Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Cybe

[MaNGOS] Revize+DB+DBC+maps, client version 1.12.1!

Recommended Posts

Kua proč už ti vývojáři nevymyslí něco pořádnýho! :pinch: Tady ty new revize a databáze jsou snad totálně bezchybné (max 5 mini bugů), ale TOTÁLNĚ JSOU POSR*** TALENTY! Rogue , hunter , druid a další postavy tak s nimy ůtočí a např. Rogue zaůtočí, dostane 3 pointy a ještě ho tím kickne (kopne) - zaůtočí podruhé a zase ho stunne atd... prostě každej ůtok co udělá, zapne samovolně stovky akcí. Bez talentů totál best mangos co existuje. Vývojáři spamatujte se :teehee: (Mimo vás, jen sem to už ze sebe musel dostat) ;)

 

mangos neni pro hru, vyvojari nikde nepisi ze to delaji pro lidi ani nedelaji reklamy.Nikde jsem dokonce necet jestli to je vubec pro wow atp. To ze tady mangos je je kvuli lamam co ho kompiluji, takze asi tak, jeste si stezuj, prejdi si na kobolda, sem zvedav co budes rikat tam, slysel jsem ze to tam je jeste horsi, ale zas 100 lidi sto nazoru, ja osobne jsem ho jeste netestoval. Nemam rad kritiku na veci co udela jiny clovek, vzdycky je dobry cloveka za to prochvalit i kdyz to neni uplne idealni(tebe asi matka nikdy nechvalila jak to vidim, jen do tebe kopala a vedla te k tomu aby sis nevazil prace ostatnich- nekritizuju, jen rikam co vyplyva z tveho komentare). Pokud nejsi spokojen udelej vlastni emu a ja ho rad pro tebe budu testovat, nebo muzes za nekrestansky penize hrat na ofiku a jeste ani nemluvim o porizovacich nakladech originalniho wowu, nerikam ze to je blba investice a ze bych to neutahl, ale proste nechce se mi za to ze se pohybuju ve virtualnim svete platit, za chvili stejne budem platit i za to ze se pohybujeme v realnem, mam takovy pocit ze na penzi budu jeste platit za vzduch ktery dycham... :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Haha... :lol: Jen malé nedorozumění, já je nechci kritizovat - jen říkám, jaký kousek jsou od ofiku :innocent: Je to hodně bájo že se o tyhle věci vůbec někdo stará... :whistling::(

 

Edited by SniperEye

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha... :lol: Jen malé nedorozumění, já je nechci kritizovat - jen říkám, jaký kousek jsou od ofiku :innocent: Je to hodně bájo že se o tyhle věci vůbec někdo stará... :whistling::(

 

Tak to se omlouvam pokud si to myslel takhle. No jsou sice jeste hodne daleko i od stabilniho emu, natoz od ofiku, ale zase sou lepsi nez stary wowemu asi 100x(krome stability no), ale ja jsem spokojen s tim co je ;) radeji bych byl aby hraci cekali jen horsi nez jim naslibovat lepsi a pak te zdrti ze to a to je na nic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak to se omlouvam pokud si to myslel takhle. No jsou sice jeste hodne daleko i od stabilniho emu, natoz od ofiku, ale zase sou lepsi nez stary wowemu asi 100x(krome stability no), ale ja jsem spokojen s tim co je ;) radeji bych byl aby hraci cekali jen horsi nez jim naslibovat lepsi a pak te zdrti ze to a to je na nic :)

jj asi to tak budu dělat taky, třeba mě to pak pekvapý :mid_bow_arrow: yeah! :whistling:

 

 

Vše co od tebe čtu je většinou strašně kritické ale velice inteligentní. Můj názor :teehee:

Edited by SniperEye

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cybe jen tak mimochodem ... proč se všichni hned čertí se slovem lama, já jsem dělal spoustu věcí na databázi do wowemu, dělal jsem kdysi i nějaký tooly pro editací parametrů databáze a jen kůli tomu, že jsem vyrostl z dětskejch bot a nemám na takový ty věci jako je programování v C++ čas, tak mě pls i když to možná mělo vyznít obecně takto neurážej

ono občas místo zatnutí drápků s bojovným "LAMO KDYŽ NEJSEŠ SPOKOJENEJ TAK JDI", stačí napsat "NEVÍM, ŽE BY TENTO PROBLÉM PATŘIL MEZI PRIORITY ... ŘEŠÍ SE DŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI"

