Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Ignitione

Xtreme WoW [OregonCore] [Neplacený]

Recommended Posts

xtreme_logo_small.png

 

 

Hello guys,

Let me introduce you our new Gaming portal. We are guys from Czech Republic and we decided to make our own servers and big community! We do NOT care about money, we are doing it for you guys!

First of all we started our first World of Warcraft server.

We decided for 2.4.3 client because there's not a lot of server for this client. Actually we are thinking about WoTLK 3.3.5a too! :-) I hope you'll come and visit us.. Enjoy! wink.gif

 

Jméno serveru: Xtreme WoW

Web serveru: http://xtreme-gaming.org

Realmlist:alpha.exontech.sk:3159

Registrace accountů:http://xtreme-gaming.org/wow/register.php

Emulátor: Oregon Core

Databáze: ODB 0.0.7 2/3

Požadovaná verze klienta: 2.4.3

Místo: Česká Republika

Uptime: 24/7

Rate: 800

Linka: 1Gb/s

Hamachi: No

 

 

 

World of Warcraft Server Info:

 

Client version: 2.4.3

Datadisc: The Burning Crusade

Level cap: 255

Custom T7-T11 Sets.

Xtreme World Bosses

 

Rate & Fraction Info:

 

XP : 800

Drops(all) : 200

Skill chance/rate : 1500

CrossOverCharacters : ON

AntiMasterLootNinja : ON

InterfactionChat : ON

InterfactionGroup : ON

InterfactionGuild : ON

InterfactionTrade : ON

InterfactionFriends: ON

 

We have our own:

 

Token system

World Teleport NPC

Level Area Teleport NPC

Healer NPC

Morph NPC

Singer & Stripper NPCs

———————————————–

 

Huge mall

Hyjal leveling area

Own new quests with items!

Own new sets! (T7-T11)

Own new strategy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×