Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
zahuba

[WWW]MangoCZ WWW Site

Recommended Posts

Web normálně funguje, ale když chci zjisti online realmu nebo cokoliv co se tyce acc,pise to ze se nemuze pripojit k DB, kde je to ještě potřeba nastavit?

EDIT: neukazuje ani hráče on-line,ale ragistrace jdou.

Edited by jarda

Share this post


Link to post
Share on other sites
Web normálně funguje, ale když chci zjisti online realmu nebo cokoliv co se tyce acc,pise to ze se nemuze pripojit k DB, kde je to ještě potřeba nastavit?

EDIT: neukazuje ani hráče on-line,ale ragistrace jdou.

mas to asi blbe nastaveny v configu pripojeni k databazi mangos,jinak nevim v cem muze bejt chyba

Share this post


Link to post
Share on other sites

otazka pro vas: mam v tom pokracovat??? moc lidi to nepouzivam a ty o kterych vim jsou mystiq a Kal'Gul

 

dlouho dobu jsem si na to nenasel cas a to hlavne po formatu hadru tak by me zajimal vas nazor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zajimave, kliknu na odkaz, cekam 25 sec.. kliknu na Stahnout soubor.. neco to udela a mam cekat dalsich 25 sec.. nahrajte to nekdo pls na nakej jinej upload server... thx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mě stačí, aby stránka byla přímo na serveru, tak jsem nainstaloval Mangos platinum a vysosnul složku diskw a soubory start a stop. Toto stačí přesunout do složky mangose, přepsat pass u mangose a realmu na váš a to ve složce www/index.php a fachá to v poho. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tu tvoji registracka taky pouzivam viz web www.iron-stone.ic.cz ale jeste bych potreboval tam dat honory a jeste se chci zeptat... Nevite kde bych nasel nebo jak bych udelal aby se mi na ty moji strance ukazovalo jaky je status jestli ONLINE nebo OFFLINE? pls potrebuju nutne diky a jeste aby to tam ukazovalo kolik lidi je na serveru takze: Hracu online:xx

Dik

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže jsem už zase brouzdal a objevil jsem docela zajímavý projekt

 

 

 

Měl by to být manager pro mangos

Pro ty zabržděnější a nebo línější jsem již v půlce překladu

 

 

 

Hello,

 

After looking at current existing web pages for mangos server, I decided to make one myself.

Hope you like it, below are file links and readme file - there you will find all information you need (hopefully).

 

If you like it, drop a line here, I do want to hear you mind.

 

Before downloading make sure you finished reading the readme file following.

 

Thanks in advance.

PS: Sorry for any misspelling(s) you may find.

 

Remember: it is always better to use SVN smile.gif

UPDATED LINKS as for 03/04/07 0.1.1a

 

Filebeam mirror1

zupload mirror2

-------------------------

icon cache <- this is preloaded icons - so the first time icon accessed the loading is from hdd and not the web. Extract into template/INV directory.

 

Edit: SVN Repository for this miniproject finally created.

Take a look here : https://opensvn.csie.org/mmfpm/

https://opensvn.csie.org/viewcvs.cgi/?root=mmfpm

All (most of) previews releases are included as well as current content thats still under development.

 

Edit: If you have technical difficulties/errors - please post the error-log from your web server.

Without log entries i cannot help you.

Posts like "oh sh!t, i click on button and get white page" - Will be ignored.

By downloading this code you agree to above rule(s).

 

Here's few screens as promised earlier:

30431562kz7.th.jpg1cr1.th.jpg2qo6.th.jpg

3pt1.th.jpguntitledkm3.th.jpg4sq9.th.jpg

 

 

Enjoy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak sem potom ten preklad hod... jsem jeden z tech linejch lidi... :whistling::lol:

 

 

:D jenze jak tak prekladam tak jsem zjistil ze dva dny jsou v haji a jede to snecim tempem je tam toho fakt hafo takze kdyz by se nasla dobra duse muzu zaslat momentalni stav prekladu a muze se zapojit

