Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  

Recommended Posts

Jméno: Jakub Murin

Uživatel na fóru: http://www.wowresour...?showuser=19488

E-maily: [email protected], [email protected]

Weby: http://www.jakubmurin.com/, http://www.jakubmurin.sk/

Twitter: https://twitter.com/JakubMurin

Skype: muroo95

Dribble: https://dribbble.com/jakubmurin

Behance: https://www.behance.net/jakubmurin

 

Začalo to někdy minulý rok v dubnu. Dostal jsem od Jakuba nabídku nakódovat tento web http://www.vinciprojekt.cz/. Dohodli jsme se na 1000,- Kč. Asi po dvou týdnech jsem byl hotov. Poté mi začali od Jakuba chodit e-maily, s potřebnými úpravami (klientka se každý týden rozmyslela, že něco chce jinak, atd.). Potom mi Jakub napsal, že je web potřeba převést na WP, což jsem nebyl ochotný dělat, takže si na to sehnal někoho jiného.

Kontaktoval mě znovu někdy v červenci, že web již funguje pod WP, ale že je potřeba tam dodělat nějaké úpravy. Za úpravy jsem si řekl dalších 1000,- Kč, s čímž Jakub souhlasil. Historie se opakovala a já jsem opět každou chvíli něco měnil a předělával, protože klientka se nemohla rozhodnout. Takhle to trvalo asi do konce září, kdy byl web konečně hotov.

 

Teď přichází ta zábavná část. Jakmile byl web hotov, začal jsem psát Jakubovi, aby mi poslal peníze za kódování a následné WP úpravy (tedy celkem 2000,- Kč). Jakub se stále vymlouval, že mu peníze ještě nedošly, nebo že je nemá jak poslat, nebo že je někde v zahraničí, nebo mě prostě delší dobu ingoroval, než jsem mu pohrozil, že web shodím a zmíním se o něm v black listu na tomto fóru.

 

Kontaktoval jsem klientku, abych se ujistil, kolik (a jestli vůbec) Jakubovi za web platila. Zaplatila mu celkem 180 € někdy na konci září (viz. naše konverzace ze skypu níže).

 

[28.10.2014 14:48:26] Jdinaparek: Dobrý den, dělal jsem Váš web (www.vinciprojekt.cz), tak se chci zeptat, jestli je všechno zatím v pořádku

[28.10.2014 15:27:31] Klientka: Dobry den, dekuji za optani, mame problemy se sbernymi formulari, jakub to odmitl opravit, tak se to snazime resit s nekym jinym... Chodi nam same spamy.

[28.10.2014 15:53:38] Jdinaparek: Na to bych se mohl podívat

[28.10.2014 15:54:37] Jdinaparek: Jinak jsem se chtěl zeptat, jestli jste už Jakubovi za web platila

[28.10.2014 16:23:01] Klientka: Ano, jiz davno dostal zaplaceno

[28.10.2014 16:24:22] Klientka: Chtela jsem to u nej reklamovat a rekl, ze je to moje chyba

[29.10.2014 10:38:25] Klientka: Tome, je to na forpsi, pristupy jako predtim, najdu a poslu, murinka mi ani nepripominej

[29.10.2014 10:38:41] Klientka: Pardon

[29.10.2014 10:38:45] Klientka: Vedle)

[27.12.2014 14:00:41] Jdinaparek: Dobrý den, omlouvám se, že vás ruším během svátků, ale potřebuji se vás na něco zeptat. Jak možná víte, tak já jsem dělal ten váš web. Zadal mi to Jakub skoro rok zpátky a byli jsme domluveni, že mi za to zaplatí 2000,-. Pokud si dobře pamatuju, tak web se dokončil letos někdy v září / říjnu, ale já jsem pořád nedostal zaplaceno. Vím, že to samozřejmě není vaše starost, ale byl bych vám vděčný, kdyby jste mi mohla říct, kdy a kolik jste mu platila. Děkuji

[27.12.2014 14:04:24] Klientka: Zaplaceno dostal, dostal zaplaceno celkem 180e, pokud si vzpominam, platila to majitelka firmy, ale bylo to tak, zaloha 80 + 100 potom, to je mi lito, ze Vam nic nedal, nicmene vzhledem k jeho jednani se tomu ani moc nedivim, doufam, ze budete investovat svoji energii do lepsich obchodu, kdyz bude neco treba, oslovim primo Vas. Zaplaceno dostal hned tehdy, jak se web uvedl do provozu, to uz bylo nekdy na konci leta, ne? preji hezke svatky

 

 

Jakuba jsem „spamoval a otravoval“ tak dlouho, dokud mi někdy na konci března neposlal prvních 500,- Kč z účtu své přítelkyně (hurá!). Vysvitla mi malá naděje, že bych se svých peněz přeci jen mohl dočkat. Další asi dva měsíce se znovu vymlouval, že nemá jak peníze poslat (když se dospělý člověk co se údajně živý tvorbou webů vymlouvá na to, že nemá PayPal a bankovní účet... to je hodně blbá výmluva), až nastala opět doba ignorace, která trvá stále (když nepočítám to, že mě na konci srpna začal sledovat na Twitteru).

 

Abych to shrnul – udělal jsem v termínu práci, na které jsme se dohodli, zadarmo jsem potom cca dva měsíce web upravoval podle požadavků klientky, prvních 500,- Kč mi poslal půl roku po dokončení webu, na zbylých 1500,- Kč čekám již dalšího půl roku, snažil jsem se ho kontaktovat přes e-mail, Twitter, skype, toto fórum, ale stále mi neodepisuje. O jeho chování se ani zmiňovat nebudu, jenom na závěr napíšu, že normální člověk by s ním nejspíš spolupracovat nechtěl.

 

Pokud bude zájem, přihodím i naši konverzaci ze skypu a e-mailu.

 

EDIT: Kontaktoval mě Jakub a poprosil mě, abych sem hodil naši konverzaci ze skype. Bohužel nemám vše, ale pouze úsek od konce září do konce prosince minulého roku. Cílem bylo nejspíše upozornit na moji nespolehlivost v několika případech, které jsem zvýraznil.

 

V konverzaci se vyskytují také zmínky o dalších projektech. Můžu vás ujistit, že jsem toho pro Jakuba nakódoval a poupravoval mnohem více, nicméně až na 9 € (které mimochodem posílal přes svůj PayPal účet) za první web co jsem pro něj udělal (čímž si u mě získal důvěru jako spolehlivý platič za weby) a výše zmíněných 500,- Kč jsem od něj žádné další peníze nikdy nedostal.

 

Část první: Jakub mě v kontaktoval kolem 21:30, jestli bych mohl udělat nějaké úpravy jednoho WP webu do dalšího dne. Když mi poslal další informace, oznámil jsem mu, že to přes noc nestihnu (další den jsem měl normálně školu, nechtěl jsem noc probdít u PC) a že to má dát někomu jinému. To už bohužel nešlo, protože během necelých dvou hodin se mu všichni zájemci o tyto celonoční úpravy webu rozutekli. Klient je nasraný, viníkem je nezodpovědný Jdinaparek.

Druhá část: Dobře, jsem líný to označit... Druhá část začíná prakticky po konci té první a končí na konci celé koverzace (to si mě Jakub odbral z přátel, fňuk). V podstatě jde o to, že jsem měl vytvořit nějaký vánoční newsletter, který jsem nejspíš vytvořil špatně (podle poslaných screenshotů ne, ale je to jedno, protože peníze jsem za to samozřejmě taky nedostal) a taky jsem přijal nabídku udělat další WP web. Ten jsem neudělal v termínu a Jakub kvůli tomu dostal údajně nějaké penále. Teď si nejspíš říkáte, že jsem tedy já ten špatný. Ano, pokud budete ignorovat fakt, že jsem na webu (podle časů u zpráv) začal dělat 18.12. večer, Jakub web zadal 19.12. někomu jinému a 20.12. a musel platit penále za nedodržení termínu. Termín mi samozřejmě Jakub dopředu nesdělil, kdyby tak učinil, odmítl bych ten web dělat (stejně tak jako celonoční úpravy).

Speciální část: Pouze pro pobavení. Dohadujeme se o tom, co je to vlastně ta šířka a co je to ta výška. Klient spolu s Jakubem tvrdí opak a jsou dva, takže mají určitě pravdu.

 

Poznámka: V konverzaci jsou hvězdičky místo hesel a osobních údajů, jinak jsem ji nijak neupravoval.

 

 

[28.9.2014 10:13:42] Jakub Murin: ako ti mozem poslat peniaze ked ich este nemam?

[28.9.2014 10:14:26] Jakub Murin: uz si to ti povedal

[28.9.2014 10:14:42] Jdinaparek: Ano, ale můžeš mi odpovídat

[28.9.2014 10:15:05] Jakub Murin: cestoval som na slovensko

[28.9.2014 10:15:06] Jakub Murin: a naspat

[28.9.2014 10:15:12] Jakub Murin: takze asi nie ked som tu ani nebol

[28.9.2014 10:15:13] Jakub Murin: :)

[29.9.2014 22:50:44] Jakub Murin: Hod mi na mail cislo uctu

[30.9.2014 15:12:16] Jdinaparek: Máš to tam

[3.10.2014 16:50:40] Jdinaparek: Tak co ty peníze?

[4.10.2014 13:49:22] Jdinaparek: Zdar, jsi tu?

[4.10.2014 13:49:59] Jakub Murin: jj

[4.10.2014 13:50:02] Jakub Murin: v pondelok budes mat peniaze na ucte

[4.10.2014 13:50:06] Jakub Murin: akurat som ti isiel pisat mail

[4.10.2014 13:50:09] Jdinaparek: Ok

[4.10.2014 13:50:10] Jakub Murin: lebo som sa teraz dostal domov

[7.10.2014 16:13:28] Jdinaparek: Zdar, pořád mi nedošly ty peníze

[7.10.2014 17:17:08] Jdinaparek: Jsi tady?

[7.10.2014 19:09:50] Jdinaparek: KDy si tu platbu posílal? Furt to tam nemám...

[7.10.2014 20:55:36] Jakub Murin: Ja som ju neposielal ja som bol v KB ju vlozit na ucet

[7.10.2014 20:55:37] Jakub Murin: Vcera

[7.10.2014 21:16:03] Jdinaparek: Ok

[10.10.2014 19:23:37] Jdinaparek: Zdar, jsi tu?

[10.10.2014 21:22:26] Jdinaparek: Pořád mi totiž nedošly prachy, tak se chci zeptat, jestli jsi je posílal z CZ nebo SK

[11.10.2014 3:17:06] Jakub Murin: Ahoj, nebol som tu

[11.10.2014 3:17:09] Jakub Murin: SK

[13.10.2014 14:29:54] Jdinaparek: Zdar, jsi tu?

[13.10.2014 16:44:23] Jdinaparek: Pořád mi nedošla ta platba, takže je asi někde chyba

[14.10.2014 2:03:09] Jakub Murin: Ahoj, az teraz som prisiel, mal som adaco

[14.10.2014 2:03:17] Jakub Murin: Nedoslo to? Zajtra tam zavolam.

[14.10.2014 17:55:43] Jdinaparek: Tak co, volal jsi tam?

[14.10.2014 20:02:53] Jakub Murin: cau, volal

[14.10.2014 20:02:58] Jakub Murin: povedali ze to je v poriadku, zavolaj do banky

[14.10.2014 20:03:10] Jakub Murin: ak v tom nieco bude tak to reklamujem

[14.10.2014 20:03:43] Jdinaparek: Takže podle nich ta platba už měla dojít?

