Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Nayumix

Proximus [TrinityCore2] [Neplacený]

Recommended Posts

10995677_872695942809186_1832799767161507091_n.jpg?oh=ab6c7e8e790c3fef1c15a4b5bf58912d&oe=560FF67B

Jméno serveru
:
Proximus

Web serveru
:

Realmlist
:
wow.urnaweb.cz

Registrace
:

Emulátor
:
TC2

Databáze
:
InnoDB

Požadovaná verze klienta
:
3.3.5a

Místo
:
Česká republika

Uptime
:
24/7 Nonstop

Rate
:
Instant 80

Linka
:
1Gb/s

Hamachi
:
ne

 

 

11226207_871083776303736_158683311744287738_o.jpg

 

Ahoj, chtěl bych vám představit náš dlouhodobý projekt Proximus. Server byl vytvořen zkušenými hráči pro hráče, hráčemi, kteří mají odžité PvP na vysoké úrovni a hráčemi, kteří dlouze hráli PvE. Přínášíme zcela nový herní systém, na kterém jsme si dali velmi záležet (koho po těch letech baví běhat ve stejném gearu a chodit stejné raidy..) Developer je uskutečnil všechny naše nápady a tím náš server posunul na další úroveň, přinášíme strašně moc implementací etc.

 

 

Co nabízíme?
 • Nové Custom PvP Seasons (S9, S10..)
 • Reworked TBC a Vanilla dungy
 • Stovky předělaných custom PvE itemů
 • Nový Tier 11 set
 • Chain Questy za speciální odměny
 • Každodenní eventy
 • Propracovaný 2v2 Solo Que Systém (spojuje jen vybraná comba)
 • Vlastní racial spell systém (možnost mít racialku jiné classy)
 • Crossfaction BG's
 • 81 Talent pointů
 • Propracovaný Transmog systém
 • Arena Spectator NPC, Ingame Ladder NPC
 • Speciální odměny a mnohem dalšího

Určitě nás přijďte aspoň navštívit, rádi vás uvidíme a těšíme se na Vás, zároveň doufáme, že se vám u nás bude líbit a zůstanete s námi. Oficiální spuštění serveru je
26.7. 2015 v 16:00 hodin!
Uvidíme se tam.

 

Váš Proximus GM Team.
Edited by Nayumix
 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane bože, urna ještě existuje :D už jsem myslel že skončila :D ještě si pamatuji když sem tam pro ně makal já a pak mě od tam vylili a všechnu moji práci si přivlastnily jako že ji udělaly oni :D :D směšný :D a já jsem je pak shodil :D

 

A web docela dobrý, až na tu registraci z FCMS :D ale jen tak dál a dávej si bacha na urnu :D clio je trošku svině :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Negatívne či pozitívne názory na urnu mimo WoW sa nás bližšie netykajú. Na urne sa stalo veľa veci na ktorých by nemal byť nikto hrdý ale my stým už nič nespravíme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Však já to chápu jen upozorňuji... Byl jsem tam člověk co tam udělal většinu práce kterou teď vydávají za svoji.. a proto to dopracovaly tam kde jsou teď.. :) nejsem si jist zda má cenu u nich dělat WoW :)

 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechtěl bych dělat pro tento projekt. Stejný jako ng-zone :-D (počkej až po tobě budou chtít 80% donate a tobě nechají 20%)

Edited by Ruby721

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×