Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
SneakerXZ

Co poslocháte za hudbu ?

Recommended Posts

Já osobně Trance. a teď mi běži ve WinAmpu.

 

VA-Bitva_Titanov-Radiotrance_Vs_CJ_Koketka-Mixed_By_DJ_Madmax-CD-2005

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Já osobně Trance. a teď mi běži ve WinAmpu.

 

VA-Bitva_Titanov-Radiotrance_Vs_CJ_Koketka-Mixed_By_DJ_Madmax-CD-2005

 

:D

2807[/snapback]

mno Trenzik je good...Ja k tomu posloucham D&B a HardHaus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Já osobně Trance. a teď mi běži ve WinAmpu.

 

VA-Bitva_Titanov-Radiotrance_Vs_CJ_Koketka-Mixed_By_DJ_Madmax-CD-2005

 

:D

2807[/snapback]

no fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ted si u me kles :teehee:

 

takove sracky bys zmazal ze sveta!!! :sleeping:

 

ale neberte to tak ze odsuzuji nejakou hudbu proste mam na to svuj nazor a nikomu ho nevtloukam do hlavy takze jsem v poho typek B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
no fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj  ted si u me kles :teehee:

 

takove sracky bys zmazal ze sveta!!! :sleeping:

 

ale neberte to tak ze odsuzuji nejakou hudbu proste mam na to svuj nazor a nikomu ho nevtloukam do hlavy takze jsem v poho typek B)

2874[/snapback]

nestranicky za tvuj nazor, ze jsi se vyjadril dostavas BONUSOVYCH 50 % :D...

Share this post


Link to post
Share on other sites
nestranicky za tvuj nazor, ze jsi se vyjadril dostavas BONUSOVYCH 50 % :D...

2876[/snapback]

 

jen 50% ne fakt nechal jsem se unest :canadian:

dam si na sve emoce pozor :angel_not:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajéjé . no nic proti tomu nemám, bratranec taky poslouchá Trance.

ale já mám radši Metal a rock. Helloween, Apocaliptyca, Ozzy, Rolling Stones,

Beatles, Queen a určitě celý soundtrack GTA: Vice City

Share this post


Link to post
Share on other sites
ajéjé . no nic proti tomu nemám, bratranec taky poslouchá Trance.

ale já mám radši Metal a rock. Helloween, Apocaliptyca, Ozzy, Rolling Stones,

Beatles, Queen a určitě celý soundtrack GTA: Vice City

2940[/snapback]

ajéje muj dědek taky poslouchá DJje ZLAŤANKU a FeroMetal Krok... Dušičky, KOzY, Válející se oblázky, Hovnivály a Panoše a celý soundtrack The Sims...a delam z toho vedu? kazdemu se libi neco jineho :whistling::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muhehe :D

Dneska jsem si stahl

trancenews.ru_Dream_Dance_Vol_35.rar

a

VA - Trance the Vocal Session 2005.www.trances.us.rar

 

Pul giga kvalitního trance :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Muhehe  :D

Dneska jsem si stahl

trancenews.ru_Dream_Dance_Vol_35.rar

a

VA - Trance the Vocal Session 2005.www.trances.us.rar

 

Pul giga kvalitního trance  :whistling:

2947[/snapback]

 

njn budu se ovladat .................................................................................................

..................................................................................................................................

.............................................................................................................................

FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ trance!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops:

Share this post


Link to post
Share on other sites
no fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj  ted si u me kles :teehee:

 

takove sracky bys zmazal ze sveta!!! :sleeping:

 

ale neberte to tak ze odsuzuji nejakou hudbu proste mam na to svuj nazor a nikomu ho nevtloukam do hlavy takze jsem v poho typek B)

2874[/snapback]

nojo ja tyhle taky styli taky nemam rad neni to uz hudba je to proste jen mackani tlacitek to je pak nuda ja osobne mam rad kytarovou hudbu v sedumdestejch letech se vyzivam neopovrhnu punkem hardcorem metalem ty novi styli se mi nepaci treba jako hiphop a tyhle co frci boli me znich hlava a hlavne jsou spoustu lidi to posloucha jen kvuly tomu ze jsou IN proste tyhle lidi nesnasim nemely by ani poslouchat muziku. al eje pravda ze se mi dost libjej rammstein tem se povedlo dotoho tu elektroniku pridat ale stjene porad to zustav ana stary dobry kytare je to genialni

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdě +10% ;)

 

Trance rullez  ty lamo.

3017[/snapback]

jestli tady nechces cizi nazory taks nemel delat verejny forum!!!!!!

Trance nenavidim jestli ti to tak vadi tak to neni muj probem!!!!!!

 

HOWK!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vadí mi jedno ! to že píšeš debilně v postech dělaš xxxx vykričníku či mezer a jiných znaků.

 

To mi vadí. Svobodě názoru bránit nebude, ale to tvé

 

njn budu se ovladat .................................................................................................

..................................................................................................................................

.............................................................................................................................FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ trance!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 

 

Za to máš hlavně těch 10% to že nemáš rád trance mi nevadí.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vadí mi jedno ! to že píšeš debilně v postech dělaš xxxx vykričníku či mezer a jiných znaků.

 

To mi vadí. Svobodě názoru bránit nebude, ale to tvé

Za to máš hlavně těch 10% to že nemáš rád trance mi nevadí.

3073[/snapback]

 

NJN dam si pozor mazou se nejak ti procenta? 50% je celkem dost

Share this post


Link to post
Share on other sites
NJN dam si pozor mazou se nejak ti procenta? 50% je celkem dost

3075[/snapback]

pokud budes delat dobrotu tak se muze stat ze prijdes zas o nejakych 10% :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Už máš příděleno +10% ;)

3095[/snapback]

 

Ja taky hecc :P

 

a posloucham jak jinak nez Ragga, Ska atd.......

 

No proste pohodovou a fajn musik :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×