[14.10.2014 20:04:41 | Upraveno 20:04:42] Jakub Murin: Ano

[14.10.2014 20:22:06] Jdinaparek: Tak jsem tam volal a řekli mi, že jim nedošla zatím vůbec nic

[14.10.2014 20:22:33] Jdinaparek: Prý by to mělo dojít do 5ti dnů, tak se mám zeptat, jestli jsi kontroloval všechny údaje

[14.10.2014 20:26:26] Jdinaparek: Jestli jsi tam zadal všechny ty blbosti, který musíš zadat, když je to do zahraničí

[14.10.2014 20:26:56] Jakub Murin: Prihlasim sa z notebooku a dam ti zajtra rano vediet, lebo az vtedy budem v praci

[14.10.2014 20:27:04] Jakub Murin: Ak nahodou, reklamujem platbu a poslem to este raz

[14.10.2014 20:27:11] Jdinaparek: Ok

[14.10.2014 20:28:08] Jdinaparek: Tohle je kdyžtak IBAN *****

[14.10.2014 20:28:23] Jdinaparek: V tom by mělo být všechno

[15.10.2014 18:00:06] Jdinaparek: Zdar, tak co?

[15.10.2014 22:40:09] Jakub Murin: Cau, platba odisla

[15.10.2014 22:40:17] Jakub Murin: Takze sa pozri ci v banke nic nemas, ak nie tak to reklamuju

[15.10.2014 22:40:24] Jakub Murin: Platba sa vrati a posle sa este raz

[16.10.2014 15:30:34] Jdinaparek: Nedošla, nic tady nemám

[17.10.2014 9:53:51] Jakub Murin: Dobre teda, podam reklamaciu

[17.10.2014 9:56:49] Jdinaparek: Díky

[17.10.2014 10:50:09] Jdinaparek: Jenom pro kontrolu moje údaje

[17.10.2014 10:50:25] Jdinaparek: Příjemce (vlastník účtu): Válek Ondřej

[17.10.2014 10:50:41] Jdinaparek: Číslo účtu: *****

[17.10.2014 10:51:06] Jdinaparek: SWIFT / BIC: *****

[17.10.2014 10:51:41] Jdinaparek: Kód banky: *****

[17.10.2014 10:53:41] Jdinaparek: Kód země: *****

[17.10.2014 10:54:29] Jdinaparek: Banka příjemce: *****

[17.10.2014 10:55:15] Jdinaparek: IBAN: *****

[17.10.2014 10:55:44] Jdinaparek: Tohle by měly být všechny údaje

[20.10.2014 15:09:41] *** (^) Uživatel Jakub Murin má dnes narozeniny.

Obdarujte jej dárkovou kartou Skype, která mu umožní volání na mobily a pevné linky. ***

[26.10.2014 11:31:32] Jdinaparek: Zdar, už je to dýl jak týden a furt mi nic nedošlo... Chci vidět nějaké potvrzení, že jsi to posílal

[26.10.2014 11:32:03] Jdinaparek: Protože jsem ti poslal úplně všechny údaje, co by jsi mohl potřebovat

[27.10.2014 13:56:21] Jdinaparek: Jsi tu?

[27.10.2014 14:01:50] Jdinaparek: Psal jsem ti mail, tak se ozvi

[29.10.2014 10:41:10] Jdinaparek: Zdar, ozvi se mi

[5.11.2014 18:46:57] Jdinaparek: Zdar jsi tu?

[6.11.2014 20:11:47] Jdinaparek: Zdar, pořád nemám peníze, ozvi se mi prosím

[12.11.2014 18:21:44] Jdinaparek: Zdar, jsi tu?

[25.11.2014 16:25:44] Jdinaparek: Zdar, psal jsem ti mail, ozvi se prosím

Začátek první části

[15.12.2014 21:29:37] Jakub Murin: Cau, si tu?

[15.12.2014 21:33:15] Jakub Murin: Surne

[15.12.2014 21:50:02] Jdinaparek: Ano

[15.12.2014 22:20:13] Jakub Murin: Za 5 dni idem domov a potom ti poslem peniaze

[15.12.2014 22:20:19] Jakub Murin: Ale mam zajtar deadline jedneho webu ktory robim

[15.12.2014 22:20:29] Jakub Murin: A mam este jednu vec, mas dnes v noci cas? Hned zajtra by ti zato poslali peniaze

[15.12.2014 22:20:48] Jdinaparek: O co jde?

[15.12.2014 22:21:26] Jakub Murin: Upravy jedneho wp webu, ale su jednoduche vsetko to je popisane+ klient moze komunikovat

[15.12.2014 22:21:46] Jakub Murin: + hned zajtra/stredz ti poviem poslat dalsi web ktory pojde na wordpress, ale ai len za 1000kc, mozno ani tolko lebo to ma maly rozpocet

[15.12.2014 22:21:57] Jdinaparek: Ok

[15.12.2014 22:24:26] Jdinaparek: Pošleš mi to na mail?

[15.12.2014 22:27:28] Jakub Murin: jasne

[15.12.2014 22:27:29] Jakub Murin: idem nato

[15.12.2014 22:29:43] Jakub Murin: je to tam, pozri si ci vsetko chapes

[15.12.2014 22:31:25] Jakub Murin: staci byt homepage presne ako je tam, ak nieco nechapes staci napisat, len je to velmi dolezite

[15.12.2014 22:38:49] Jdinaparek: Takže tu homepage mám upravit podle toho png?

[15.12.2014 22:40:03] Jakub Murin: homepage ako z prilohy- referencie daj dole fotky z fotogalerie a vstko to musi byt proste taky ten blok - na jednej stranke

[15.12.2014 22:40:34] Jakub Murin: slider/ vyber tych zajazov resp. preklik/referencie ( fotogaleria)

[15.12.2014 22:45:59] Jdinaparek: A tu šablonu tam mám nechat, nebo tam dát tu The 7?

[15.12.2014 22:47:46] Jakub Murin: ktora sa ti lepsie bude upravovat

[15.12.2014 22:47:52] Jakub Murin: ale myslim ze ta the 7 ma viacej moznosti

[15.12.2014 22:47:56] Jakub Murin: a bude tam treba aj priamo to co som pisal

[15.12.2014 22:54:42] Jakub Murin: je to ok?

[15.12.2014 22:55:27] Jdinaparek: Asi jo

[15.12.2014 22:55:45] Jdinaparek: Mám teda upravit jednu z těch dvou šablon, aby byla jako to PNG

[15.12.2014 22:55:53] Jakub Murin: ano presne tak

[15.12.2014 22:55:58] Jakub Murin: odporucam ale tu the 7

[15.12.2014 22:56:00] Jakub Murin: je lepsia

[15.12.2014 22:56:33] Jdinaparek: Mně přijde, že ta druhá se dá líp nastavitz

[15.12.2014 22:57:11] Jakub Murin: tak ktoru chces, len podla toho co som pisal hore

[15.12.2014 22:57:16] Jakub Murin: ta homepage musi tak vyzerat

[15.12.2014 23:04:46] Jdinaparek: A do kdy to musí být?

[15.12.2014 23:05:26] Jakub Murin: no homepage do zajtra

[15.12.2014 23:05:33] Jakub Murin: preto som hoovril ze to ponahla velmi

[15.12.2014 23:08:28] Jdinaparek: Docela se nevyznám v tom pluginu, přes kterej je dělanej ten obsah

[15.12.2014 23:09:11] Jakub Murin: a co ta druha tema?

[15.12.2014 23:09:17] Jakub Murin: nebude to lepsie?

[15.12.2014 23:09:22] Jakub Murin: preto su an vyber 2 v ktorej sa ti lepsie bude robit

[15.12.2014 23:21:22] Jdinaparek: No přes noc to nestihnu

[15.12.2014 23:21:31] Jdinaparek: Kdyby to stačilo zítra večer, tak jo

[15.12.2014 23:22:42] Jakub Murin: kolko vies dnes stihnut?

[15.12.2014 23:22:48] Jakub Murin: aspon tolko aby ta hp vyzeralo tak normalne?

[15.12.2014 23:30:08] Jakub Murin: na tej the 7 rob

[15.12.2014 23:30:12] Jakub Murin: vsetk osa tam da nnastavit co treba

[15.12.2014 23:31:15] Jdinaparek: Spíš to dej někomu jinýmu, já bych tohle fakt nejspíš nestihnul, sorry...

[15.12.2014 23:31:34] Jakub Murin: nemusis to urobit do zajtra rana

[15.12.2014 23:31:36] Jakub Murin: ale aspon nieco

[15.12.2014 23:31:40] Jakub Murin: no uz to nemam dat komu, kedze je po 12

[15.12.2014 23:32:01] Jakub Murin: header som nastavil. staci ponastavovat to vsetko nizseie co treba + urobit podstranky ako su napisane a to staci

[15.12.2014 23:50:41] Jakub Murin: tak co?

[16.12.2014 0:12:32] Jakub Murin: robis to alebo nie? ak nie tak to nerob ja ti zajtra hodim tu html/css sablonu co treba dat na wordpress

[16.12.2014 13:10:00] Jakub Murin: si tu??

[16.12.2014 16:54:08] Jdinaparek: Zdar, teď jsem se vrátil

[16.12.2014 16:54:34] Jakub Murin: Ahoj, no, ten projekt je fuc a klient je nasraty takze to asi konci

Konec první části

[16.12.2014 16:54:40] Jakub Murin: Ale mam ten wordpredd co som spominal

[16.12.2014 16:54:56] Jdinaparek: A na ten je čas do kdy?

[16.12.2014 16:55:07] Jakub Murin: no dodam ti html/css sablonu

[16.12.2014 16:55:14] Jdinaparek: k

[17.12.2014 16:12:33] Jakub Murin: cau si tu?

[17.12.2014 16:12:34] Jakub Murin: mas 5min?

[17.12.2014 16:37:54] Jdinaparek: No

[17.12.2014 16:38:10] Jakub Murin: robil si uz newsletter?

[17.12.2014 16:38:17] Jdinaparek: Na WP?

[17.12.2014 16:38:24] Jakub Murin: nie

[17.12.2014 16:38:25] Jakub Murin: email

[17.12.2014 16:38:29] Jakub Murin: normalny newsletter co sa rozposiela

[17.12.2014 16:38:33] Jdinaparek: Já vím

[17.12.2014 16:38:45] Jdinaparek: Myslel jsem plugin ve WP

[17.12.2014 16:39:00] Jdinaparek: Něco takovýho jsem dělal, ale nemám to v PC asi

[17.12.2014 16:40:14] Jakub Murin: a kolko yb si zato chcel

[17.12.2014 16:40:17] Jakub Murin: tento je uplne jednoduchy

[17.12.2014 16:40:22] Jakub Murin: pozadie

[17.12.2014 16:40:24] Jakub Murin: 2 obrazky + text

[17.12.2014 16:40:33] Jdinaparek: Co to má umět

[17.12.2014 16:40:43] Jakub Murin: len odkazat na web

[17.12.2014 16:40:44] Jdinaparek: A je k tomu hotový design?

[17.12.2014 16:41:03] Jdinaparek: Ale ten newsletter

[17.12.2014 16:41:09] Jdinaparek: Nějakou správu uživatelů a tak

[17.12.2014 16:41:16] Jakub Murin: http://www.sdilej.eu...68702a466fa.png

[17.12.2014 16:41:22] Jakub Murin: mozno by som to nakodoval ja ja keby mam cas

[17.12.2014 16:41:53] Jdinaparek: Ty myslíš poslat tohle na x e-mailových adres?

