Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Cybe

[MaNGOS] Revize+DB+DBC+maps, client version 1.12.1!

Recommended Posts

Takze nakonec jsem to rozjel diky serafin a verzi 2,1 :D - nekdo mi ted psal, ze nefunguji profese (nebo spatne (fishing atp..)

Ale nefunguje mi status list, ktery ukazuje online hrace a nevim proc - predtim uplne noproblemo fachal - ani to nepise chybu s db nebo tak neco :-( to me strasne stve, prosim poradte - to je kvuli serafinove DB? vice na Moje stránka

 

Diky!!!!

 

 

TO bude spise chyba v klientu zkus at se ti tam nekdo pripoji a jestli to vidi oni

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO bude spise chyba v klientu zkus at se ti tam nekdo pripoji a jestli to vidi oni

zkouseli to dalsi 3 lidi - to same (delaj jsem to i pri vymazanych cookie a refreshi)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cybe jen male upozorneni ze od revize 2783 uz je script devize 147 ;-)

vim, jdu to zmenit

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, tak nakonec jsem dnes vse rozjel a uvudim jak bude 50 hracu (2777) co budou rikat - vcera jsme zalohovali postavy ze starsi verze a BYL TO problem!!! - mizeli itemy apod... Dnes jsem tedy udelal WIPE - lidi me malem sezrali - ono delat 2x denne wipe neni moc dobry...

 

me poznatky:

1) do mangosd jsem daval jen jeden soubor mangos.sql, ktery byl v adresari SBD - driv jsem se pokousel tam rvat absolutne vsechno na co jsem narazi v adresari s revizema a updatama... - to byla chyba

2) nenechte si od nikoho radit po ICQ :D :D :D :D :D - v 99% pripadu se od Vas odpoji driv nez to mate hotove a pak to jednoduse zkazite :D (ovsem nekdy se najde nejaka good osoba, ktera neni zrovna zkourena nebo vozrala :D :D - sorry to mel byt jen vtip)

3) no pridam dalsi poznatky po zatezovem testy, diky vsem za pomoc !!!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

lidicky, nemate nekdo sqp soubor do sekce mangos v navicatu aby to nehazelo hlasku quest_templates error? nejsem tak sbehly v databazovym prostredi a tak nevim jak to vyresit, Nes to tu nejak resil ale to jsem proste nepobral... kdyby mi mohl nekdo kdo se v tom orientuje napsat na icq bylo by to supr. dik

199-456-622

 

chyba *sql

Share this post


Link to post
Share on other sites

lidicky, nemate nekdo sqp soubor do sekce mangos v navicatu aby to nehazelo hlasku quest_templates error? nejsem tak sbehly v databazovym prostredi a tak nevim jak to vyresit, Nes to tu nejak resil ale to jsem proste nepobral... kdyby mi mohl nekdo kdo se v tom orientuje napsat na icq bylo by to supr. dik

199-456-622

 

chyba *sql

 

 

nahrej jen cistou DB(bez tech updatu z mangose co ti prepisou vsechny tabulky na prazdne), pak sezen kompatibilni mangos revizi a pojede to. Narazim na to ze kazdy chce pomoct ale nerekne jakou revizi mangose a co za DB vubec pouziva...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidi neexistuje něco jako update itemů ?? ..

Skills | Quests | Armor | Weapons atak..

mam .. nahranou SDB 0.5.3_308 - 2772 a REV. 2773

 

Mangos chodí úplně super, ale je tam strašně málo itemů resp. na http://thottbot.com/?c=Mage jsem nasel nějaký items ale při zadání jeho ID ve hře (.additem #ID) mi to napiše něco jako že nebyl nalezen .. a nebo mi to tam vloží úplně jiný než jsem původně chtěl .. tak 80% těch itemů prostě nejde a 10% mi to vloží úplně něco jiného než jsem původně chtěl .. :unsure:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidi neexistuje něco jako update itemů ?? ..

Skills | Quests | Armor | Weapons atak..

mam .. nahranou SDB 0.5.3_308 - 2772 a REV. 2773

 

Mangos chodí úplně super, ale je tam strašně málo itemů resp. na http://thottbot.com/?c=Mage jsem nasel nějaký items ale při zadání jeho ID ve hře (.additem #ID) mi to napiše něco jako že nebyl nalezen .. a nebo mi to tam vloží úplně jiný než jsem původně chtěl .. tak 80% těch itemů prostě nejde a 10% mi to vloží úplně něco jiného než jsem původně chtěl .. :unsure:

Me se to stalo jen pri itemech pro GM a takovych tech maximalizovanych...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lidi neexistuje něco jako update itemů ?? ..