a psát tady furt dokola za každým článkem, díky moc vývojářům, za jejich úžasnou práci taky moc nemá,cenu, protože nikdo z nich to nedělá pro světovou slávu a toto fórum beztak žádný z nich nečte, protože kde se něco dělá není na malichernosti čas ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cybe jen tak mimochodem ... proč se všichni hned čertí se slovem lama, já jsem dělal spoustu věcí na databázi do wowemu, dělal jsem kdysi i nějaký tooly pro editací parametrů databáze a jen kůli tomu, že jsem vyrostl z dětskejch bot a nemám na takový ty věci jako je programování v C++ čas, tak mě pls i když to možná mělo vyznít obecně takto neurážej

ono občas místo zatnutí drápků s bojovným "LAMO KDYŽ NEJSEŠ SPOKOJENEJ TAK JDI", stačí napsat "NEVÍM, ŽE BY TENTO PROBLÉM PATŘIL MEZI PRIORITY ... ŘEŠÍ SE DŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI"

a psát tady furt dokola za každým článkem, díky moc vývojářům, za jejich úžasnou práci taky moc nemá,cenu, protože nikdo z nich to nedělá pro světovou slávu a toto fórum beztak žádný z nich nečte, protože kde se něco dělá není na malichernosti čas ;)

 

Trosku mi tvoje argumenty vyznivaji jako bys nemel ani poneti o cem mluvim, jasne nejlepsi je rict mangos je o nicem a porad o nem mluvit jen spatne(aspon podle tebe) viz."LAMO KDYŽ NEJSEŠ SPOKOJENEJ TAK JDI"(nic takoveho jsem ani nenaznacil. Svuj nazor na mangos jsem tady nekde uz vyjadril, nechyta se a taky jsem rekl ze je neustale ve vyvoji. Nechci dale argumentovat timto prispevkem uzaviram egoisticke trapne diskuze kdy bude kazdy prosazovat svuj nazor a topic se zvetsi o dalsich 10 stran. Tedka uz jen veci k databi, nebo pripadnym nejasnostem, k vyvojovemu tymu jsem uz svoje rekl a kdo jeste ne a chce to vyjadrit tak zatne zuby a udusi to v sobe(usnadnite tim praci moderatorum a snizite riziko hadky). :)

 

Hlaste jen chyby, nové věci a problémy se zaváděním databáze(rád poradím pokud to bude v mých silách). :nw2_guitar: Trosku jsme si z toho totiz udelali diskuzni topic s vymenou nazoru :):mid_bow_arrow:

 

edit: kdyz uz jsme u te diskuze, jdu si udelat veceri :rolleyes::)

edit2: testoval jsem jinak tu novou db a revizi a porad stejny chyby se stancema, nic se skoro nezmenilo, neco sice ctu v changelogu, ale jsou to porad takova ta klasicka omacka. kdyby nekdo nasel nejaky fixy na ty stance hodte je sem, dik ;)

Edited by Cybe

Share this post


Link to post
Share on other sites

je někde k dispozici changelog k těm aktualizacim DB SDB_0.5.3_308 ?

se mrkni do toho sql, z toho uz vydedukujes o jakou zmenu se jedna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste malej dodatek. Koncovy cislo viz. SDB 0.5.3 *Changeset 4* -> 2777 udává pro jakou verzi (revizi) mangose je to určeno nebo je to jen údaj update db. Dále máš stejné odkazy u:

 

SDB 0.5.3 *Changeset 4* - 2777 ---> (Mirror)

SDB 0.5.3 *Changeset 3* - 2774 ---> (Mirror)

SDB 0.5.3 *Changeset 2* - 2774 ---> (Mirror)

 

Tak jestli by jsi mi reuploadl 2,3 dík..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste malej dodatek. Koncovy cislo viz. SDB 0.5.3 *Changeset 4* -> 2777 udává pro jakou verzi (revizi) mangose je to určeno nebo je to jen údaj update db. Dále máš stejné odkazy u:

 

SDB 0.5.3 *Changeset 4* - 2777 ---> (Mirror)

SDB 0.5.3 *Changeset 3* - 2774 ---> (Mirror)

SDB 0.5.3 *Changeset 2* - 2774 ---> (Mirror)

 

Tak jestli by jsi mi reuploadl 2,3 dík..

 

 

Udava na jakou revizi to bylo delano(testovano, upgradovano,aktualizovano).

 

edit: prave jsem zjistil ze uz changesety pod 5 mam uz smazany a linky jsem si nezalohoval :(, tak se nekoho zeptej jestli to stahoval, tusim ze jeden clovek mi rikal ze to stahuje od jednicky a slo mu to.