[17.12.2014 16:42:01] Jakub Murin: ano

[17.12.2014 16:42:08] Jdinaparek: A nakódovat to?

[17.12.2014 16:42:13] Jakub Murin: len nakodovat

[17.12.2014 16:42:18] Jdinaparek: Jo takhle

[17.12.2014 16:42:28] Jdinaparek: Takže jen nakódovat tohle a pošlou si to sami

[17.12.2014 16:42:36] Jakub Murin: ano staci to nakodovat

[17.12.2014 16:42:41] Jakub Murin: keby mam cas to nakodujem, uz som aj myslim zacal

[17.12.2014 16:42:45] Jakub Murin: ale nestiham kvoli jednemu deadlinu

[17.12.2014 16:42:54] Jakub Murin: nieje zlozity uplne jednoduchy

[17.12.2014 16:43:05] Jdinaparek: Jo

[17.12.2014 16:43:14] Jdinaparek: Za 200,- to dneska nakóduju

[17.12.2014 16:44:06] Jakub Murin: za 200?

[17.12.2014 16:44:09] Jakub Murin: ale aj responzivne

[17.12.2014 16:46:54] Jdinaparek: Jasně

[17.12.2014 17:14:51] Jdinaparek: Takže ok:

[17.12.2014 17:14:51] Jdinaparek: ?

[17.12.2014 17:17:18] Jakub Murin: http://prntscr.com/5hvmkv

[17.12.2014 17:17:20] Jakub Murin: neviem ako ti poslem mail

[17.12.2014 17:34:45] Jakub Murin: kedy mi to vies dodat?

[17.12.2014 17:35:11] Jdinaparek: Dneska, ale potřebuju ten podklad

[17.12.2014 17:35:18] Jakub Murin: jasne ten ti poslem

[17.12.2014 17:35:23] Jakub Murin: este by som sa chcel opytat

[17.12.2014 17:35:29] Jakub Murin: ci by si nevedle vyriesit jeden problem

[17.12.2014 17:35:39] Jakub Murin: prenasal som jeden wordpress web

[17.12.2014 17:35:46] Jakub Murin: ale je tam jazykova mutacia a nejako zblbli url

[17.12.2014 17:35:50] Jakub Murin: vedel by si za par koru na to pozriet potom?

[17.12.2014 17:36:04] Jdinaparek: ok

[17.12.2014 17:36:20] Jakub Murin: http://aitee.savana-...cbarchitect.cz/

[17.12.2014 17:36:23] Jakub Murin: skus to preklikat

[17.12.2014 17:36:27] Jakub Murin: *****

***** pristup do adminu

[17.12.2014 17:36:42] Jakub Murin: http://phpmyadmin.ai...ana-hosting.cz/

 

*****

*****

[17.12.2014 17:36:46] Jakub Murin: aj ftp ak treba poslem

[17.12.2014 17:36:58] Jakub Murin: idem ti pripravit ten mail

[17.12.2014 17:54:14] Jakub Murin: pozries nato?

[17.12.2014 17:54:25] Jdinaparek: Jojo

[17.12.2014 18:12:20] Jakub Murin: tak ako? :)

[17.12.2014 18:15:54] Jdinaparek: No nemůže to být tím serverem, kde to je?

[17.12.2014 18:16:13] Jakub Murin: nemysim

[17.12.2014 18:16:18] Jakub Murin: pretoze hlavna straka ide

[17.12.2014 18:16:20] Jakub Murin: aj podstranky tam su

[17.12.2014 18:16:22] Jakub Murin: v tej db su dobre linky?

[17.12.2014 18:16:33] Jdinaparek: No právě mně se podstránky nezobrazí

[17.12.2014 18:16:36] Jakub Murin: ak mas daky server, neskusil by si to hodit ku sebe ci by to nefungovalo?

[17.12.2014 18:19:34] Jdinaparek: Tak mi dej FTP

[17.12.2014 18:21:36] Jakub Murin: aitee.savana-hosting.cz

*****

*****

[17.12.2014 19:01:41] Jdinaparek: Nejde se mi připojit na svoje FTP...

[17.12.2014 19:01:54] Jakub Murin: sakra tam, tak nato kasli a skus pozdejsie

[17.12.2014 19:01:58] Jakub Murin: koduj ten newsletter zatial

[17.12.2014 19:02:14] Jdinaparek: Na to potřebuju ten podklad

[17.12.2014 19:02:23] Jdinaparek: Žádnej mail mi ještě nedošel

[17.12.2014 19:02:31] Jakub Murin: mail ti neposlem

[17.12.2014 19:02:42] *** Jakub Murin odesláno neol-stav.cz.rar ***

[17.12.2014 19:02:46] Jakub Murin: som myslel ze som to poslal

[17.12.2014 19:02:54] Jakub Murin: potom pozri aj na ten wordpress web, ked ti pojde ftp

[17.12.2014 20:37:29] Jakub Murin: ako si na tom?

[17.12.2014 20:49:02] *** Jdinaparek odesláno IMG_17122014_204902.png IMG_17122014_204902.png ***

[17.12.2014 20:49:29] Jakub Murin: zatial dobre:)

[17.12.2014 22:06:49] Jakub Murin: ako to vyzera?

[17.12.2014 22:09:10] Jdinaparek: Hotovo

[17.12.2014 22:09:11] *** Jdinaparek odesláno IMG_17122014_220911.png IMG_17122014_220911.png ***

[17.12.2014 22:09:31] Jakub Murin: tie medzeri

[17.12.2014 22:09:32] Jakub Murin: asi mensie

[17.12.2014 22:09:36] Jakub Murin: medzi tym kontaktom v tom sivom poli

[17.12.2014 22:09:40] Jakub Murin: a potom mi to posli

[17.12.2014 22:10:31] Jdinaparek: Ještě tam dám odsazení na pravé straně

[17.12.2014 22:10:54] Jakub Murin: jasne dobre

[17.12.2014 22:15:50] *** Jdinaparek odesláno Desktop.rar Desktop.rar ***

[17.12.2014 22:16:10] Jakub Murin: ok, hned ked mi naskoci mail

[17.12.2014 22:16:20] Jakub Murin: napisem pripomienky

[17.12.2014 22:16:24] Jakub Murin: a priatelka ti posle prachy

[17.12.2014 22:16:28] Jakub Murin: pozri prosim ta aj ten wordpress

[17.12.2014 22:16:32] Jdinaparek: Ok

[17.12.2014 22:17:08] Jdinaparek: BTW ten sníh v tom šedým poli jsem tam nedal, protože to přes čisté HTML neudělám

[17.12.2014 22:18:09] Jakub Murin: http://prntscr.com/5hzs7l

[17.12.2014 22:18:13] Jakub Murin: nejake zblbnute to je nie-?

[17.12.2014 22:21:59] *** Jdinaparek odesláno Desktop.rar Desktop.rar ***

[17.12.2014 22:27:10] Jakub Murin: nezmenilo sa to

[17.12.2014 22:39:12] *** Jdinaparek odesláno Email.rar Email.rar ***

[17.12.2014 22:39:25] Jdinaparek: Mně se to ve všech prohlížečích zobrazuje dobře

[17.12.2014 22:39:49] Jakub Murin: ten spodok je OK

[17.12.2014 22:39:57] Jakub Murin: ale ten text v tom sedom je taky ze su tam velke medzery

[17.12.2014 22:40:56] Jdinaparek: Tak já to ještě zmenším...

[17.12.2014 22:41:06] Jakub Murin: iba tie medzery zmensi a to je vsetko

[17.12.2014 22:41:29] Jakub Murin: http://prntscr.com/5i04d9

[17.12.2014 22:41:34] Jakub Murin: toto musi vyzerat presne tak isto ako v designe

[17.12.2014 22:41:41] Jakub Murin: je to sirsie ako ta mapa pod tym

[17.12.2014 22:41:44] Jakub Murin: a ma to byt rovnako siroke

[17.12.2014 22:41:48] Jakub Murin: a logo ma byt viac na pravo

[17.12.2014 23:01:08] *** Jdinaparek odesláno E-mail.rar ***

[17.12.2014 23:02:38] Jakub Murin: posli to este raz prosim ta

[17.12.2014 23:02:45] *** Jdinaparek odesláno E-mail.rar E-mail.rar ***

[17.12.2014 23:03:13] Jakub Murin: ok spisem pripomienky

[17.12.2014 23:03:17] Jakub Murin: a poslem na mail

[17.12.2014 23:03:21] Jakub Murin: pozri ten wordpress prosim ta

[17.12.2014 23:03:24] Jakub Murin: to je dost dolezite

[17.12.2014 23:30:19] Jakub Murin: ide to u teba?

[17.12.2014 23:30:32] Jdinaparek: Njede mi FTP...

[17.12.2014 23:30:38] Jdinaparek: Napíšu tam a podívám se na to zítra

[17.12.2014 23:30:46] Jakub Murin: stale ti to nejde?

[17.12.2014 23:30:47] Jakub Murin: do riti

[18.12.2014 0:11:31] Jakub Murin: poslem ti tu html-/css sablonu

[18.12.2014 0:26:54] Jakub Murin: mas to tam

[18.12.2014 4:55:04] Jakub Murin: Zacni stYm zajtta hned ako sa ti bude dat prosim ta, potom bud este jeden

[18.12.2014 12:59:44] Jakub Murin: cau, si tu?

[18.12.2014 13:31:46] Jakub Murin: mam pripomienky k tomu mailu

[18.12.2014 13:31:49] Jdinaparek: No

[18.12.2014 13:31:55] Jakub Murin: poslem ti to na mail vsetko

[18.12.2014 13:32:08] Jdinaparek: A co s tím Wordpressem, co jsi mi poslal?

[18.12.2014 13:32:14] Jakub Murin: vysvetlim do mailu

[18.12.2014 13:39:54] Jakub Murin: mas to na maily

[18.12.2014 15:20:58] Jakub Murin: oprav ten mail nech im to poselm a nech to uzavrieme prosim ta

[18.12.2014 15:33:58] *** Jdinaparek odesláno E-mail.rar E-mail.rar ***

[18.12.2014 15:34:09] Jdinaparek: Teď by to mělo jet

[18.12.2014 15:34:20] Jakub Murin: ok

[18.12.2014 15:34:24] Jakub Murin: idem skusit

[18.12.2014 15:34:27] Jakub Murin: ten wordpress chapes?

[18.12.2014 15:34:31] Jdinaparek: j

[18.12.2014 15:34:59] Jakub Murin: das sa nato? :)

[18.12.2014 15:35:08] Jdinaparek: Jojo

[18.12.2014 15:36:11] Jakub Murin: super, tak to potom daj rovno na to FTP nech vidi zmeny

[18.12.2014 16:08:33] Jakub Murin: 1.) Skopirujem, vlozim, pride bez pozadia. Takze pre mna nepouzitelne.. Ak to funguje tebe, napis ako, s akym programom a posli mi ten newsletter normalne ako by si ho posielal klientovi, aby som ti nekrivdil.

[18.12.2014 16:09:04] Jakub Murin: Mas tam preklep - nie Prajeme Vás.. ale Prajeme Vám..

