Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Cybe

[MaNGOS] Revize+DB+DBC+maps, client version 1.12.1!

Recommended Posts

 

ach ok mam neco podobneho jmenuje se remote administrator (radmin)

 

A MOJE IP JE 84.38.186.41

 

EDIT: u tohoto programku radsi nepiste IP 127.0.0.1.....je to horsi jak na stadionu....debilni zpetna vazba :D

Edited by Mat0

Share this post


Link to post
Share on other sites

neco sem zapomel v te 3106 takze doufam ze ste to jeste nestahovali, uz sem to reuploadoval a je to ok..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caues mam desnej problem stale nemuzu sehnat databasy mangosu + revizi + dbc ktrery by na sebe sedely stale mi to pise samy errory a kdyz uz to rozjedu tak stejne nemam nikde zadny npc a ani veci tak mi aspon nekdo dejte sem odkaz na mangos databasy+revizi ktery by na sebe sedely a dbc ty nemusite

Edited by Joesef

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caues mam desnej problem stale nemuzu sehnat databasy mangosu + revizi + dbc ktrery by na sebe sedely stale mi to pise samy errory a kdyz uz to rozjedu tak stejne nemam nikde zadny npc a ani veci tak mi aspon nekdo dejte sem odkaz na mangos databasy+revizi ktery by na sebe sedely a dbc ty nemusite

 

zajimave je ze me to jede dobre... :mid_bow_arrow: akorat tedka jdu testovat tu DB rev. 91

Share this post


Link to post
Share on other sites
to uz sem tady postoval, ta db se zda byt nekompletni dival sem se na to

 

myslím, že je v pohodě testoval jsem to a revize s databází jsou stabilní a databáze, alespoň na první pohled působí dobře... tu neúplnost jsi soudil podle velikosti???

 

zas tak zlý to není když jsi ji dal do databází na první straně :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
GETLINK

-jinak abyste nemuseli moc hledat davam vam tady link: http://ul42.rapidshare.com/files/5051642/GetLink7.zip

Timto programkem si stahnete cokoliv z megauploadu, sexuploadu, i pres limit stahovacu pro CZ.

Navod:

1) zadejte link do prvniho okna

2) kliknete na get link!

3) pockejte az vam to vygeneruje link v druhem okne

4) tento link zkopirujte a dejte ho do okna prohlizece

 

Neexstuje neco takove prosim i na filefactory ? diky :)

Nebo lip, na rapidshare :)) potrebuju stahnout 26 partu a FAKT se mi nechce cekat :-D

Edited by Blizz

Share this post


Link to post
Share on other sites
Neexstuje neco takove prosim i na filefactory ? diky :)

Nebo lip, na rapidshare :)) potrebuju stahnout 26 partu a FAKT se mi nechce cekat :-D

 

prijdu domu a reuploadnu ti to na sendspace, nebo na filefactory jak rikas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

pls hosi, uz nekdo na to cim to, ze se update databaze zastavi na 156 zaznamu a dal to proste nejde? jsem uz zkusil tri verze updatu a porad to stejny.

 

ted jsem misto navicatu pouzil SQLyog a jedo normalne! to jsem z toho srnec :D

Edited by pendialek

Share this post


Link to post
Share on other sites

normální stav Navicat je tak dobrej,na menší úpravy, ale na importování celé DB - na to hošánek nemá :tease:

 

du testit, novější db viz níže, až to zkusím tak se ozvu (snad ještě dnes)

SDB 0.6.1 (rev.100+patch @ creature_loot_template.sql) (up to ManGOS rev.3115-3128) + ScriptDev2 (rev.16)

http://filebeam.com/98398d8788e92a359e9c8e556273f063

zdroj: http://sdb.unix7.net/forums/index.php?showtopic=3918

 

MaNGOS rev 3128 + ScriptDev2 rev16 + nxspatch + Aggro + Honor 0.6.2 + Totem

http://mangos.ru/download2/MaNGOS_Binary/w...00.62+Totem.rar

zdroj: http://www.mangosproject.org/forum/index.php?showtopic=4088

 

tak to nestihnu, musím jet pro drahou polovičku...kdyby jste to testili napiště jak to dopadlo