Skills | Quests | Armor | Weapons atak..

mam .. nahranou SDB 0.5.3_308 - 2772 a REV. 2773

 

Mangos chodí úplně super, ale je tam strašně málo itemů resp. na http://thottbot.com/?c=Mage jsem nasel nějaký items ale při zadání jeho ID ve hře (.additem #ID) mi to napiše něco jako že nebyl nalezen .. a nebo mi to tam vloží úplně jiný než jsem původně chtěl .. tak 80% těch itemů prostě nejde a 10% mi to vloží úplně něco jiného než jsem původně chtěl .. :unsure:

 

 

Tak to celkem nechapu, ja to taky zkousel a nenaslo mi to mozna 2 za celou dobu co sem testoval mangos, bud mas blby cisla nebo nevim :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to celkem nechapu, ja to taky zkousel a nenaslo mi to mozna 2 za celou dobu co sem testoval mangos, bud mas blby cisla nebo nevim :nw2_guitar:

 

Odkud beres čísla itemů ??? .. je divný že třeba skills fungují ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

nektere jsou treba TADY

 

 

Chyby na 2777 (byly mi hlasene) - Rogue neutoci ve steahlt - moobove ho zaregistruji

skoro vsechny q pro druida nefachaji + shaman totetemy

a dalsi....

Share this post


Link to post
Share on other sites

nektere jsou treba TADY

Chyby na 2777 (byly mi hlasene) - Rogue neutoci ve steahlt - moobove ho zaregistruji

skoro vsechny q pro druida nefachaji + shaman totetemy

a dalsi....

 

mangos proste jeste neni ani zdaleka vychytany, stahni si novou revizi a podivej se na changelog, staci jen ji nahodit nemusis nic delat s DB, bude to kompatibilni a stahni si fixy do db, vsechno tu najdes...tak nestezuj si a hledej :nw2_guitar:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

revizi mam MaNGOS_2793 + ScriptDev + MCH + Anticheat ...

 

"stahni si fixy do db, vsechno tu najdes...tak nestezuj si a hledej :nw2_guitar: "

 

nojo jenže kde ty fixy stáhnu ?? .. našel jsem jen nějakej link co nefunguje a co všechno mám nahrávat do mangos DB ???

 

Nemohl by někdo napsat přesný návod instalace DB ... ???

absolutně nechápu co mám v jakém pořadí instalit .. ted mám prostě nainstalenou SDB 0.5.3_308 nic víc jsem tam neinstalil a hra jede .. .. ale když tam hodim treba ten sql "scripts" (do DB mangos) tak mi to pak nefaká .. :( už nevim co stim ..

 

nemohl by někdo prosím napsat ten návod já vím jsem lama .. ale každej začínal od píky :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nektere jsou treba TADY

Chyby na 2777 (byly mi hlasene) - Rogue neutoci ve steahlt - moobove ho zaregistruji

skoro vsechny q pro druida nefachaji + shaman totetemy

a dalsi....

Co se tyce tech q, tak to je spise chyba databaze ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten navod na update by se hodil - to je nutny wipe? Muze pls nekdo popsat ten navod ? - me totiz porad neni jasne k cemu je ta slozka "Update" a proc v revizi najdu mangos.sql, realm.sql a ty dva soubory (jen jinka velke) najdu i v SBD....

 

2773

DOstal jsem dalsi hlaseni - myslite ze to je mnou chybne nainstalovane, nebo to je proste revizi?

 

pokud jste v parte tak nefacha heal...

 

Rogue

Vanish-doesnt work

Poisons-no icon in general spell book so u cant creat them and i cant test other skills like Blind and poisons

I need bigger lvl to test other spells and of course money to reset talents

Arcane power[mage]-doesnt do bigger Dmg

Ignite[mage]-not worx doesnt burn when u crited

Impact[mage]-not worx doesnt stun enemy

Improved Scorch[mage]-doesnt worx

Chill Effect[mage]-not worx

And many frost talents not worx on mage

 

Fun Act-on rogue there is unreal good BUG Very Happy when u hitting with dagger it gives u combo points Razz plz dont fix it its fun server Rolling Eyes Cool

 

more spells better test Gms

 

And MAJOR Bug-u can use only one time talent spell like Cold blood.presence of mind its big bug and i know other spells too just dont remember names

 

PLS lidi poradte - jaka revize je nejstabilnejsi a jede tam nejvice veci?