[18.12.2014 16:09:19] Jdinaparek: Tak to bylo v šabloně

[18.12.2014 16:10:36] Jakub Murin: oprav to prosim ta

[18.12.2014 16:25:41] Jakub Murin: a hlavne ten prvy bod a posli mi to nech sa to uzavrie

[18.12.2014 16:28:10] *** Jdinaparek odesláno Desktop.rar Desktop.rar ***

[18.12.2014 16:28:13] Jdinaparek: Zkus teď

[18.12.2014 16:28:20] Jakub Murin: povedz mi cez co to posielas

[18.12.2014 16:28:22] Jakub Murin: aby to bolo ok

[18.12.2014 16:28:26] Jakub Murin: takto som mu to 2x poslal

[18.12.2014 16:28:31] Jakub Murin: a vyzeram ako kreten, kedze jemu to nejde a nam hej

[18.12.2014 16:29:08] Jdinaparek: Tak to pošli mně

[18.12.2014 16:29:24] Jdinaparek: Zkoušel jsem komprimovat ten obrázek

[18.12.2014 16:29:25] Jakub Murin: posli to ty mne mam opat blocknuty mail ..

[18.12.2014 16:38:52] Jdinaparek: poslal jsem to

[18.12.2014 16:38:58] Jdinaparek: Jsou tam moc velké mezery, pošlu to ještě

[18.12.2014 16:39:47] Jakub Murin: ta seda plocha

[18.12.2014 16:39:49] Jakub Murin: + http://prntscr.com/5i8fai

[18.12.2014 16:39:52] Jakub Murin: cez co to posielas?

[18.12.2014 16:40:05] Jdinaparek: Přes Thunderbird

[18.12.2014 16:40:13] Jdinaparek: Teď jsem ty obrázky nahrál k sobě

[18.12.2014 16:40:18] Jdinaparek: Kde jsi je měl ty?

[18.12.2014 16:41:18] Jakub Murin: napis mi komppletne

[18.12.2014 16:41:19] Jakub Murin: ako si to urobil

[18.12.2014 16:41:25] Jakub Murin: nech im to napisem bod po bode aby si to poslali tak isto

[18.12.2014 16:41:27] Jakub Murin: ale najrpv to fixni

[18.12.2014 16:46:45] *** Jdinaparek odesláno email.html ***

Začátek speciální části

[18.12.2014 16:46:46] Jakub Murin: ta seda plocha ma byt tak isto siroka ako ta mapa vsak som to pisal

[18.12.2014 16:46:59] Jakub Murin: bud daj uzsiu tu mapu

[18.12.2014 16:47:01] Jakub Murin: alebo tu paticku sedu

[18.12.2014 16:47:11] Jdinaparek: Je to stejne

[18.12.2014 16:47:58] Jdinaparek: Je to úplně stejně široký

[18.12.2014 16:48:06] Jakub Murin: http://prntscr.com/5i8iqo

[18.12.2014 16:48:08] Jakub Murin: fakt?

[18.12.2014 16:48:10] Jakub Murin: pozri sa na tento obrazok

[18.12.2014 16:48:16] Jakub Murin: to na tej mape je sirka tej sedej plochy

[18.12.2014 16:48:37] Jdinaparek: http://prntscr.com/5i8fai

[18.12.2014 16:48:41] Jdinaparek: Tady to bylo stejný

[18.12.2014 16:48:46] Jdinaparek: Já to mám všude stejně

[18.12.2014 16:49:57] Jakub Murin: http://prntscr.com/5i8jh1

[18.12.2014 16:49:58] Jakub Murin: nieje to rovnake

[18.12.2014 16:50:09] Jakub Murin: urob nech je to siroke jedno ako druhe...a ten navod aj eto

[18.12.2014 16:50:28] Jdinaparek: Aha, ty nevíš co je šířka a výška....

[18.12.2014 16:51:08] Jakub Murin: no, jeden z nas to nevie:)

[18.12.2014 16:51:13] Jakub Murin: ale ked mi napisal aj klient ze sirka

[18.12.2014 16:51:15] Jakub Murin: tak na tom nieco bude

[18.12.2014 16:51:22] Jakub Murin: sa nato pozri okom a vidis ze to nieje rovnake

[18.12.2014 16:51:44] Jakub Murin: toto + ten navod

[18.12.2014 16:51:44] Jakub Murin: a je to

[18.12.2014 16:51:46] Jdinaparek: Šířka označuje obvykle horizontální, vodorovná vzdálenost dvou bodů srovnatelně vzdálených vůči pozorovateli při horizontálním pohledu, tj. levého a pravého bodu. U podlouhlých objektů (prkno, silnice, údolí) to bývá kratší horizontální rozměr a větší je pak "délka" v užším významu.

[18.12.2014 16:52:01] Jdinaparek: Je rozdíl mezi šířkou a výškou

[18.12.2014 16:52:17] Jdinaparek: Šířka je stejná, výška je jiná

[18.12.2014 16:52:40] Jdinaparek: http://vyuka.jihlavs...mery3-objem.gif

[18.12.2014 16:56:43] Jakub Murin: vsak ok

Konec speciální části

[18.12.2014 16:56:44] Jakub Murin: oprav to

[18.12.2014 16:56:47] Jakub Murin: napis mi ako to posiela

[18.12.2014 16:56:48] Jakub Murin: a je to ok

[18.12.2014 16:57:09] Jdinaparek: Opravil bych to už včera, kdyby jsi mi řekl, že je to výška...

[18.12.2014 16:58:17] Jakub Murin: to je uz jedno

[18.12.2014 16:58:20] Jakub Murin: oprav to teraz a napis mi to

[18.12.2014 17:01:04] *** Jdinaparek odesláno email.html email.html ***

[18.12.2014 17:01:46] Jdinaparek: Otevřel jsem to v texťáku, CTRL-A, CTRL-C, dal jsem napsat zprávu, vložit HTML, CTRL-V a poslal

[18.12.2014 17:02:36] Jakub Murin: ale ako to posielas cez mail to potrebujem vediet

[18.12.2014 17:02:44] Jakub Murin: + vyskusaj to na viac klientov samozrejme

[18.12.2014 17:02:54] Jdinaparek: Teď jsem ti to napsal

[18.12.2014 17:06:57] Jakub Murin: ok

[18.12.2014 17:07:01] Jakub Murin: mozes robit ten wordpress

[18.12.2014 17:07:03] Jakub Murin: vsetko tam chapes?

[18.12.2014 17:07:09] Jakub Murin: budem cakat co nam odpovedia za mail

[18.12.2014 17:07:31] Jdinaparek: Jo, budu, ale teď jedsu pryč, vrátím se večer

[18.12.2014 17:07:46] Jakub Murin: kedy na tom zacnes robit?

[18.12.2014 17:12:31] Jdinaparek: Večer

[18.12.2014 17:31:45] Jakub Murin: si este tu?

[18.12.2014 18:20:39] Jakub Murin: ten email niej vobec responzivny

[18.12.2014 18:20:49] Jakub Murin: je to tak strasne rozbite na mobile

[18.12.2014 19:44:20] Jakub Murin: najprv ked prides dokonci ten newsletter nech je to poriadne

[18.12.2014 19:44:23 | Upraveno 19:44:24] Jakub Murin: a potom sa vrhni na ten wp

[18.12.2014 22:33:58] Jakub Murin: Si tu??

[18.12.2014 22:56:20] Jakub Murin: dufam ze sem stihnes prist, lebo zajtra to chcu mat hotove.

[19.12.2014 1:06:31] Jakub Murin: ?

[19.12.2014 2:20:49] Jakub Murin: ten mail mal byt do zajtra hotovy som zvedavy ako to vysvetllim klientovi

[19.12.2014 2:57:10] Jakub Murin: diky

[19.12.2014 2:57:15] Jakub Murin: musel som to dat niekomu inemu

[19.12.2014 2:57:20] Jakub Murin: a cele to treba prerobit, pretoze to nieje vobec responzivne

[19.12.2014 12:30:28] Jakub Murin: daj mi vediet ci ies robit ten wordpress alebo to mam dat niekomu druhemu

[19.12.2014 13:50:50] Jakub Murin: ak sami do 15 neozves

[19.12.2014 13:50:53] Jakub Murin: dam to dakomu druhemu

[20.12.2014 11:40:09] Jakub Murin: dakujem platim penale

[20.12.2014 11:40:11] Jakub Murin: si fakt spolahlivy:)

 

Edited by Jdinaparek
 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upřímně byla to jen otázka času kdy Murkoo někoho okrade (mě pomoc SQL injekce na webu za oplacenou reklamu zrušil celý server a ještě říkal že mě zažaluje), aspoň poučení pro příště nikdy nic nedělej dopředu v 90% případu ty peníze nikdy neuvidíš.. :D

Edited by Delm

Share this post


Link to post
Share on other sites

...mě pomoc SQL injekce na webu za oplacenou reklamu zrušil celý server a ještě říkal že mě zažaluje...

Máš to mít zabezpečený. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro mě kódoval newsletter... No dostal jsem takovej bullshit, že se to nedalo ani použít a ještě za to chtěl dostat zaplaceno :D

 

Vítej v ČR :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

<-- odstranene -->

 

Osobne problemy sme si nakoniec vyriesili rozhovorom, vyplatenim dlznej sumy a nadalej spolu spolupracujeme :)

Edited by cmelo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vůbec nechápu jak mu můžeš věřit když ti řekne že podá reklamaci na banku :D To jako fakt? A co chce reklamovat? Nic takového pokud vím neexistuje a pokud ano tak to není reklamace... tohle může říct jen naprostý nevzdělanec :D takže nevěřím že je dospělí :D :D Ale po dlouhé době jsem se aspoň zasmál...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vůbec nechápu jak mu můžeš věřit když ti řekne že podá reklamaci na banku :D To jako fakt? A co chce reklamovat? Nic takového pokud vím neexistuje a pokud ano tak to není reklamace... tohle může říct jen naprostý nevzdělanec :D takže nevěřím že je dospělí :D :D Ale po dlouhé době jsem se aspoň zasmál...

 

reklamacia na banku neexistuje?

 

http://poradna.hnonline.sk/otazka/ako-reklamovat-bezhotovostnu-platbu-do-zahranicia#.V4YeeaJNpb4 keby mam tie stare potvrdenia, kludne ich sem poslem.

 

Upřímně byla to jen otázka času kdy Murkoo někoho okrade (mě pomoc SQL injekce na webu za oplacenou reklamu zrušil celý server a ještě říkal že mě zažaluje), aspoň poučení pro příště nikdy nic nedělej dopředu v 90% případu ty peníze nikdy neuvidíš.. :D

 

neorubol som to ja, ale uplne iny clovek, na tvoj web a deravy admin malo pristup asi 100 ludi, menovat to nejdem, ja som to nebol.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro mě kódoval newsletter... No dostal jsem takovej bullshit, že se to nedalo ani použít a ještě za to chtěl dostat zaplaceno :D

 

Vítej v ČR :D

 

k tebe sa s nad netreba nai vyjadrovat nie? postni sem emailovu konverzaciu, ktoru som riesil aj s wladasom a prestan ma ociernovat. Tvoje slobovecne reci o tom ako mam ist k tebe robit grafika a neustale otravovanie, dostal si nakodovany newsletter, daj sem kod ako bol nakiodovany, pretoze podla xy ludi bol nakodovany dobre, takze ho sem kludne daj nech to ludia ohodnotnia, to ze si nahanal a nekoniec si to nechcel vyplatit len dokazuej aky si:) len ta poprosim, aby si tu neociernoval a ked chces, aspon sem daj pravdu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jméno: Jakub Murin

Uživatel na fóru: http://www.wowresour...?showuser=19488

E-maily: [email protected], [email protected]

Weby: http://www.jakubmurin.com/, http://www.jakubmurin.sk/

Twitter: https://twitter.com/JakubMurin

Skype: muroo95

Dribble: https://dribbble.com/jakubmurin

Behance: https://www.behance.net/jakubmurin

 

Začalo to někdy minulý rok v dubnu. Dostal jsem od Jakuba nabídku nakódovat tento web http://www.vinciprojekt.cz/. Dohodli jsme se na 1000,- Kč. Asi po dvou týdnech jsem byl hotov. Poté mi začali od Jakuba chodit e-maily, s potřebnými úpravami (klientka se každý týden rozmyslela, že něco chce jinak, atd.). Potom mi Jakub napsal, že je web potřeba převést na WP, což jsem nebyl ochotný dělat, takže si na to sehnal někoho jiného.

