Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Andys7

Cmake - OpenSSL

Recommended Posts

Zdravím, doufám že se sem občas někdo zajde podívat.

Měl bych problém, z velké nudy bych si chtěl udělat nějakou tu DB pro své využití a rozvíjení znalostí. Jen to má zádrhel. Když zapnu v Cmake "configure", napíše mi to že nemůže najít knihovny (OpenSSL). OpenSSL mám nainstalované. 
Použivám Cmake 2.8 a v OpenSSL se neorientuji, ale mám stažené aktualní Win64 OpenSSL v1.1.0h.

 

EDIT: Could NOT find OpenSSL (missing: OPENSSL_LIBRARIES)

PS: Cestu mám vytvořenou správně.

Edited by Andys7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahoj, 

zkousel jsi argumenty primo do slozek? 

cmake -DOPENSSL_ROOT_DIR=<root_path> -DOPENSSL_LIBRARIES=<lib_path>

Pokud jsi vsechny nastroje instaloval "rucne", tak byva na Windows problem vse spravne nastavit. Byt tebou zkusim Chocolatey.

Share this post


Link to post
Share on other sites
On 5/18/2018 at 1:56, Andys7 said:

Ja už jsem asi opravdu marný. Chocolatey jsem nepochopil. Nemohl by mi někdo prosím napsat nějaky navod jak se zbavit tohoto erroru? Jsem asi tupec. Děkuji

 

https://ctrlv.cz/uvUR

Co nechápeš na instalaci Chocolatey  a poté použití jeho příkazů k instalaci? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobře byl jsem na to líný, teď jsem si to prostudoval.. je to super! :wub: 

 

Ale bohužel to nevyřešilo můj problém, Chocolatey má jen light verzi, zkoušel jsem to i s ní a nejde.

Mám prosbu, kde by co mělo být prosím vás? 

https://ctrlv.cz/POKc

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 hours ago, Andys7 said:

Dobře byl jsem na to líný, teď jsem si to prostudoval.. je to super! :wub: 

 

Ale bohužel to nevyřešilo můj problém, Chocolatey má jen light verzi, zkoušel jsem to i s ní a nejde.

Mám prosbu, kde by co mělo být prosím vás? 

https://ctrlv.cz/POKc

https://stackoverflow.com/questions/16248775/cmake-not-able-to-find-openssl-library případně 

http://lmgtfy.com/?q=https%3A%2F%2Fwww.google.cz%2Fsearch%3Fclient%3Dopera%26q%3Dcmake%2Bfind_package_handle_standard_args%2Bopenssl%26sourceid%3Dopera%26ie%3DUTF-8%26oe%3DUTF-8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×