Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
RybizCZ

Mists of Pandaria 5.4.8 Qesty .

Recommended Posts

Zdravím chci se zeptat jak mužu nastavit qesty aby když jsi vemu qest aby nebyl hned hotovy . nebo když ja vemu qest od npc tak už je complete a to je u mě ten problém že já nevím jak to nastavit aby jste bud museli třeba donest 10 dřeva a odevzdali a nebo něco zabít a tak jak to bývá včem to mužu nastavit jde to i u core v configu nastavit jak sou raty a tak dále nebo to musím po jednom qestu nastavovat že to musí donest a tak ? diky za rady .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Každý quest má jiné požadavky. Například musíš mít NPC SLAIN, či musíš mít potřebný item v batohu, aby jsi daný quest mohl splnit. Pro lepší přehled bych doporučil se mrknout na https://trinitycore.atlassian.net/wiki/display/tc/quest_template popřípadě dělat questy né ručně, ale v nějakém editoru. Například Truice, Keira2 apod.

Edited by Orangs
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano to přesně chci aby to dělalo ale když jse podívám do qest template tak to tam je uvedeno že má provest slain že ale on nic nedělá a hned to odevzdá nevím jestli to třeba nejde nějak nastavit v configu core ? třeba jak jsou raty nebo tak ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A pokud bych to cele zkusil udělat znovu tak jaky editor bys mi doporučil přes jaky by to šlo co nejlépe ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano to přesně chci aby to dělalo ale když jse podívám do qest template tak to tam je uvedeno že má provest slain že ale on nic nedělá a hned to odevzdá nevím jestli to třeba nejde nějak nastavit v configu core ? třeba jak jsou raty nebo tak ?

 

očividně špatně pracuješ s Questama. Vše je o nastavení v databázi (quest_template) popřípadě další tabulky, které jsou odkazovány na quest_template. Tipuji že máš jádro postavené na TC, tudíž bych doporučil Truice, nejlépe si stáhnout poslední zdrojáky a upravit strukturu aby ti to sedělo a mohl jsi využít kompletní potenciál Truicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×