Kontaktoval mě znovu někdy v červenci, že web již funguje pod WP, ale že je potřeba tam dodělat nějaké úpravy. Za úpravy jsem si řekl dalších 1000,- Kč, s čímž Jakub souhlasil. Historie se opakovala a já jsem opět každou chvíli něco měnil a předělával, protože klientka se nemohla rozhodnout. Takhle to trvalo asi do konce září, kdy byl web konečně hotov.

 

Teď přichází ta zábavná část. Jakmile byl web hotov, začal jsem psát Jakubovi, aby mi poslal peníze za kódování a následné WP úpravy (tedy celkem 2000,- Kč). Jakub se stále vymlouval, že mu peníze ještě nedošly, nebo že je nemá jak poslat, nebo že je někde v zahraničí, nebo mě prostě delší dobu ingoroval, než jsem mu pohrozil, že web shodím a zmíním se o něm v black listu na tomto fóru.

 

Kontaktoval jsem klientku, abych se ujistil, kolik (a jestli vůbec) Jakubovi za web platila. Zaplatila mu celkem 180 € někdy na konci září (viz. naše konverzace ze skypu níže).

 

[28.10.2014 14:48:26] Ondra Válek: Dobrý den, dělal jsem Váš web (www.vinciprojekt.cz), tak se chci zeptat, jestli je všechno zatím v pořádku

[28.10.2014 15:27:31] Petra Sotonová: Dobry den, dekuji za optani, mame problemy se sbernymi formulari, jakub to odmitl opravit, tak se to snazime resit s nekym jinym... Chodi nam same spamy.

[28.10.2014 15:53:38] Ondra Válek: Na to bych se mohl podívat

[28.10.2014 15:54:37] Ondra Válek: Jinak jsem se chtěl zeptat, jestli jste už Jakubovi za web platila

[28.10.2014 16:23:01] Petra Sotonová: Ano, jiz davno dostal zaplaceno

[28.10.2014 16:24:22] Petra Sotonová: Chtela jsem to u nej reklamovat a rekl, ze je to moje chyba

[29.10.2014 10:38:25] Petra Sotonová: Tome, je to na forpsi, pristupy jako predtim, najdu a poslu, murinka mi ani nepripominej

[29.10.2014 10:38:41] Petra Sotonová: Pardon

[29.10.2014 10:38:45] Petra Sotonová: Vedle)

[27.12.2014 14:00:41] Ondra Válek: Dobrý den, omlouvám se, že vás ruším během svátků, ale potřebuji se vás na něco zeptat. Jak možná víte, tak já jsem dělal ten váš web. Zadal mi to Jakub skoro rok zpátky a byli jsme domluveni, že mi za to zaplatí 2000,-. Pokud si dobře pamatuju, tak web se dokončil letos někdy v září / říjnu, ale já jsem pořád nedostal zaplaceno. Vím, že to samozřejmě není vaše starost, ale byl bych vám vděčný, kdyby jste mi mohla říct, kdy a kolik jste mu platila. Děkuji

[27.12.2014 14:04:24] Petra Sotonová: Zaplaceno dostal, dostal zaplaceno celkem 180e, pokud si vzpominam, platila to majitelka firmy, ale bylo to tak, zaloha 80 + 100 potom, to je mi lito, ze Vam nic nedal, nicmene vzhledem k jeho jednani se tomu ani moc nedivim, doufam, ze budete investovat svoji energii do lepsich obchodu, kdyz bude neco treba, oslovim primo Vas. Zaplaceno dostal hned tehdy, jak se web uvedl do provozu, to uz bylo nekdy na konci leta, ne? preji hezke svatky

 

 

Jakuba jsem „spamoval a otravoval“ tak dlouho, dokud mi někdy na konci března neposlal prvních 500,- Kč z účtu své přítelkyně (hurá!). Vysvitla mi malá naděje, že bych se svých peněz přeci jen mohl dočkat. Další asi dva měsíce se znovu vymlouval, že nemá jak peníze poslat (když se dospělý člověk co se údajně živý tvorbou webů vymlouvá na to, že nemá PayPal a bankovní účet... to je hodně blbá výmluva), až nastala opět doba ignorace, která trvá stále (když nepočítám to, že mě na konci srpna začal sledovat na Twitteru).

 

Abych to shrnul – udělal jsem v termínu práci, na které jsme se dohodli, zadarmo jsem potom cca dva měsíce web upravoval podle požadavků klientky, prvních 500,- Kč mi poslal půl roku po dokončení webu, na zbylých 1500,- Kč čekám již dalšího půl roku, snažil jsem se ho kontaktovat přes e-mail, Twitter, skype, toto fórum, ale stále mi neodepisuje. O jeho chování se ani zmiňovat nebudu, jenom na závěr napíšu, že normální člověk by s ním nejspíš spolupracovat nechtěl.

 

Pokud bude zájem, přihodím i naši konverzaci ze skypu a e-mailu.

 

EDIT: Kontaktoval mě Jakub a poprosil mě, abych sem hodil naši konverzaci ze skype. Bohužel nemám vše, ale pouze úsek od konce září do konce prosince minulého roku. Cílem bylo nejspíše upozornit na moji nespolehlivost v několika případech, které jsem zvýraznil.

 

V konverzaci se vyskytují také zmínky o dalších projektech. Můžu vás ujistit, že jsem toho pro Jakuba nakódoval a poupravoval mnohem více, nicméně až na 9 € (které mimochodem posílal přes svůj PayPal účet) za první web co jsem pro něj udělal (čímž si u mě získal důvěru jako spolehlivý platič za weby) a výše zmíněných 500,- Kč jsem od něj žádné další peníze nikdy nedostal.

 

Část první: Jakub mě v kontaktoval kolem 21:30, jestli bych mohl udělat nějaké úpravy jednoho WP webu do dalšího dne. Když mi poslal další informace, oznámil jsem mu, že to přes noc nestihnu (další den jsem měl normálně školu, nechtěl jsem noc probdít u PC) a že to má dát někomu jinému. To už bohužel nešlo, protože během necelých dvou hodin se mu všichni zájemci o tyto celonoční úpravy webu rozutekli. Klient je nasraný, viníkem je nezodpovědný Ondra Válek.

Druhá část: Dobře, jsem líný to označit... Druhá část začíná prakticky po konci té první a končí na konci celé koverzace (to si mě Jakub odbral z přátel, fňuk). V podstatě jde o to, že jsem měl vytvořit nějaký vánoční newsletter, který jsem nejspíš vytvořil špatně (podle poslaných screenshotů ne, ale je to jedno, protože peníze jsem za to samozřejmě taky nedostal) a taky jsem přijal nabídku udělat další WP web. Ten jsem neudělal v termínu a Jakub kvůli tomu dostal údajně nějaké penále. Teď si nejspíš říkáte, že jsem tedy já ten špatný. Ano, pokud budete ignorovat fakt, že jsem na webu (podle časů u zpráv) začal dělat 18.12. večer, Jakub web zadal 19.12. někomu jinému a 20.12. a musel platit penále za nedodržení termínu. Termín mi samozřejmě Jakub dopředu nesdělil, kdyby tak učinil, odmítl bych ten web dělat (stejně tak jako celonoční úpravy).

Speciální část: Pouze pro pobavení. Dohadujeme se o tom, co je to vlastně ta šířka a co je to ta výška. Klient spolu s Jakubem tvrdí opak a jsou dva, takže mají určitě pravdu.

 

Poznámka: V konverzaci jsou hvězdičky místo hesel a osobních údajů, jinak jsem ji nijak neupravoval.

 

 

[28.9.2014 10:13:42] Jakub Murin: ako ti mozem poslat peniaze ked ich este nemam?

[28.9.2014 10:14:26] Jakub Murin: uz si to ti povedal

[28.9.2014 10:14:42] Ondra Válek: Ano, ale můžeš mi odpovídat

[28.9.2014 10:15:05] Jakub Murin: cestoval som na slovensko

[28.9.2014 10:15:06] Jakub Murin: a naspat

[28.9.2014 10:15:12] Jakub Murin: takze asi nie ked som tu ani nebol

[28.9.2014 10:15:13] Jakub Murin: :)

[29.9.2014 22:50:44] Jakub Murin: Hod mi na mail cislo uctu

[30.9.2014 15:12:16] Ondra Válek: Máš to tam

[3.10.2014 16:50:40] Ondra Válek: Tak co ty peníze?

[4.10.2014 13:49:22] Ondra Válek: Zdar, jsi tu?

[4.10.2014 13:49:59] Jakub Murin: jj

[4.10.2014 13:50:02] Jakub Murin: v pondelok budes mat peniaze na ucte

[4.10.2014 13:50:06] Jakub Murin: akurat som ti isiel pisat mail

[4.10.2014 13:50:09] Ondra Válek: Ok

[4.10.2014 13:50:10] Jakub Murin: lebo som sa teraz dostal domov

[7.10.2014 16:13:28] Ondra Válek: Zdar, pořád mi nedošly ty peníze

[7.10.2014 17:17:08] Ondra Válek: Jsi tady?

[7.10.2014 19:09:50] Ondra Válek: KDy si tu platbu posílal? Furt to tam nemám...

[7.10.2014 20:55:36] Jakub Murin: Ja som ju neposielal ja som bol v KB ju vlozit na ucet

[7.10.2014 20:55:37] Jakub Murin: Vcera

[7.10.2014 21:16:03] Ondra Válek: Ok

[10.10.2014 19:23:37] Ondra Válek: Zdar, jsi tu?

[10.10.2014 21:22:26] Ondra Válek: Pořád mi totiž nedošly prachy, tak se chci zeptat, jestli jsi je posílal z CZ nebo SK

[11.10.2014 3:17:06] Jakub Murin: Ahoj, nebol som tu

[11.10.2014 3:17:09] Jakub Murin: SK

[13.10.2014 14:29:54] Ondra Válek: Zdar, jsi tu?

[13.10.2014 16:44:23] Ondra Válek: Pořád mi nedošla ta platba, takže je asi někde chyba

[14.10.2014 2:03:09] Jakub Murin: Ahoj, az teraz som prisiel, mal som adaco

[14.10.2014 2:03:17] Jakub Murin: Nedoslo to? Zajtra tam zavolam.

[14.10.2014 17:55:43] Ondra Válek: Tak co, volal jsi tam?

[14.10.2014 20:02:53] Jakub Murin: cau, volal

[14.10.2014 20:02:58] Jakub Murin: povedali ze to je v poriadku, zavolaj do banky

[14.10.2014 20:03:10] Jakub Murin: ak v tom nieco bude tak to reklamujem

[14.10.2014 20:03:43] Ondra Válek: Takže podle nich ta platba už měla dojít?

