Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Pandariann

Ohledně spamů serverů na servery.wowresource.eu

Recommended Posts

Zdravím,

už dlouho je na stránkách http://servery.wowresource.eu/index.php?page=servers zaspamovaný server PSYCHOFUN 2.4.3 ve velkém měřítku.

Doufal jsem, že brzo to někdo smaže a zabanuje ty lidi co to tam spamují. Vadí mi to tam a doufám, že se ještě někdo o ty stránky stará a promaže to, už to tam je nějaky ten pátek... :)

 

Děkuji za přečtení

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to si užij to listování toho spamu :D

Opravdu mne netíží vybrat podle data přidání :) ono ten psychoFUN je zaspamovaný už nějakou dobu a už nepřidávají, takže novinky budou vždy první. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jde o to, že ten systém nikdo neudržuje. Byla snaha to zlepšit, ale bohužel to nedopadlo. A je to v takovém stavu, v jakém to vidíš...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Také bych uvítal, kdyby se o to někdo staral. Já osobně bych to klidně promazával, jelikož se tam chodím dívat každý den už přes rok. Problém je, že na to nemám pravomoce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wladass tak mi hod mne, myslim ze ten chlapec tam robi dost velky bordel tym ze tam spamuje ten server a uz sa to od neho riesilo viac krat.

 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neměl to být návrh, nečekám že mi tu někdo dá tu možnost, jen tu poukazuji na tu skutečnost, že tu jsou lidi "s jedním postem", kteří jsou ochotni starat se o takovéto věci, které jsou poměrně důležité, jelikož když někdo přijde na tu stránku a uvidí tam takový bordel, tak zase odejde nemluvě o tom jak to je nepřehledné... a nikdo se o to nestará...

Edited by Morvis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wladass tam ide o to ze si ten chalan robi co chce a nikto s tym nic nerobi, vsak to cele zaspamoval a on chce len dobre a chce to precistit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě to neříkej, mě je to jedno. Já jen poznamenal, co se tady dělo od tý doby, co jsem tady působil, že je to marná snaha :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nápady a všechno tu bylo.... Hold některé hlavy které tady tomu šéfujou, ty nápady potopily do těžkejch hlubin a tím to tady pěkně chcíplo... Jak už jsem kdysi říkal, je to škoda :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Už jsem implementoval jistá opatření, která nutí zadávat captchu a dělá to těžší vkládání nových serverů (je ověřováno daleké více údajů), ale i přesto to je to zneužíváno.

 

I jsem promazal hlasy z dob, kdy se hlasování dalo zneužít.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ošetřuješ správně, ale na úplně špatnym místě.

 

Když jsem měl server, tak jsem si napsal tyhle primitivní scriptíky a díky tomu můžu kterejkoliv server naprosto pohřbít či naopak mu udělat brutálně pevnou pozici. Paradoxně si promazal hlasy ale nepromazal si ty armády uživatelů viz player5000 až player6000, tj. 1000 hlasů a klidně jich můžu udělat milion. Mazání serverů ti nepomůže, protože já tohle můžu pustit na celou databázi a můžu to pouštět každou sekundu, takže všem serverům co najdu (kromě mojeho) dám milionkrát 1 hvezdičku, následně bude hodnocení úplně k ničemu a můj server bude i bez fake hlasů první.

 

Pokud chceš zastavit zneužívání, tak dej captchu na registraci uživatele a promaž ty uživatele. Ošetření duplikace se dá vyřešit unikátním klíčem na realmlist... A kontrolovat, aby se na realmlist dalo navázat TCP spojení. Ač catcha tam může bejt taky, proč by ne, jen je to IMHO zbytečnej opruz, když se to dá řešit jinak.

 

Nejsem první kdo tohle udělal, generovaný uživatele tam najdeš i z dob dřívějších. Podobnýho bota ti napíše kdokoliv, kdo má přístup na php.net/manual a trochu rozumu

Edited by Tomáš Kolinger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spíš jsem přemýšlel, že si budu pamatovat u hlasu IP a nedovolím více hlasování u serveru ze stejnou IP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dneska seženeš úplně v pohodě 1000 free proxin, takže řešení podle IP není moc ideální. Navíc se začíná prosazovat i IPv6, kde sehnat dostatečnej počet adres není vůbec problém.

 

Nejpoctivnější hlasování je to, kde si ověříš, že hlasuje člověk = captcha (alternativě ověření dopisem, SMS), vše ostatní se dá zautomatizovat a generovat libovolnej počet hlasů.

Edited by Tomáš Kolinger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne jen ten spam ale i ten vzhled je ostuda tohohle portálu, stiděl bych se.

Až budu doma pokusím se z modernizovat vzhled, ale nic neslibuji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×