Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Murko

ApokalipticWoW [OregonCore][Neplacený]

Recommended Posts

Jméno serveru: ApokalipticWoW

Web serveru: http://www.apokaliptic.eu

Realmlist: set realmlist 37.205.9.191

Registrace accountů: http://apokaliptic.e...er/registration

Emulátor: OregonCore

Databáze: ODB

Požadovaná verze klienta: 2.4.3

Místo: Česká republika

Uptime:non-stop (krom potřebných restartů pro nahození updatů)

Rate: gigafun

Linka: 100Mb/s

Hamachi: ne

 

Představujeme vám zcela nový (potažmo zrenovovaný) server Apokaliptic. Server je přestavěný od základů až po střechu. Vzali jsme vše do vlastních rukou. Od custom dungeonů, po custom itemy, upravené spelly, questy a mnohé další.

Od začátku vás bude provázet náš Quest Giver, který nenechá nikoho na holičkách a provede vás serverem. Po dokončení quest linie na vás čekají nejrůznější dungeony, zóny, battlegroundy a areny. To ale není vše. Máme pro vás připravených několik rozmanitých daily questů, které zařídí že každý den budete mít co na práci. Pokud by ani to nebylo dost, připravili jsme pro vás několik custom eventů ve světě WoW, které dále budou samozřejmě doplněny naším ochotným GM teamem.

Skutečným zpříjemněním oproti ostatním fun serverům je ale zapojení běžné měny do provozu – goldy. Nastavili jsme věci tak, aby goldy měli své využití a na mnohé další ještě dojde.

Náš server také nabízí některé nadstandartní funkce, jako třeba Transmogrification, která vám umožní změnit si libovolný skin na vašem equipu. Dále Arena Spectate a Guild Systém (bonusy, zvýšené raty atp.). Samozřejmostí je také nascriptovaný Teleporter a jako třešnička na dortu npc „Buffer“ od kterého můžete dostat všemožné buffy.

 

Co u nás najdete?

Dá se říct, co nás nebo vás napadne v fantazii se meze nekladou.

- teleporter ve všech městech

- custom dungy

- vlastní expící systém

- vlastní questy

- daily questy

 

Co můžete očekávat v budoucnu?

- vlastní města

- upraveny vesnice

- vlastní eventy na serveru

- automatické questy

- fun questy

 

Na serveru probíhá neustálý nábor kvalitních developerů, GM, EM, Webmásterů a podobně, kdo má zájem, může se přidat.

 • Upvote 2
 • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na server pribudlo vela novych veci ako napriklad 1v1 arena system, vlastny guild system, cross faction battlegroundy, tak isto sme prekonali aj rekord online pocet hracov a tym je 55.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koukal jsem na web a ten vypadá docela slušně :) ale nevím zda mi nepřipomíná jeden druh systému jelikož v patičce stránky jej napsaný nemáte... až na ty hráče kteří tam nehrají by to mohlo být dobré přeji hodně štěstí :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No člověk, co po mě chtěl abych mu aplikoval CFBG (sám to nedokáže) a zakládá server. No přeji GL s opravováním.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ze som nevedel aplikovat nieco, co bolo na iny emulator je dovod preco by som nemohol mat server? Nebud smiesny a nespamuj tu, ty si hlads developera na opravovanie spellov, my si ich upravujeme sami a su funkcne, aj s mojimi opravami, tak kde bude chyba?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe, ono je to vlastně něco úplně jiné. To že jsem tě takhle moc urazil tak pardon. Aspoň vídíme, jak moc výbušný člověk vede server. GL.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ono taky nikde není podmínkou, aby majitel serveru uměl vše. Na to má přece lidi ne ? :)

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruby721:

 

Uklidni se :) taky neumím vše a měl sem jeden z největších portálu na rok 2004 :) a co od toho má své lidi,developery,adminy aby mu pomáhaly s věcmi který třeba úplně tak nedovede a nebo zná jen začátky :)

 

A plus podle toho jak tu píšeš má pocit že mu spíše závidíš že on server má a ty ne :D ale třeba se pletu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×