Edited by Nes

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevíte někdo jestli se chystá oprava dungu Pool of tears ve Swamp of Sorrows? Jde o to, že celý dungeon je pod hladinou vody a když podplavete do hl části dungu, tak se utopíte, protože i po přelezení zpět nabřeh vám stále ubývá dech. Už jsem tuto chybu hlásil několikrát do bugů na serveru, kde jsem hrával a oprava stále v nedohlednu, přitom se jedná o jeden z nejlepších lvl 45 -50 dungů.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znovu rikam ze mangos je jeste hodne ve vyvoji, takze je jasne ze hned nebude ficet vsechno. trosku skromnosti by vam nezaskodilo, ja si osobne fixuju co se da, ale sam vim ze borci maji jeste hodne co zlepsovat, navic lide z mangosu to nikde nereklamujou a nerikaji ze je to na hrani wowu, to je na tech co to od nich sosaji a kompiluji jednotlive revize, oni to maji tak maximalne na testy. Takze se uskromnete u budte radi ze kazda lama muze mit momentalne server.Kdysi neslo vubec nic a taky jsme hrali, pokud jednou chcete aby ficelo vsechno zkuste si udelat vlastni emu. To smeruju hlavne na adminy kteri tomu nerozumi a furt si jen stezujou co a proc nefici a na hrace kteri neustale rypou do free serveru na kt. hrajou, ze tam nefunguje nic....Ja pamatuju casy, kdy neficelo opravdu temer nic :) a parili jsme a byli jsme radi a nikdo si porad nestezoval protoze v dobrym kolektivu nic takovyho neexistuje, je jasny ze skilleri a podobny skupiny co se zenou jen za expou a prachama ci levelama nepresvedcim, ti chcou aby vse bylo co nejvic jak na ofiku a snad jednou bude, nerikam ze nejsem pro pokrokovost!Dobry free server tvori hraci, ne server PC ci lajna a taky dobry admin ktery tomu rozumi. :) Proc hrat nekde kde je banda debilu, asi jsem odbocil od tematu, tak se omlouvam, klidne me zkritizujte za moje blbe kecy :(

 

PLS lidi poradte - jaka revize je nejstabilnejsi a jede tam nejvice veci?

 

Odpooved je snadna, momentalne zadna, viz. predchozi prispevek, mangos je ve vyvoji

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znovu rikam ze mangos je jeste hodne ve vyvoji, takze je jasne ze hned nebude ficet vsechno. trosku skromnosti by vam nezaskodilo, ja si osobne fixuju co se da, ale sam vim ze borci maji jeste hodne co zlepsovat, navic lide z mangosu to nikde nereklamujou a nerikaji ze je to na hrani wowu, to je na tech co to od nich sosaji a kompiluji jednotlive revize, oni to maji tak maximalne na testy. Takze se uskromnete u budte radi ze kazda lama muze mit momentalne server.Kdysi neslo vubec nic a taky jsme hrali, pokud jednou chcete aby ficelo vsechno zkuste si udelat vlastni emu. To smeruju hlavne na adminy kteri tomu nerozumi a furt si jen stezujou co a proc nefici a na hrace kteri neustale rypou do free serveru na kt. hrajou, ze tam nefunguje nic....Ja pamatuju casy, kdy neficelo opravdu temer nic :) a parili jsme a byli jsme radi a nikdo si porad nestezoval protoze v dobrym kolektivu nic takovyho neexistuje, je jasny ze skilleri a podobny skupiny co se zenou jen za expou a prachama ci levelama nepresvedcim, ti chcou aby vse bylo co nejvic jak na ofiku a snad jednou bude, nerikam ze nejsem pro pokrokovost!Dobry free server tvori hraci, ne server PC ci lajna a taky dobry admin ktery tomu rozumi. :) Proc hrat nekde kde je banda debilu, asi jsem odbocil od tematu, tak se omlouvam, klidne me zkritizujte za moje blbe kecy :(

Odpooved je snadna, momentalne zadna, viz. predchozi prispevek, mangos je ve vyvoji

:thumbup1:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kua proč už ti vývojáři nevymyslí něco pořádnýho! :pinch: Tady ty new revize a databáze jsou snad totálně bezchybné (max 5 mini bugů), ale TOTÁLNĚ JSOU POSR*** TALENTY! Rogue , hunter , druid a další postavy tak s nimy ůtočí a např. Rogue zaůtočí, dostane 3 pointy a ještě ho tím kickne (kopne) - zaůtočí podruhé a zase ho stunne atd... prostě každej ůtok co udělá, zapne samovolně stovky akcí. Bez talentů totál best mangos co existuje. Vývojáři spamatujte se :teehee: (Mimo vás, jen sem to už ze sebe musel dostat) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×