Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
RybizCZ

Vyberte verzi wow serveru

Recommended Posts

Zdarec chci dodělat už konečne wow server a hodit ho online ale furt jsi nemužu vybrat jakou verzi :D

 

poradte prosím vypíšu vám tu verze ktere jsem schopný udělat bez problemu ..

 

 

 

World of warcraft Burning Crusade neboli 2.4.3

World of warcraft Cataclysm nebo li 4.3.4

World of warcraft warlords of Draenors nebo li 6.2.2

World of warcraft warlords of Draenors nebo li 6.2.2a

 

 

Prosím poradtě !!! díky

chci jen vědět jakou vyrzi a jestli tu verzi hraje dost lidí . tod vše aby jse mi to aspon trošku vyplatilo .

Share this post


Link to post
Share on other sites

TBC jsi schopen asi udělat i bez chyby takže ten, Ty ostatní bez chyb neuděláš zaleží co to bude jestli FUN tak je to jedno který :)

 

Akorát v dnešní době začínat server je asi jako bys šel prodávat k cestě brambory.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si začátečník, který neví jak opravit questy a podobně? Jdi do TBC.. Většinou stáhneš TBC verzi už hotovou.. Pokud chceš jít do draneoru tak si musíš najít tým..

 

Pokud jde o Fun je to jedno jak řekl serafin. A pokud uděláš fun draneor tak budeš jeden z mála kdo takový server bude mít.. Pak jde hlavně o kvalitu tvojí práce :)

 

Pozn.: Sám celý server dokážeš nastavit klidně až za rok když nevíš o co se kde jedná. (myslím tím questy, dungeony, raidy, scripty atd...) Lepší je to dělat s někým na koho se můžeš spolehnout a nebudete se táhnout ke dnu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nejsem začatečník :) umím dělat vcelku perfektně v databasi :) tak ja jsi myslím že bych to zvladnul sám + udělam ktomu cataclysmo :D ktery už mám z pulky hotový i + web . z pulky hotovy . vím bude to trvat dlouho ale bude to stát za to ! :) draenora a cataclysmo bude zdarma do max lvl . ne jak to je všude zaplatíš si a mužeš až do 100 lvl . u mě prostě do maxu zdarma :) jen mám problem udělat forum . :D a banlist a stav serveru tod vše :P psal jsem tu o pomoc ale nikdo se neozval tak jsem začal dělat sám na vlatní pěst :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×