[14.10.2014 20:04:41 | Upraveno 20:04:42] Jakub Murin: Ano

[14.10.2014 20:22:06] Ondra Válek: Tak jsem tam volal a řekli mi, že jim nedošla zatím vůbec nic

[14.10.2014 20:22:33] Ondra Válek: Prý by to mělo dojít do 5ti dnů, tak se mám zeptat, jestli jsi kontroloval všechny údaje

[14.10.2014 20:26:26] Ondra Válek: Jestli jsi tam zadal všechny ty blbosti, který musíš zadat, když je to do zahraničí

[14.10.2014 20:26:56] Jakub Murin: Prihlasim sa z notebooku a dam ti zajtra rano vediet, lebo az vtedy budem v praci

[14.10.2014 20:27:04] Jakub Murin: Ak nahodou, reklamujem platbu a poslem to este raz

[14.10.2014 20:27:11] Ondra Válek: Ok

[14.10.2014 20:28:08] Ondra Válek: Tohle je kdyžtak IBAN *****

[14.10.2014 20:28:23] Ondra Válek: V tom by mělo být všechno

[15.10.2014 18:00:06] Ondra Válek: Zdar, tak co?

[15.10.2014 22:40:09] Jakub Murin: Cau, platba odisla

[15.10.2014 22:40:17] Jakub Murin: Takze sa pozri ci v banke nic nemas, ak nie tak to reklamuju

[15.10.2014 22:40:24] Jakub Murin: Platba sa vrati a posle sa este raz

[16.10.2014 15:30:34] Ondra Válek: Nedošla, nic tady nemám

[17.10.2014 9:53:51] Jakub Murin: Dobre teda, podam reklamaciu

[17.10.2014 9:56:49] Ondra Válek: Díky

[17.10.2014 10:50:09] Ondra Válek: Jenom pro kontrolu moje údaje

[17.10.2014 10:50:25] Ondra Válek: Příjemce (vlastník účtu): Válek Ondřej

[17.10.2014 10:50:41] Ondra Válek: Číslo účtu: *****

[17.10.2014 10:51:06] Ondra Válek: SWIFT / BIC: *****

[17.10.2014 10:51:41] Ondra Válek: Kód banky: *****

[17.10.2014 10:53:41] Ondra Válek: Kód země: *****

[17.10.2014 10:54:29] Ondra Válek: Banka příjemce: *****

[17.10.2014 10:55:15] Ondra Válek: IBAN: *****

[17.10.2014 10:55:44] Ondra Válek: Tohle by měly být všechny údaje

[20.10.2014 15:09:41] *** (^) Uživatel Jakub Murin má dnes narozeniny.

Obdarujte jej dárkovou kartou Skype, která mu umožní volání na mobily a pevné linky. ***

[26.10.2014 11:31:32] Ondra Válek: Zdar, už je to dýl jak týden a furt mi nic nedošlo... Chci vidět nějaké potvrzení, že jsi to posílal

[26.10.2014 11:32:03] Ondra Válek: Protože jsem ti poslal úplně všechny údaje, co by jsi mohl potřebovat

[27.10.2014 13:56:21] Ondra Válek: Jsi tu?

[27.10.2014 14:01:50] Ondra Válek: Psal jsem ti mail, tak se ozvi

[29.10.2014 10:41:10] Ondra Válek: Zdar, ozvi se mi

[5.11.2014 18:46:57] Ondra Válek: Zdar jsi tu?

[6.11.2014 20:11:47] Ondra Válek: Zdar, pořád nemám peníze, ozvi se mi prosím

[12.11.2014 18:21:44] Ondra Válek: Zdar, jsi tu?

[25.11.2014 16:25:44] Ondra Válek: Zdar, psal jsem ti mail, ozvi se prosím

Začátek první části

[15.12.2014 21:29:37] Jakub Murin: Cau, si tu?

[15.12.2014 21:33:15] Jakub Murin: Surne

[15.12.2014 21:50:02] Ondra Válek: Ano

[15.12.2014 22:20:13] Jakub Murin: Za 5 dni idem domov a potom ti poslem peniaze

[15.12.2014 22:20:19] Jakub Murin: Ale mam zajtar deadline jedneho webu ktory robim

[15.12.2014 22:20:29] Jakub Murin: A mam este jednu vec, mas dnes v noci cas? Hned zajtra by ti zato poslali peniaze

[15.12.2014 22:20:48] Ondra Válek: O co jde?

[15.12.2014 22:21:26] Jakub Murin: Upravy jedneho wp webu, ale su jednoduche vsetko to je popisane+ klient moze komunikovat

[15.12.2014 22:21:46] Jakub Murin: + hned zajtra/stredz ti poviem poslat dalsi web ktory pojde na wordpress, ale ai len za 1000kc, mozno ani tolko lebo to ma maly rozpocet

[15.12.2014 22:21:57] Ondra Válek: Ok

[15.12.2014 22:24:26] Ondra Válek: Pošleš mi to na mail?

[15.12.2014 22:27:28] Jakub Murin: jasne

[15.12.2014 22:27:29] Jakub Murin: idem nato

[15.12.2014 22:29:43] Jakub Murin: je to tam, pozri si ci vsetko chapes

[15.12.2014 22:31:25] Jakub Murin: staci byt homepage presne ako je tam, ak nieco nechapes staci napisat, len je to velmi dolezite

[15.12.2014 22:38:49] Ondra Válek: Takže tu homepage mám upravit podle toho png?

[15.12.2014 22:40:03] Jakub Murin: homepage ako z prilohy- referencie daj dole fotky z fotogalerie a vstko to musi byt proste taky ten blok - na jednej stranke

[15.12.2014 22:40:34] Jakub Murin: slider/ vyber tych zajazov resp. preklik/referencie ( fotogaleria)

[15.12.2014 22:45:59] Ondra Válek: A tu šablonu tam mám nechat, nebo tam dát tu The 7?

[15.12.2014 22:47:46] Jakub Murin: ktora sa ti lepsie bude upravovat

[15.12.2014 22:47:52] Jakub Murin: ale myslim ze ta the 7 ma viacej moznosti

[15.12.2014 22:47:56] Jakub Murin: a bude tam treba aj priamo to co som pisal

[15.12.2014 22:54:42] Jakub Murin: je to ok?

[15.12.2014 22:55:27] Ondra Válek: Asi jo

[15.12.2014 22:55:45] Ondra Válek: Mám teda upravit jednu z těch dvou šablon, aby byla jako to PNG

[15.12.2014 22:55:53] Jakub Murin: ano presne tak

[15.12.2014 22:55:58] Jakub Murin: odporucam ale tu the 7

[15.12.2014 22:56:00] Jakub Murin: je lepsia

[15.12.2014 22:56:33] Ondra Válek: Mně přijde, že ta druhá se dá líp nastavitz

[15.12.2014 22:57:11] Jakub Murin: tak ktoru chces, len podla toho co som pisal hore

[15.12.2014 22:57:16] Jakub Murin: ta homepage musi tak vyzerat

[15.12.2014 23:04:46] Ondra Válek: A do kdy to musí být?

[15.12.2014 23:05:26] Jakub Murin: no homepage do zajtra

[15.12.2014 23:05:33] Jakub Murin: preto som hoovril ze to ponahla velmi

[15.12.2014 23:08:28] Ondra Válek: Docela se nevyznám v tom pluginu, přes kterej je dělanej ten obsah

[15.12.2014 23:09:11] Jakub Murin: a co ta druha tema?

[15.12.2014 23:09:17] Jakub Murin: nebude to lepsie?

[15.12.2014 23:09:22] Jakub Murin: preto su an vyber 2 v ktorej sa ti lepsie bude robit

[15.12.2014 23:21:22] Ondra Válek: No přes noc to nestihnu

[15.12.2014 23:21:31] Ondra Válek: Kdyby to stačilo zítra večer, tak jo

[15.12.2014 23:22:42] Jakub Murin: kolko vies dnes stihnut?

[15.12.2014 23:22:48] Jakub Murin: aspon tolko aby ta hp vyzeralo tak normalne?

[15.12.2014 23:30:08] Jakub Murin: na tej the 7 rob

[15.12.2014 23:30:12] Jakub Murin: vsetk osa tam da nnastavit co treba

[15.12.2014 23:31:15] Ondra Válek: Spíš to dej někomu jinýmu, já bych tohle fakt nejspíš nestihnul, sorry...

[15.12.2014 23:31:34] Jakub Murin: nemusis to urobit do zajtra rana

[15.12.2014 23:31:36] Jakub Murin: ale aspon nieco

[15.12.2014 23:31:40] Jakub Murin: no uz to nemam dat komu, kedze je po 12

[15.12.2014 23:32:01] Jakub Murin: header som nastavil. staci ponastavovat to vsetko nizseie co treba + urobit podstranky ako su napisane a to staci

[15.12.2014 23:50:41] Jakub Murin: tak co?

[16.12.2014 0:12:32] Jakub Murin: robis to alebo nie? ak nie tak to nerob ja ti zajtra hodim tu html/css sablonu co treba dat na wordpress

[16.12.2014 13:10:00] Jakub Murin: si tu??

[16.12.2014 16:54:08] Ondra Válek: Zdar, teď jsem se vrátil

[16.12.2014 16:54:34] Jakub Murin: Ahoj, no, ten projekt je fuc a klient je nasraty takze to asi konci

Konec první části

[16.12.2014 16:54:40] Jakub Murin: Ale mam ten wordpredd co som spominal

[16.12.2014 16:54:56] Ondra Válek: A na ten je čas do kdy?

[16.12.2014 16:55:07] Jakub Murin: no dodam ti html/css sablonu

[16.12.2014 16:55:14] Ondra Válek: k

[17.12.2014 16:12:33] Jakub Murin: cau si tu?

[17.12.2014 16:12:34] Jakub Murin: mas 5min?

[17.12.2014 16:37:54] Ondra Válek: No

[17.12.2014 16:38:10] Jakub Murin: robil si uz newsletter?

[17.12.2014 16:38:17] Ondra Válek: Na WP?

[17.12.2014 16:38:24] Jakub Murin: nie

[17.12.2014 16:38:25] Jakub Murin: email

[17.12.2014 16:38:29] Jakub Murin: normalny newsletter co sa rozposiela

[17.12.2014 16:38:33] Ondra Válek: Já vím

[17.12.2014 16:38:45] Ondra Válek: Myslel jsem plugin ve WP

[17.12.2014 16:39:00] Ondra Válek: Něco takovýho jsem dělal, ale nemám to v PC asi

[17.12.2014 16:40:14] Jakub Murin: a kolko yb si zato chcel

[17.12.2014 16:40:17] Jakub Murin: tento je uplne jednoduchy

[17.12.2014 16:40:22] Jakub Murin: pozadie

[17.12.2014 16:40:24] Jakub Murin: 2 obrazky + text

[17.12.2014 16:40:33] Ondra Válek: Co to má umět

[17.12.2014 16:40:43] Jakub Murin: len odkazat na web

[17.12.2014 16:40:44] Ondra Válek: A je k tomu hotový design?

[17.12.2014 16:41:03] Ondra Válek: Ale ten newsletter

[17.12.2014 16:41:09] Ondra Válek: Nějakou správu uživatelů a tak

[17.12.2014 16:41:16] Jakub Murin: http://www.sdilej.eu...68702a466fa.png

[17.12.2014 16:41:22] Jakub Murin: mozno by som to nakodoval ja ja keby mam cas

[17.12.2014 16:41:53] Ondra Válek: Ty myslíš poslat tohle na x e-mailových adres?

[17.12.2014 16:42:01] Jakub Murin: ano

[17.12.2014 16:42:08] Ondra Válek: A nakódovat to?