Share this post


Link to post
Share on other sites

cus ja mam takovou prozbu mozna tu nekde je heldal jsem ale nenasel sem nic tak k veci :) mam stranky mangosu tbc a server xmpp vsechno mam zapojeny vsechn jede stranky nabehnuty vsechno de realmd vse proste tak jak ma byt ale jeden hacek du do admin panelu dam add news napisu neco dam send a nic se mi neukaze na te hlavni strance nic se neudelalo prosim odepiste co nejrychleji co stim je a jak se to da spravit :(<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm ... Nikde žádnej error říkáš ? Tak to popravdě nevím :ermm: , rád bych ti pomohl, ale nvm ... Zkus to vše udělat znovu od začátku, možná se jen stala někde chyba v nastavení nebo v přenosu souborů.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mno chyba jako ze tak v databazi ne nic v pohode prindu na stranky a chcu udelat novinky dne udelam a na halvni strane teda nic nevim cem to je a jinak jakozedam comand a co si to napise exit tak y nevim ..

halvnim panelu suport online gms mi pise toto Check field dbinfo in table `realmlist` for realm id=1 tak :rolleyes: y nevim co to je ... pls porat mi nebo porat te mi diky moc

Share this post


Link to post
Share on other sites

a máš v tabulce realmlist posledni sloupec dbinfo ??? To tam myslím pro tenhle web musí být ...

Edited by Replik

Share this post


Link to post
Share on other sites
mno chyba jako ze tak v databazi ne nic v pohode prindu na stranky a chcu udelat novinky dne udelam a na halvni strane teda nic nevim cem to je a jinak jakozedam comand a co si to napise exit tak y nevim ..

halvnim panelu suport online gms mi pise toto Check field dbinfo in table `realmlist` for realm id=1 tak :rolleyes: y nevim co to je ... pls porat mi nebo porat te mi diky moc

 

tfuj tady je teda pavucin, ach jo tyhle stary topicy...a hele ze zdi uz lezou svabi, tak tady teda odmitam byt :D

 

No dej na moji radu a zkus ty news vkladat v internet exploreru a ne opere ci mozile... ;)

 

edit: zkus se podivat jestli mas vsechny potrebny tabulky v databazi, pripadne jiny web...

Edited by Cybe

Share this post


Link to post
Share on other sites

:lol: dal sem na tvoji radu otevrel sem internet explorer udelal news a doufal ze topude tak sem toho udelal hodne dam send a co ?? a ..... nic opet to nejde

 

replik : mno otevru navicat a remlistu takoviho nic neni a kde to mam sehant nebo v jake tabulce to je diky moc

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol: dal sem na tvoji radu otevrel sem internet explorer udelal news a doufal ze topude tak sem toho udelal hodne dam send a co ?? a ..... nic opet to nejde

 

replik : mno otevru navicat a remlistu takoviho nic neni a kde to mam sehant nebo v jake tabulce to je diky moc

 

no tak pak uz je to jen tim ze ti neco chybi v db

Share this post


Link to post
Share on other sites

ALTER TABLE `realmlist` ADD COLUMN `dbinfo` varchar(255) NOT NULL AFTER `timezone`;

 

Do ní vlož připojení k MySQL např.:

 

127.0.0.1;3306;root;root;mangos

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm to je v pytli hel tak poslis jaky mas ty stranky mas taky nejaky stranky od blizlike tbc ?? a databazi nebo nekde na stazeni pls posli misem link a o zbytek se postaram ale co funguji aji ze sgl diky moc jo a jeste neco mam problem s prohlizecem :D dneska mi to pise kdyz chcu neco stahnout tak mi to napise E:/ no proste ta cesta k temu stahovani a nemohl byt ulozen protoze nemohl byt precten zdrojovi soubor

Share this post


Link to post
Share on other sites
A jeste jedna vec hosi nemate nejaky papir txt kde sou napsany vsechny id cisla ... gameobjectu ja vim ze je to game_objectu ale jestli to nemate ...diky moc

Na co papir? přiznám se že jsem nečetl cely topik, ale ID máš přece v DB. tak si je vytáhni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×