Edited by Jamir

Share this post


Link to post
Share on other sites
normální stav Navicat je tak dobrej,na menší úpravy, ale na importování celé DB - na to hošánek nemá :tease:

 

du testit, novější db viz níže, až to zkusím tak se ozvu (snad ještě dnes)

SDB 0.6.1 (rev.100+patch @ creature_loot_template.sql) (up to ManGOS rev.3115-3128) + ScriptDev2 (rev.16)

http://filebeam.com/98398d8788e92a359e9c8e556273f063

zdroj: http://sdb.unix7.net/forums/index.php?showtopic=3918

 

MaNGOS rev 3128 + ScriptDev2 rev16 + nxspatch + Aggro + Honor 0.6.2 + Totem

http://mangos.ru/download2/MaNGOS_Binary/w...00.62+Totem.rar

zdroj: http://www.mangosproject.org/forum/index.php?showtopic=4088

 

tak to nestihnu, musím jet pro drahou polovičku...kdyby jste to testili napiště jak to dopadlo

taky obcas sleduju ze ma navicat svy dny a nektery databaze se mu proste nelibi, ale vesmes je to v poradku...kdyztak pouzit jiny program pro spravu MYSQL

Share this post


Link to post
Share on other sites
stáhni si getlink jak už tu bylo řečeno n-krát, kde n >> 1...

 

http://www.wowresource.eu/index.php?showtopic=3371

 

Nekterym to muzes rikat porad dookola bez efektu :D schvalne sem to napsal hned pod to, aspon vidis jak si vsichni ctou temata, kdyby to kazdy cetl poradne tak tady nemame na co odpovidat, tak to vidim i s navodem na rozjeti mangosu, plno zbytecnych otazek, pritom vse je v tom navodu... :mid_bow_arrow::D:rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak ta db Silver 0.6.1 Beta ChangeSet 102 Full By Haken.rar - 5.92 MB, je celkem naprd chybí v ní spousta NPC a v kombinaci s novým agrem, který sem tam hodil si pařani u nás na serveru kilujou některý potvory aniž by se bránili, takže bacha na zaručeně fční. aggro

 

konkrétně to byla revize 3137 od KOTISHE :)

 

 

najde se tady nějakej nadšenec, kterej by sem posílal plný verze silver db ? ti haajzli se nás snaží nutit upgradovat pravidelně pomocí changesetů, fakticky mě štvou :sick:

Edited by Jamir

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak ta db Silver 0.6.1 Beta ChangeSet 102 Full By Haken.rar - 5.92 MB, je celkem naprd chybí v ní spousta NPC a v kombinaci s novým agrem, který sem tam hodil si pařani u nás na serveru kilujou některý potvory aniž by se bránili, takže bacha na zaručeně fční. aggro

 

konkrétně to byla revize 3137 od KOTISHE :)

najde se tady nějakej nadšenec, kterej by sem posílal plný verze silver db ? ti haajzli se nás snaží nutit upgradovat pravidelně pomocí changesetů, fakticky mě štvou :sick:

 

 

JJ to je fakt já updatuju jednou za tejden a za ten tejden se tu toho tolik změní že pomalu ani nevim kde sem :D docela by se hodila ta full verze ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

[cenzurováno] . . . rozkopat tym mangosakom hlavy . . .

 

dopice . . .compilaci su 1000cky . . . a nikde ziadna DB . . .

 

Kde sa da vobec daka zohnat ?nac sa tie poejabane nove revisie robia ked sa ktomu neda zohnat databaza.

Edited by TikyConte

Share this post


Link to post
Share on other sites
[cenzurováno] . . . rozkopat tym mangosakom hlavy . . .

 

dopice . . .compilaci su 1000cky . . . a nikde ziadna DB . . .

 

Kde sa da vobec daka zohnat ?nac sa tie poejabane nove revisie robia ked sa ktomu neda zohnat databaza.

 

na to ti bohuzel neodpovim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud mě zrak neklame, na SDB se normálně dále pracuje...

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pokud mě zrak neklame, na SDB se normálně dále pracuje...

 

jenze na zadnych tradicnich forech neni ani Ň o novych revizich databaze, takze je pekne ze se na ni pracuje, ale aby se k nam taky dostala :mid_bow_arrow::D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×