[17.12.2014 16:42:13] Jakub Murin: len nakodovat

[17.12.2014 16:42:18] Ondra Válek: Jo takhle

[17.12.2014 16:42:28] Ondra Válek: Takže jen nakódovat tohle a pošlou si to sami

[17.12.2014 16:42:36] Jakub Murin: ano staci to nakodovat

[17.12.2014 16:42:41] Jakub Murin: keby mam cas to nakodujem, uz som aj myslim zacal

[17.12.2014 16:42:45] Jakub Murin: ale nestiham kvoli jednemu deadlinu

[17.12.2014 16:42:54] Jakub Murin: nieje zlozity uplne jednoduchy

[17.12.2014 16:43:05] Ondra Válek: Jo

[17.12.2014 16:43:14] Ondra Válek: Za 200,- to dneska nakóduju

[17.12.2014 16:44:06] Jakub Murin: za 200?

[17.12.2014 16:44:09] Jakub Murin: ale aj responzivne

[17.12.2014 16:46:54] Ondra Válek: Jasně

[17.12.2014 17:14:51] Ondra Válek: Takže ok:

[17.12.2014 17:14:51] Ondra Válek: ?

[17.12.2014 17:17:18] Jakub Murin: http://prntscr.com/5hvmkv

[17.12.2014 17:17:20] Jakub Murin: neviem ako ti poslem mail

[17.12.2014 17:34:45] Jakub Murin: kedy mi to vies dodat?

[17.12.2014 17:35:11] Ondra Válek: Dneska, ale potřebuju ten podklad

[17.12.2014 17:35:18] Jakub Murin: jasne ten ti poslem

[17.12.2014 17:35:23] Jakub Murin: este by som sa chcel opytat

[17.12.2014 17:35:29] Jakub Murin: ci by si nevedle vyriesit jeden problem

[17.12.2014 17:35:39] Jakub Murin: prenasal som jeden wordpress web

[17.12.2014 17:35:46] Jakub Murin: ale je tam jazykova mutacia a nejako zblbli url

[17.12.2014 17:35:50] Jakub Murin: vedel by si za par koru na to pozriet potom?

[17.12.2014 17:36:04] Ondra Válek: ok

[17.12.2014 17:36:20] Jakub Murin: http://aitee.savana-...cbarchitect.cz/

[17.12.2014 17:36:23] Jakub Murin: skus to preklikat

[17.12.2014 17:36:27] Jakub Murin: *****

***** pristup do adminu

[17.12.2014 17:36:42] Jakub Murin: http://phpmyadmin.ai...ana-hosting.cz/

 

*****

*****

[17.12.2014 17:36:46] Jakub Murin: aj ftp ak treba poslem

[17.12.2014 17:36:58] Jakub Murin: idem ti pripravit ten mail

[17.12.2014 17:54:14] Jakub Murin: pozries nato?

[17.12.2014 17:54:25] Ondra Válek: Jojo

[17.12.2014 18:12:20] Jakub Murin: tak ako? :)

[17.12.2014 18:15:54] Ondra Válek: No nemůže to být tím serverem, kde to je?

[17.12.2014 18:16:13] Jakub Murin: nemysim

[17.12.2014 18:16:18] Jakub Murin: pretoze hlavna straka ide

[17.12.2014 18:16:20] Jakub Murin: aj podstranky tam su

[17.12.2014 18:16:22] Jakub Murin: v tej db su dobre linky?

[17.12.2014 18:16:33] Ondra Válek: No právě mně se podstránky nezobrazí

[17.12.2014 18:16:36] Jakub Murin: ak mas daky server, neskusil by si to hodit ku sebe ci by to nefungovalo?

[17.12.2014 18:19:34] Ondra Válek: Tak mi dej FTP

[17.12.2014 18:21:36] Jakub Murin: aitee.savana-hosting.cz

*****

*****

[17.12.2014 19:01:41] Ondra Válek: Nejde se mi připojit na svoje FTP...

[17.12.2014 19:01:54] Jakub Murin: sakra tam, tak nato kasli a skus pozdejsie

[17.12.2014 19:01:58] Jakub Murin: koduj ten newsletter zatial

[17.12.2014 19:02:14] Ondra Válek: Na to potřebuju ten podklad

[17.12.2014 19:02:23] Ondra Válek: Žádnej mail mi ještě nedošel

[17.12.2014 19:02:31] Jakub Murin: mail ti neposlem

[17.12.2014 19:02:42] *** Jakub Murin odesláno neol-stav.cz.rar ***

[17.12.2014 19:02:46] Jakub Murin: som myslel ze som to poslal

[17.12.2014 19:02:54] Jakub Murin: potom pozri aj na ten wordpress web, ked ti pojde ftp

[17.12.2014 20:37:29] Jakub Murin: ako si na tom?

[17.12.2014 20:49:02] *** Ondra Válek odesláno IMG_17122014_204902.png IMG_17122014_204902.png ***

[17.12.2014 20:49:29] Jakub Murin: zatial dobre:)

[17.12.2014 22:06:49] Jakub Murin: ako to vyzera?

[17.12.2014 22:09:10] Ondra Válek: Hotovo

[17.12.2014 22:09:11] *** Ondra Válek odesláno IMG_17122014_220911.png IMG_17122014_220911.png ***

[17.12.2014 22:09:31] Jakub Murin: tie medzeri

[17.12.2014 22:09:32] Jakub Murin: asi mensie

[17.12.2014 22:09:36] Jakub Murin: medzi tym kontaktom v tom sivom poli

[17.12.2014 22:09:40] Jakub Murin: a potom mi to posli

[17.12.2014 22:10:31] Ondra Válek: Ještě tam dám odsazení na pravé straně

[17.12.2014 22:10:54] Jakub Murin: jasne dobre

[17.12.2014 22:15:50] *** Ondra Válek odesláno Desktop.rar Desktop.rar ***

[17.12.2014 22:16:10] Jakub Murin: ok, hned ked mi naskoci mail

[17.12.2014 22:16:20] Jakub Murin: napisem pripomienky

[17.12.2014 22:16:24] Jakub Murin: a priatelka ti posle prachy

[17.12.2014 22:16:28] Jakub Murin: pozri prosim ta aj ten wordpress

[17.12.2014 22:16:32] Ondra Válek: Ok

[17.12.2014 22:17:08] Ondra Válek: BTW ten sníh v tom šedým poli jsem tam nedal, protože to přes čisté HTML neudělám

[17.12.2014 22:18:09] Jakub Murin: http://prntscr.com/5hzs7l

[17.12.2014 22:18:13] Jakub Murin: nejake zblbnute to je nie-?

[17.12.2014 22:21:59] *** Ondra Válek odesláno Desktop.rar Desktop.rar ***

[17.12.2014 22:27:10] Jakub Murin: nezmenilo sa to

[17.12.2014 22:39:12] *** Ondra Válek odesláno Email.rar Email.rar ***

[17.12.2014 22:39:25] Ondra Válek: Mně se to ve všech prohlížečích zobrazuje dobře

[17.12.2014 22:39:49] Jakub Murin: ten spodok je OK

[17.12.2014 22:39:57] Jakub Murin: ale ten text v tom sedom je taky ze su tam velke medzery

[17.12.2014 22:40:56] Ondra Válek: Tak já to ještě zmenším...

[17.12.2014 22:41:06] Jakub Murin: iba tie medzery zmensi a to je vsetko

[17.12.2014 22:41:29] Jakub Murin: http://prntscr.com/5i04d9

[17.12.2014 22:41:34] Jakub Murin: toto musi vyzerat presne tak isto ako v designe

[17.12.2014 22:41:41] Jakub Murin: je to sirsie ako ta mapa pod tym

[17.12.2014 22:41:44] Jakub Murin: a ma to byt rovnako siroke

[17.12.2014 22:41:48] Jakub Murin: a logo ma byt viac na pravo

[17.12.2014 23:01:08] *** Ondra Válek odesláno E-mail.rar ***

[17.12.2014 23:02:38] Jakub Murin: posli to este raz prosim ta

[17.12.2014 23:02:45] *** Ondra Válek odesláno E-mail.rar E-mail.rar ***

[17.12.2014 23:03:13] Jakub Murin: ok spisem pripomienky

[17.12.2014 23:03:17] Jakub Murin: a poslem na mail

[17.12.2014 23:03:21] Jakub Murin: pozri ten wordpress prosim ta

[17.12.2014 23:03:24] Jakub Murin: to je dost dolezite

[17.12.2014 23:30:19] Jakub Murin: ide to u teba?

[17.12.2014 23:30:32] Ondra Válek: Njede mi FTP...

[17.12.2014 23:30:38] Ondra Válek: Napíšu tam a podívám se na to zítra

[17.12.2014 23:30:46] Jakub Murin: stale ti to nejde?

[17.12.2014 23:30:47] Jakub Murin: do riti

[18.12.2014 0:11:31] Jakub Murin: poslem ti tu html-/css sablonu

[18.12.2014 0:26:54] Jakub Murin: mas to tam

[18.12.2014 4:55:04] Jakub Murin: Zacni stYm zajtta hned ako sa ti bude dat prosim ta, potom bud este jeden

[18.12.2014 12:59:44] Jakub Murin: cau, si tu?

[18.12.2014 13:31:46] Jakub Murin: mam pripomienky k tomu mailu

[18.12.2014 13:31:49] Ondra Válek: No

[18.12.2014 13:31:55] Jakub Murin: poslem ti to na mail vsetko

[18.12.2014 13:32:08] Ondra Válek: A co s tím Wordpressem, co jsi mi poslal?

[18.12.2014 13:32:14] Jakub Murin: vysvetlim do mailu

[18.12.2014 13:39:54] Jakub Murin: mas to na maily

[18.12.2014 15:20:58] Jakub Murin: oprav ten mail nech im to poselm a nech to uzavrieme prosim ta

[18.12.2014 15:33:58] *** Ondra Válek odesláno E-mail.rar E-mail.rar ***

[18.12.2014 15:34:09] Ondra Válek: Teď by to mělo jet

[18.12.2014 15:34:20] Jakub Murin: ok

[18.12.2014 15:34:24] Jakub Murin: idem skusit

[18.12.2014 15:34:27] Jakub Murin: ten wordpress chapes?

[18.12.2014 15:34:31] Ondra Válek: j

[18.12.2014 15:34:59] Jakub Murin: das sa nato? :)

[18.12.2014 15:35:08] Ondra Válek: Jojo

[18.12.2014 15:36:11] Jakub Murin: super, tak to potom daj rovno na to FTP nech vidi zmeny

[18.12.2014 16:08:33] Jakub Murin: 1.) Skopirujem, vlozim, pride bez pozadia. Takze pre mna nepouzitelne.. Ak to funguje tebe, napis ako, s akym programom a posli mi ten newsletter normalne ako by si ho posielal klientovi, aby som ti nekrivdil.

[18.12.2014 16:09:04] Jakub Murin: Mas tam preklep - nie Prajeme Vás.. ale Prajeme Vám..

