Monk lvl 86, Drak'thul

Pernick - Death Knight lvl 85, Darkspear

 

Tyto postavy mají veliký cap na conquest pointy - tzn. klidně za jeden den můžete nasbírat tři části setu z poslední PvP sezony, na warriorovi, paladinovi i více. Další chary:

 

Hotdotcom - Priest lvl 56, Drak'thul

Hotdot - Druid lvl 54, Darkspear

 

Seznam characteru s odkazem na armory najdete zde: http://leteckaposta.cz/433215044

 

Na účtě se nachází i další chary, ale nebudu vypisovat ty, které nepřesáhli lvl 30. Dále bych rád zvýraznil, že na většinu postav se na účtě nachází tzv. heirloom itemy (itemy, které se zlepšují s levelem - výborné na vyexpení dalších postav). Na warriorovi je vyskillený Engineering, Mining a First Aid na MAX. NA ÚČTĚ JE JIŽ PŘEDPLACENÝ DATADISK WARLORDS OF DRAENOR (1400,-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cena účtu 0 kč, 0% jistota toho že to nelohneš třeba za rok, navíc při ceně všech wowek dohromady kdy výjdou cca na +-1200 kč. A každý kdo si koupí nový účet si může jakoukoliv postavu boostnout na 90 zdarma. Plus má 30 dní herního času což je cca 300kč.

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

×