Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Vícko

D1m1x - Dimitrij Fedoryno

Recommended Posts

Píši nové téma, i když tu je nějaké skryté na tohoto vola, protože do něj nelze přispívat (je skryté).

 

Tento podvratný živel alias Dimitrij Fedoryno - http://www.fedoryno.cz, https://www.youtube.com/user/dfedoryno, https://plus.google.com/117120662334249191450/posts je nejen velký podvodník v oblasti developingu, kde ukradne na co přijde a vydává to za své práce, ale také velmi často okrádá hráče různými podvody, včetně finančních transakcí.

 

Lhář, zloděj, podvodník.

 

IP: hotstop

Jména: Dway, Dimitrij Fedoryno, Fedoryno etc...

 

Každou chvíli si zakládá nový projekt, natahá si tam pár hráčů, kteří mu přispějí do VIP systému a pak zase server zruší a samozřejmě hráči o své peníze přijdou.

Edited by Vícko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo, měli jsme i kopii jeho občanky, telefonní číslo, číslo účtu... Je to tady schovaný, byl tam tehdy trochu flame. :)

 

Ale je to známá firma, to je jasný. Kdo jinej by si taky nechal něco hostovat u "stable", žejo... :P:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Já to všechno ještě mám schovaný :-) Není problém to celé obnovit :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže předáno advokátní kanceláři, přidali se i další lidé :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Přidej si mě na skype: kruntas.clou, tam si stebou o něm mohu popovídat více.

 

Lukáš

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×