Edited by Cybe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neměl by teda někdo ty:

 

SDB 0.5.3 *Changeset 4* - 2777 ---> (Mirror)

SDB 0.5.3 *Changeset 3* - 2774 ---> (Mirror)

SDB 0.5.3 *Changeset 2* - 2774 ---> (Mirror)

 

? Předem díky..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neměl by teda někdo ty:

 

SDB 0.5.3 *Changeset 4* - 2777 ---> (Mirror)

SDB 0.5.3 *Changeset 3* - 2774 ---> (Mirror)

SDB 0.5.3 *Changeset 2* - 2774 ---> (Mirror)

 

? Předem díky..

 

bat tebou vubec to neresim, normalne si savni programkem co postl Replik savy a charactery, pak nahod changeset 20* full a pak to tam nahraj zpatky. A nemusis resit ty stary changesety ;)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim, mám pořád nějaký problém ale momentálně se snažím vyřešit to že mi nejdou vložit itemy do hry resp. .additem #ID .. pořád to píše chybu že ho to nenašlo .. nahrál jsem si

 

MaNGOS_2809 + ScriptDev + MCH + Anticheat

SDB 0.5.3 *Changeset 20* 2806

 

SDB 0.5.3 *Changeset 20* - 2806

SDB 0.5.3 *Changeset 19* - 2806

SDB 0.5.3 *Changeset 18* - 2806

SDB 0.5.3 *Changeset 17* - 2806

SDB 0.5.3 *Changeset 16* - 2806

 

Cybe ty jsi mi říkal že si mám nahrát nějaký z fixů stáhl jsem si

Additional: +++ DB FIX +++ 14.12.2006

a při zavádění mi to vypsalo nějakou chybu při dalším pokusu znovu a při dalším znovu

už nevim ..

a itemy ve hre pořád nejdou ..

ty základní ano, ale třeba taková GM staffka prostě nejde vložit a pořádný BAG taky ne .. :(

Nevíte někdo co s tím ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co jsem slyšel nejsou ty nove revize dobré, mám 2777 jsem spokojen, tak jsem chtěl jen updatovat verzi aby byla stejná (kompatibilní) s mangosem :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co jsem slyšel nejsou ty nove revize dobré, mám 2777 jsem spokojen, tak jsem chtěl jen updatovat verzi aby byla stejná (kompatibilní) s mangosem :-)

Feo plz pisni mi na ICQ 297 849 456 - thx :mid_bow_arrow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak nebyla špatná??? :blink: To mi neříkej že už fachaj talenty - doteď když je měl třeba rogue tak to absolutně nefungovalo... :( Jinak sou ale fakt dobří :nw2_guitar:

Edited by ShadowX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malej dotaz, jak pridam trainerum kouzla? Potrebuju pridat warlock trainerum aby ucily summony, protoze ty questy jsou navazujici na sebe a kdyz nejde jeden nejde zadnej.

 

Zkousel jsem to takhle

 

INSERT INTO `npc_trainer` VALUES ('5495', '697', '300', '0', '0', '0', '10');
INSERT INTO `npc_trainer` VALUES ('5495', '712', '2000', '0', '0', '0', '20');
INSERT INTO `npc_trainer` VALUES ('5495', '691', '6000', '0', '0', '0', '30');
INSERT INTO `npc_trainer` VALUES ('5171', '697', '300', '0', '0', '0', '10');
INSERT INTO `npc_trainer` VALUES ('5171', '712', '2000', '0', '0', '0', '20');
INSERT INTO `npc_trainer` VALUES ('5171', '691', '6000', '0', '0', '0', '30');
INSERT INTO `npc_trainer` VALUES ('4565', '697', '300', '0', '0', '0', '10');
INSERT INTO `npc_trainer` VALUES ('4565', '712', '2000', '0', '0', '0', '20');
INSERT INTO `npc_trainer` VALUES ('4565', '691', '6000', '0', '0', '0', '30');
INSERT INTO `npc_trainer` VALUES ('3325', '697', '300', '0', '0', '0', '10');
INSERT INTO `npc_trainer` VALUES ('3325', '712', '2000', '0', '0', '0', '20');
INSERT INTO `npc_trainer` VALUES ('3325', '691', '6000', '0', '0', '0', '30');

 

ale nejde to

Edited by Benny

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodány další revize.

 

to benny: myslim ze na to jdes uplne spatne, takhle ti to nikdy nepujde, ja momentalne mam server zavreny, takze to nemam kde testovat, takze ti asi nepomuzu,srry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×