Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
SneakerXZ

Co poslocháte za hudbu ?

Recommended Posts

Seš... Snejk  :P

6264[/snapback]

:teehee: Oki, ty píšeš minimální věk 17, ale Frenzy ma 14let tušim, Jolymp má taky málo :)

 

A já mam 16 :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites
:teehee: Oki, ty píšeš minimální věk 17, ale Frenzy ma 14let tušim, Jolymp má taky málo :)

 

A já mam 16  :unsure:

6265[/snapback]

 

 

Kua, chybicka... :oops:

 

no.... i vyjímka se dá udělat, né?

Share this post


Link to post
Share on other sites

lidicky je jedu na 75%

tech 25 je pripadny uraz a rodice ale myslim ze pojedu kde to presne je???? to mam do jiznich cech asi 450kmavic nevi (550km)

takze kusek mozna to dam na kole(dal sem130km)

 

kua zase musim edit ja to snad dneska nenapisu normalne :innocent:

 

petricak:POJEDES S TEBOU SE NUDIT NEBUDEM :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

to regge je pohodicka prave je mi strasne blbe a je mi na bliti a zlepsilo mit o docela dobre naladu :D takze regge uz ma zase svi skvely ucinky ktery sem na chvilku stratil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ted posloucham linkyn park - Reanimation. Fakt narez nejlepsi album!!! A nebo Barta Klepku taky super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ehm tak linkin park vubec nemam rad to je maximalni komerce a ne hudba udelaj cokoliv jenom aby byli slavny a to uz udelaly je dneska in rep tak to tam hodily nosej skejtacky hadry a az to nebude in tak se vsadim ze prehodej smer nevim o jakej styl se snazej jestly metal nebo co

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja ted posloucham linkyn park - Reanimation. Fakt narez nejlepsi album!!! A nebo Barta Klepku taky super.

6677[/snapback]

De to dřív jsem mi líbili, ale teď ? už ne tongue.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

De to dřív jsem mi líbili, ale teď ? už ne :P

linkiny jsem poslouchal driv taky dost ale det uz jen Rammstein,Iron Maiden,Nightwish jo a nesmim zapomenout System of a Down - Hypnotize jsou nej

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oblibena music, kterou mam rad. Ne ze bych to primo poslouchal v tom smyslu, jak lidi hudbu poslouchaji :-D

 

Asi trochu Techno, vice Trance aneb Elektromajk alias M. Burian rulezzz.

Ja fakt nevim, ale me proste Burian pripada lepsi nez treba Tiesto, ale nechci se hadat :-)

Pro nekoho Tiesto rulezz, pro me zase Burian.

Taky Hip-hop a proste tanecni muzika celkove.

Nevadi mi ani Popik. Rock jen minimalne.

 

Nic z toho neposloucham tak, ze bych musel nosit walkmana nebo proste prisel domu a pustil si muziku nebo radio.

Nevim, proste radsi zaparim gamesu a kdyz chodim ven tak radsi vnimam okoli nez abych neco poslouchal za hudbu.

Takze nejradeji posloucham hudbu v klubech, proste kde na me sala ta atmosfera a muzu se pritom i odreagovat a zatrsat :-) Doma si pustim muziku tak jednou za pul roku. Asi jsem v tomhle divnej. Dost mam rad moderni technologie a zkousel jsem si sam sobe obhajit proc si koupit nejaky mp3 prehravac....nenasel jsem duvod. Leda to pouzivat jako flashdisk. Hehe

 

Nemusim Dechovku, Country a Metal a Buhvico jeste. Ale nerikam ze Metal fuj, jen proto ze ho nemusim. Narozdil od nekterych vyse jsem tolerantni.

Edited by imbutch

Share this post


Link to post
Share on other sites

netusim jestli sem tu již psal ale napíši tady znova (přeci jen se to věkem mění):

 

Kapely: Saxon, Iron Maiden, Judas Priest (+ Solové projekty členů), Hammerfall, Manowar, Twisted Sisters, AC/DC, Panthera, Cradle of Filth (Ale jen opravdu pár písniček), (je toho celkem spousta.. sem píši jen co sem si tet vybavil nebo v poslední době slyšel ;) )

a jak již mohlo vyplinout tak sem prej mánička konkrétně zaměřená na Heavy Metal (to moje zaměření mě utvrdil koncert 3.7.08 v liberci kde hráli Judas Priest (Heavy metalová legenda ;) ) )

 

Hádejte kde sem :D

Priest02.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Trošku mě to připomnělo Nightwish. :whistling:

Že by to obojí byl gothic metal? Neeeee. :D Upřímně Nightwish poslední dobou moc nemusím ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No,tak se připojím i já :)

 

Poslouchám podle nálady,pro nějaký ten relaxík si většinou pustím,něco klidnějšího od Nightwish,například

nebo
(Unholy Warcry je super :)) no a jinak už ty tvrdší.. BELPHEGORA,Amon Amarth a je jich mnohem víc,ale také není nad krásnou
:) a pěknou grindcorovou skupinu

 

..odkazy jsou skryty pod těmi jmény

Edited by prcek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Landa Daniel - Vltava

Kabát - Bára

 

a takové ty metalové klasiky jako AC/DC, Iron Maiden, Judas Priest. Potom Six Feet Under, Cannibal Corpse, Children of Bodom. Je toho fakt hodně, ale tohle jsou ty moje nejposlouchanější :D

Edited by Bugs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alter Bridge - Ties That Bind

 

 

Je toho samozrejme oveľa viac, ale tak tie moje "najmilšie" na ktorých som vyrastal a ktoré sa mi páčia dodnes. Mam dnes SHAPE, takže mám hrozne pomalý internet, nechcelo sa mi preto čakať na buffering videí. Inak počúvam Michaela Jacksona, Marilyna Mansona, Metallicu a iné podobné kapely..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×