Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Morvis

Table missing (Truice)

Recommended Posts

Zdravím.

 

Prosím o pomoc. Když se pokusím vyhledat nějaké NPC v Truicu, hodí mi Truice chybovou hlášku.

 

Myslel jsem si, že mám špatně navázané tabulky, ale názvy vypadají, že sedí.

Jedu na localhostu a když se pohybuji v tabulkách v HeidiSQL, tak vypadá vše funkčně a i NPC jsem si tam v klidu vytvořil čili problém je skutečně jen v Truicu, zdá se.

Navíc vyhledání itemů mi v Truicu funguje, blbne akorát creature.

 

Stažený repack: http://www.ac-web.org/forums/showthread.php?211443-Official-AC-Web-Ultimate-Repack-(3-3-5a)

 

Odkaz ke třem obrázkům: http://imgur.com/a/qCn9Y

(chybová hláška, nastavení Truice a tabulky v HeidiSQL)

 

Prý by mohla pomoci jiná verze Truicu, zde je vidět, jak zkouším 1.3.8.6, zkoušel jsem i 1.3.8.7, další zatím ne.

 

Budu rád za každou radu, děkuji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vyser jse na Truice dělá jen problemy když je špatně nastavené nebo nesedí uplně z databazi .. radši jsi stahni tu Cracklý navicat for mysql a máš to bez problemu a je to ještě rychlejší než truice ----> https://mega.nz/#!D99hXBzD!i9924Iiih068jk-wGFk3QIrS8XhZnOHQYkUyEJP6o9c

 

 

Skopiruj to cele jinak to bude chtit klíč .

Edited by RybizCZ
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×