Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
jAk3r

Hledáme schopného člověka na vedení WOTLK projektu

Recommended Posts

header.png

Zdravíme vás, dovolte abychom jsme se představily, jsme staronový projekt INSPIRE-GAMING ptáte se proč starý a nový? Je to jednoduché jelikož jsme získaly pod patronát starý projekt MANIUS tak jsme se rozhodly změnit jméno a přístup k herní scéně trošku jinak. A proto jsme se rozhodli otevřít sub-projekt UNHOLY a díky tomu i nábor do nových pozic, a teď něco málo o historii těchto projektů.

 

Inspire-Gaming --> http://forum.inspire-gaming.cz/ --> https://www.facebook.com/InspireGaming

 

Inspire-Gaming je tu již asi druhý rok na scéně se vyvíjejícím se projektem OPTIMUS který již byl spuštěn ale kvůli nalezeným chybám které ohrozily stabilitu serveru byl nucen se přesunout zpět do vývojové verze a být uzavřen hráčům. Na tomto projektu probíhá vývoj jak speciálního a originálního Minecraft projektu tak také i SA:MP projektu ale chystáme mnoho a mnoho nových změn kde se budeme snažit co nejvíce vám hráčům usnadnit a zpříjemnit dění na našem projektu.

 

 

Tento projekt tu byl několik let a jeden z jejich nejúspěšnějších projektů byl UNHOLY který běžel na datadisku World of Warcraft: The Wrath of the Licth King verze 3.3.5a zde přikládám náhled na neoficiální trailer z roku 2011 -->

 

Tohle bylo něco málo o historii projektů a teď se přesuňme k věci proč jsme vůbec tu. Jak již jsem zmínil výše tohoto topiku rozhodly jsme se obnovit starý wotlk projekt UNHOLY a proto potřebujeme i šikovné a zkušený lidi kteří se budou podílet na vývoji nového a lepšího serveru UNHOLY než byl.

 

Realm Administrátor projektu UNHOLY

Teď se někteří z vás zeptají a co to je ten post realm administrátor? Je to člověk který má na starosti celý projekt UNHOLY a spadá už pouze pod hlavní vedení projektu IG kterému se taky v případě problémů zodpovídá.

 

Tento člověk by měl mít pokročilé zkušenosti s vedením serveru a popřípadě obrovským plusem je i vývojem herního prostředí. Ať už se jedná o vývoj jádra,opravy,databáze,mapy a tak dále.

 

Měl by být slušný a dobře se vyjadřovat a aktivně komunikovat s hráči a také se svým týmem.

 

Měl by být soběstačný a dokázat řešit případné problémy sám a také mít představu o tom jak by tento projekt mohl vypadat v budoucnu.

 

Také co by tento člověk neměl postrádat a to bohužel teď u většiny týmu se děje a to je časová flexibilita tudíž mít čas se tomuto projektu věnovat.

 

Mít aktuální přehled o dění v herním světě a nových postupech které jsou na scéně.

 

Pokud jsi myslíš že ty máš vše co požadujeme neváhej skus nás kontaktovat na email [email protected].

 

 

Tohle je prozatím z náboru vše ale jakmile nabereme schopného člověka do hlavy projektu UNHOLY začneme otevírat další posty.

Tohle by od nás Inspire-Gaming bylo zatím vše, děkujeme za pozornost a přejeme příjemný zbytek dne.

 

S pozdravem Herní projekt INSPIRE-GAMING

Edited by jAkEr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×