[18.12.2014 16:09:19] Ondra Válek: Tak to bylo v šabloně

[18.12.2014 16:10:36] Jakub Murin: oprav to prosim ta

[18.12.2014 16:25:41] Jakub Murin: a hlavne ten prvy bod a posli mi to nech sa to uzavrie

[18.12.2014 16:28:10] *** Ondra Válek odesláno Desktop.rar Desktop.rar ***

[18.12.2014 16:28:13] Ondra Válek: Zkus teď

[18.12.2014 16:28:20] Jakub Murin: povedz mi cez co to posielas

[18.12.2014 16:28:22] Jakub Murin: aby to bolo ok

[18.12.2014 16:28:26] Jakub Murin: takto som mu to 2x poslal

[18.12.2014 16:28:31] Jakub Murin: a vyzeram ako kreten, kedze jemu to nejde a nam hej

[18.12.2014 16:29:08] Ondra Válek: Tak to pošli mně

[18.12.2014 16:29:24] Ondra Válek: Zkoušel jsem komprimovat ten obrázek

[18.12.2014 16:29:25] Jakub Murin: posli to ty mne mam opat blocknuty mail ..

[18.12.2014 16:38:52] Ondra Válek: poslal jsem to

[18.12.2014 16:38:58] Ondra Válek: Jsou tam moc velké mezery, pošlu to ještě

[18.12.2014 16:39:47] Jakub Murin: ta seda plocha

[18.12.2014 16:39:49] Jakub Murin: + http://prntscr.com/5i8fai

[18.12.2014 16:39:52] Jakub Murin: cez co to posielas?

[18.12.2014 16:40:05] Ondra Válek: Přes Thunderbird

[18.12.2014 16:40:13] Ondra Válek: Teď jsem ty obrázky nahrál k sobě

[18.12.2014 16:40:18] Ondra Válek: Kde jsi je měl ty?

[18.12.2014 16:41:18] Jakub Murin: napis mi komppletne

[18.12.2014 16:41:19] Jakub Murin: ako si to urobil

[18.12.2014 16:41:25] Jakub Murin: nech im to napisem bod po bode aby si to poslali tak isto

[18.12.2014 16:41:27] Jakub Murin: ale najrpv to fixni

[18.12.2014 16:46:45] *** Ondra Válek odesláno email.html ***

Začátek speciální části

[18.12.2014 16:46:46] Jakub Murin: ta seda plocha ma byt tak isto siroka ako ta mapa vsak som to pisal

[18.12.2014 16:46:59] Jakub Murin: bud daj uzsiu tu mapu

[18.12.2014 16:47:01] Jakub Murin: alebo tu paticku sedu

[18.12.2014 16:47:11] Ondra Válek: Je to stejne

[18.12.2014 16:47:58] Ondra Válek: Je to úplně stejně široký

[18.12.2014 16:48:06] Jakub Murin: http://prntscr.com/5i8iqo

[18.12.2014 16:48:08] Jakub Murin: fakt?

[18.12.2014 16:48:10] Jakub Murin: pozri sa na tento obrazok

[18.12.2014 16:48:16] Jakub Murin: to na tej mape je sirka tej sedej plochy

[18.12.2014 16:48:37] Ondra Válek: http://prntscr.com/5i8fai

[18.12.2014 16:48:41] Ondra Válek: Tady to bylo stejný

[18.12.2014 16:48:46] Ondra Válek: Já to mám všude stejně

[18.12.2014 16:49:57] Jakub Murin: http://prntscr.com/5i8jh1

[18.12.2014 16:49:58] Jakub Murin: nieje to rovnake

[18.12.2014 16:50:09] Jakub Murin: urob nech je to siroke jedno ako druhe...a ten navod aj eto

[18.12.2014 16:50:28] Ondra Válek: Aha, ty nevíš co je šířka a výška....

[18.12.2014 16:51:08] Jakub Murin: no, jeden z nas to nevie:)

[18.12.2014 16:51:13] Jakub Murin: ale ked mi napisal aj klient ze sirka

[18.12.2014 16:51:15] Jakub Murin: tak na tom nieco bude

[18.12.2014 16:51:22] Jakub Murin: sa nato pozri okom a vidis ze to nieje rovnake

[18.12.2014 16:51:44] Jakub Murin: toto + ten navod

[18.12.2014 16:51:44] Jakub Murin: a je to

[18.12.2014 16:51:46] Ondra Válek: Šířka označuje obvykle horizontální, vodorovná vzdálenost dvou bodů srovnatelně vzdálených vůči pozorovateli při horizontálním pohledu, tj. levého a pravého bodu. U podlouhlých objektů (prkno, silnice, údolí) to bývá kratší horizontální rozměr a větší je pak "délka" v užším významu.

[18.12.2014 16:52:01] Ondra Válek: Je rozdíl mezi šířkou a výškou

[18.12.2014 16:52:17] Ondra Válek: Šířka je stejná, výška je jiná

[18.12.2014 16:52:40] Ondra Válek: http://vyuka.jihlavs...mery3-objem.gif

[18.12.2014 16:56:43] Jakub Murin: vsak ok

Konec speciální části

[18.12.2014 16:56:44] Jakub Murin: oprav to

[18.12.2014 16:56:47] Jakub Murin: napis mi ako to posiela

[18.12.2014 16:56:48] Jakub Murin: a je to ok

[18.12.2014 16:57:09] Ondra Válek: Opravil bych to už včera, kdyby jsi mi řekl, že je to výška...

[18.12.2014 16:58:17] Jakub Murin: to je uz jedno

[18.12.2014 16:58:20] Jakub Murin: oprav to teraz a napis mi to

[18.12.2014 17:01:04] *** Ondra Válek odesláno email.html email.html ***

[18.12.2014 17:01:46] Ondra Válek: Otevřel jsem to v texťáku, CTRL-A, CTRL-C, dal jsem napsat zprávu, vložit HTML, CTRL-V a poslal

[18.12.2014 17:02:36] Jakub Murin: ale ako to posielas cez mail to potrebujem vediet

[18.12.2014 17:02:44] Jakub Murin: + vyskusaj to na viac klientov samozrejme

[18.12.2014 17:02:54] Ondra Válek: Teď jsem ti to napsal

[18.12.2014 17:06:57] Jakub Murin: ok

[18.12.2014 17:07:01] Jakub Murin: mozes robit ten wordpress

[18.12.2014 17:07:03] Jakub Murin: vsetko tam chapes?

[18.12.2014 17:07:09] Jakub Murin: budem cakat co nam odpovedia za mail

[18.12.2014 17:07:31] Ondra Válek: Jo, budu, ale teď jedsu pryč, vrátím se večer

[18.12.2014 17:07:46] Jakub Murin: kedy na tom zacnes robit?

[18.12.2014 17:12:31] Ondra Válek: Večer

[18.12.2014 17:31:45] Jakub Murin: si este tu?

[18.12.2014 18:20:39] Jakub Murin: ten email niej vobec responzivny

[18.12.2014 18:20:49] Jakub Murin: je to tak strasne rozbite na mobile

[18.12.2014 19:44:20] Jakub Murin: najprv ked prides dokonci ten newsletter nech je to poriadne

[18.12.2014 19:44:23 | Upraveno 19:44:24] Jakub Murin: a potom sa vrhni na ten wp

[18.12.2014 22:33:58] Jakub Murin: Si tu??

[18.12.2014 22:56:20] Jakub Murin: dufam ze sem stihnes prist, lebo zajtra to chcu mat hotove.

[19.12.2014 1:06:31] Jakub Murin: ?

[19.12.2014 2:20:49] Jakub Murin: ten mail mal byt do zajtra hotovy som zvedavy ako to vysvetllim klientovi

[19.12.2014 2:57:10] Jakub Murin: diky

[19.12.2014 2:57:15] Jakub Murin: musel som to dat niekomu inemu

[19.12.2014 2:57:20] Jakub Murin: a cele to treba prerobit, pretoze to nieje vobec responzivne

[19.12.2014 12:30:28] Jakub Murin: daj mi vediet ci ies robit ten wordpress alebo to mam dat niekomu druhemu

[19.12.2014 13:50:50] Jakub Murin: ak sami do 15 neozves

[19.12.2014 13:50:53] Jakub Murin: dam to dakomu druhemu

[20.12.2014 11:40:09] Jakub Murin: dakujem platim penale

[20.12.2014 11:40:11] Jakub Murin: si fakt spolahlivy:)

 

 

sranda, ze jediny, skym som mal takyto problem si ty, a preco sem neuverejnis aj to, ako vyzeral tvoj html kod tej sabloy a ako sa musel prerabat? nasledne si ho zacal robit ty, ked bolo to html/Css hotove. Preco sem neuverejnis konverzaciu toho, ako si mal kodovat jeden email, ktory si nasluboval akob ude a 3 dni si sa nebol schopny ozvat? Ja som stebou ziadny problem nemal, problemova bola klientka, ale ked chces nieco pisat, napis to poriadne a so vsetkym.

 

Prvy web, ktory si nakodoval tak ako mal(aspon myslim) si dostal peniaze okamziote po tom ako si mi to poslal, takze nehladaj chybu v druhych a pozri sa aj na seba:)

Edited by Sindragos

Share this post


Link to post
Share on other sites

sranda, ze jediny, skym som mal takyto problem si ty, a preco sem neuverejnis aj to, ako vyzeral tvoj html kod tej sabloy a ako sa musel prerabat? nasledne si ho zacal robit ty, ked bolo to html/Css hotove. Preco sem neuverejnis konverzaciu toho, ako si mal kodovat jeden email, ktory si nasluboval akob ude a 3 dni si sa nebol schopny ozvat? Ja som stebou ziadny problem nemal, problemova bola klientka, ale ked chces nieco pisat, napis to poriadne a so vsetkym.

 

Prvy web, ktory si nakodoval tak ako mal(aspon myslim) si dostal peniaze okamziote po tom ako si mi to poslal, takze nehladaj chybu v druhych a pozri sa aj na seba:)

 

Tady je jen vidět co si za člověka ^^.. děláš, že mu posíláš prachy a bůh ví co všechno.. ale přitom si to jen a jen nechtěl zaplatit. A pokud si převzal jeho práci, kterou si odsouhlasil a nevrátil s tím, že není v pořádku tak jen a jen potvrzuješ co tu je už zmiňováno, že si ho okradl o peníze. Takže teďka má jen důkaz a ještě tě může tahat po různejch čertech :oops: :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites

neviem co sa staras do veci o ktorych nevies nic a vobec sa sem zapajas:D presne tak, nechcel som zaplatit, pretoze prvy pr ojekt ktory sme riesili mal zaplateny este predtym ako ho odovzdal, alebo v ten den ked ho odovzdal. Ano vidno co som za cloveka, pretoze ma tu ociernuju ludia a pritom si za to moze sam:D Fakt sa radsej nevyjadruj a nestaraj sa do veci, o ktoryc nic nevies.

Edited by Sindragos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak vzhledem k tomu, že to řešíte na veřejně přístupných místech, tak to řešit opravdu můžu. To bys měl vědět, vzhledem k tomu, že je svoboda projevu [: :oops: :oops: Takže se zkus příště chovat jako dospělý, né jako neznáš můj příběh, nesuď mě :huh::rolleyes::D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

S diskutovanym Jakubem Murinem nedoporuji jakkoli spolupracovat.

 

Pokud chce neco on od vas, tak vcera bylo pozde. Slova "prosim" a "dekuji" nepouziva, nebo mozna ani nezna.

Pokud chcete neco od nej, napriklad zaplatit za odvednou praci, pouze slibuje.

 

Takze je to krivak a neplatic. Bez podobnych lidi by se nam vsem zilo lepe.

 

Mene zavazny problem, ale za zminku to stoji: Technicky je zcela neschopny. Abych byl konkretni, nechapu jak muze delat "web designera" nekdo, kdo nevi, ze existuji nejake HTML entity.

 

Tak si na nej dejte pozor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pěkný web, dívím se že by se stím někdo sral to nakodovat ručně když tohle sestřihneš za polovinu času ve WP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×