Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Andeeria

Andeeria - Grace Of Northrend [SunwellCore][Neplacený]

Recommended Posts

logo_only.png

 

The time has come to indicate who rules this frosty realm ...

 

 

Who are we?

 

We are the folks of Andeeria. Members of a family which was guided by the WoW universe for over a decade. This group kept together despite many events affecting our personal lifes or testing the ties between us. Experiences can be good, bad or indifferent, but whichever adjective is in use - you must them experiences. It flows in Andeerian veins. That is why we stood up to the challenge of creating something exceptional and unique, a server that can be specified as a gaming, but yet a safe and pleasent, paradise for players.

 

We have a WoTLK dream!

 

This is a time when players search for a strong community and stability of the world. Our first goal to achieve will be granting an environment like that, built on Sunwell Core, to future fellow Andeerians. Expect an absolute international character of the server. You will receive high quality assistance from all the stuff members associated with Andeeria, who are going to be in constant contact, will answer your questions and solve issues which are troublesome.

 

 

Introduce yourself to this awesome world!

 

Join us and have a practical observation and contact with: completely rewritten and tested, by our crew, instances; lack of favoritism inside the game; and exceptional solutions which were never used for WoTLK addition.

 

 

Look forward to a new mystical experience!

 

Keep your sights on the facebook webpage, all the information about the date of the opening will be stated also here!

 

Client settings:

 

x10 experience, x8 drop, x3 honor and gold rates, 5x weapon skills, profession and reputation rates.

 

Opening date of Andeeria: 03.12.2016 - 21:00 (Paris time) [16:00 New York time]

 

Useful links:

 

Official website: http://www.andeeria.com

Register: http://join.andeeria.com

Forum: http://forums.andeeria.com

Edited by Andeeria

Share this post


Link to post
Share on other sites

We announce that the official client settings and the opening date of Andeeria have been added to the topic. Changing experience rate (x1-x10) will be possible via command.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×