Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Standygl

Informácie

Recommended Posts

Zdravím všetkých,

Rozhodol som sa nejakým spôsobom prečistiť kompletne fórum od zbytočných príspevkov ktoré nemajú v sebe zakomponované žiadne nápomocné rady, tipy alebo triky. 

 

Mám v pláne tu spraviť aj určité témy ktoré by sa možno aj uchytili a možno by som tak dokázal priviesť znova nejakú komunitu či už ku wow alebo aj k iným veciam ktoré by fórum oživili. 

 

Chapem že väčšina pôvodných členov ktorí sa aktívne podieľali na rozvoji wow komunity a ovládali doslova všetko ohľadne kompilácii jadier, scriptingu a rôznych vecí tu už viac menej prídu len pozrieť a zaspomínať pretože majú v živote iné priority. Ale ak by mal ktokoľvek nejakú chuť pomôcť, či už s čistením príspevkov alebo spísať nejaké užitočné a aktuálne návody na kompilácie alebo nejaké skripty a podobne tak sa môžu ozvať sem do príspevku a už by sme sa nejako dohodli ďalej. 

 

Registracia a fórum je plne funkčné a tak isto je aj zabezpečený pravidelný chod fóra. 

 

Ak by sa nejakým spôsobom podarilo fórum zobudiť a začala by sa tu znova rozvíjať nejaká komunita tak by som nemal problém zabezpečiť aj rôzne sponzorské servery z mojej strany čím by som podporil určité projekty v ktorých by som videl potenciál. 

 

Aktuálne už podporujem projekt

onlinevision.cz kde som Jak3rovi poskytol VPS s parametrami:

procesor : Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2620 v3 @ 2.40GHz (6 core(s))

ram : 16GB

SSD : 400GB

Konektivita : 400Mbit/s s neobmedzeným trafficom

System : Debian 8 ( možnosť si ale vybrať snáď zo všetkých systémov vrátane Windows serveru)

Panel : Plesk Onyx

 

Nakolko v nich vidím potenciálne dobrý a rozbehnutý projekt zaslúžili si to. A hlavne Jak3r ktorý pracoval na obnovení wowresource fóra.

Takže asi toľko ku informáciám :) Hádam to orientačne stačí každému a dúfam že sa nájde niekto kto by sa chcel podieľať na obnovení :) 

 

Prajem pekný deň,

S pozdravom Standy. 

 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
Sign in to follow this  

×