Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Prymary

TC Problém s Boost

Recommended Posts

Zdravím, stáhnul jsem si nejnovější TC a chtěl ho prohnat přez cmake, ale to mě vyhazovalo chyby. Po hledani na netu jsem zjistil ze potřebuju knihovny Boost. Ty jsem stáhnul a přez VS konzoli nainstaloval podle návodu. Jenže ted mi cmake vyhazuje tuto chybu

 

 

The C compiler identification is MSVC 18.0.21005.1

The CXX compiler identification is MSVC 18.0.21005.1

Check for working C compiler using: Visual Studio 12

Check for working C compiler using: Visual Studio 12 -- works

Detecting C compiler ABI info

Detecting C compiler ABI info - done

Check for working CXX compiler using: Visual Studio 12

Check for working CXX compiler using: Visual Studio 12 -- works

Detecting CXX compiler ABI info

Detecting CXX compiler ABI info - done

Detected 32-bit platform

MSVC: Enabled large address awareness

MSVC: Enabled SSE2 support

MSVC: Overloaded standard names

MSVC: Disabled NON-SECURE warnings

MSVC: Disabled POSIX warnings

MSVC: Disabled generic compiletime warnings

Found OpenSSL library: optimized;C:/OpenSSL-Win32/lib/VC/ssleay32MD.lib;C:/OpenSSL-Win32/lib/VC/libeay32MD.lib;debug;C:/OpenSSL-Win32/lib/VC/ssleay32MDd.lib;C:/OpenSSL-Win32/lib/VC/libeay32MDd.lib

Found OpenSSL headers: C:/OpenSSL-Win32/include

Looking for include file pthread.h

Looking for include file pthread.h - not found

Found Threads: TRUE

CMake Error at cmake/macros/FindBoost.cmake:1113 (message):

Unable to find the requested Boost libraries.

 

Unable to find the Boost header files. Please set BOOST_ROOT to the root

directory containing Boost or BOOST_INCLUDEDIR to the directory containing

Boost's headers.

Call Stack (most recent call first):

cmake/macros/ConfigureBoost.cmake:28 (find_package)

CMakeLists.txt:60 (include)

 

Found MySQL library: C:/Program Files/MySQL/MySQL Server 5.5/lib/libmysql.lib

Found MySQL headers: C:/Program Files/MySQL/MySQL Server 5.5/include

Found git binary : C:/Program Files (x86)/Git/cmd/git.exe

Could not find a proper repository signature (hash) - you may need to pull tags with git fetch -t

Continuing anyway - note that the versionstring will be set to "unknown 1970-01-01 00:00:00 (Archived)"

* TrinityCore revision : unknown 1970-01-01 00:00:00 +0000 (Archived branch)

* Install core to : C:/Program Files (x86)/TrinityCore

* Build world/auth : Yes (default)

* Build with scripts : Yes (default)

* Build map/vmap tools : No (default)

* Build core w/PCH : Yes (default)

* Build scripts w/PCH : Yes (default)

* Show compile-warnings : No (default)

* Use coreside debug : No (default)

* Use MySQL sourcetree : No

* Use GIT revision hash : Yes

SCRIPT PREPARATIONS

-> Prepared: Spells

-> Prepared: Commands

-> Prepared: Examples

-> Prepared: Custom

-> Prepared: World

-> Prepared: Outdoor PVP Zones

-> Prepared: Eastern Kingdoms

-> Prepared: Kalimdor

-> Prepared: Outland

-> Prepared: Northrend

-> Prepared: The Maelstrom

-> Prepared: Events

-> Prepared: Pet

SCRIPT PREPARATION COMPLETE

Configuring incomplete, errors occurred!

See also "C:/WoW server/WoW server/core/Release/CMakeFiles/CMakeOutput.log".

See also "C:/WoW server/WoW server/core/Release/CMakeFiles/CMakeError.log".

 

 

domnívám se, že to znamená ze cmake nemůže najít cestu k boost knihovnám. Zkoušel jsem ji zadávát podle návodu do cmakelitu ale to se pouze dopracuji k teto chybě

 

 

CMake Error: Error in cmake code at

C:/WoW server/WoW server/core/TrinityCore-4.3.4/CMakeLists.txt:27:

Parse error. Expected a newline, got identifier with text "set".

Configuring incomplete, errors occurred!

 

Děkuji za jakoukoli radu.

Edited by Prymary

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ted se trochu trápím s extrakcí dbc, maps a vmaps.... dbc do vygeneruje ale zdaji se mi priliš male 74mb a u maps a vmaps to hned napiše ze to nemuze najit nejake soubory v klientovi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

no tak hlavne ze jsi napsal co ti to pise za chybu...

 

dbc maji mit cca 80MB (moje uz s upravami maji 86), mapy 240MB a vmapy 561MB.

 

nejdriv pustis mapextractor.exe ktery vyextrahuje dbc a mapy. Pote vmap4extractor.exe ktery vyextrahuje slozku Buildings. Pote vytvoris slozku vmaps a pres .bat soubor nebo konzoli pustit tento prikaz "vmap4assembler.exe buildings vmaps" (bez uvozovek). To vyextrahuje vmapy. Samozrejmne musis pouzit exe soubory ktery si zkompilujes ze zdrojaku (tools v cmake)

 

To jsou zakladni verze ktery kazdy ma znat kdyz chces kompilovat server ze zdrojaku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak uz asi vim kde je chyba.... jsem asi tupy jsem si neuvědomil že to je revize pro wotlk a ja chci cata. Neni nejaka verze pro cata bez boost ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×