Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Zorakie

[Hledá se] C++ dev pro RP projekt

Recommended Posts

Syldrania-Logo.png

 

Zdravím.

 

Rád bych touto cestou oslovil všechny příznivce RolePlaye, kteří by byli ochotni propůjčit své síly nově vznikajícímu projektu.

 

Oficiální showoff ještě nebyl, proto nemohu říci mnoho.

Jedná se o projekt, jehož myšlenka vznikla před necelým rokem jako reakce na poněkud upadající českou RP scénu, ať už tam patří technická nedokonalost některých projektů, či především vztahy mezi týmem a hráči, aktivní další (ne)vývoj a vedení již zaběhlého serveru, nebo i celkový koncept současných serverů).

 

Chceme se tedy vrátit trochu ke kořenům této disciplníny, vyvázat se z dnešního pojetí a trendu typu "farm is easy, farm is funny" a zkusit vytvořit RP server jako HC survival. Bližší info teď z jistě pochopitelných důvodů nemohu prozradit, vše bude odhaleno jen skutečnému zájemci.

 

Zatím vše vypadá nadějně, projekt má svého noggitera, webmastera, pracujeme s úpravami v databázi i s úpravami klineta. Ale takovýto projekt si žádá i úpravy a vývoj nových systému v core, a proto hledám Vás...

 

Požadujeme:

 • Funkční mikrofon pro komunikaci, skype
 • Znalost TrinityCore2
 • Umět pracovat s TDB
 • Znalost GM příkazů
 • ZnalostC++ (případně i SQL)
 • Věk 18 + (lze mluvit i o výjjimkách, ale jen ve skutečně odůvodněném případě)
 • Komunikativnost, spolehlivost a důvěryhodnost
 • Samostatné i teamové myšlení
 • Chuť spolupracovat a rozšiřovat své schopnosti a znalosti

Není podmínkou, ale výhodou:

 • Zkušenost s vývojem jiného RP serveru, znalost české RP scény

Nabízíme:

 • Přátelský tým
 • Pevné zázemí (stabilní hosting, kvalitní připojení, atd)
 • Možnost podílet se na vedení serveru i z hlediska herního

Pokud splňujete naše požadavky, budeme rádi, když se nám ozvete na emailu [email protected]

 

 

V přihlášce prosím uveďte bodově:

1) Jméno, příjmení

2) Věk

3) Projekty, na kterých jste pracovali, případně přezdívku, pod kterou jste známi zde, na ownedcoru, nebo podobných portálech věnujících se vývoji

4) Libovolný váš text, který zajistí, že to budete zrovna vy :)

 

Díky, budu se těšit :)

 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Není to nic rýpavého a neber to jako nic proti, ale spíše jako radu. Máte webmastera jak si zmínil, když ho máte, tak nejdříve udělejte web což bude vaše vizitka, aby se k vám člověk vůbec hlásil.

 

Pěkně si ten topic udělal, ale ten web je opravdu velké mínus.

 

Btw gl & hf s RP vývojem :)

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×