Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
SneakerXZ

Co poslocháte za hudbu ?

Recommended Posts

ja vim zaleje te pocit blaha a naprosteho nadseni...je to jen dobre kdyz se takhle cejstics rano se potom lip vstava :) a nikdy nezapomen zit a pamatuj nas rozhovor *mrknul*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kdyz uz jsme u tech basnicek tak tady jsme vymysleli s kamosem neco na Sstemaky z Liberce asi to vsichni nepochopite ale nekdo snad jo *tlemi se*

 

 

 

SoundSystem

text: Ms:Reichl a Mr.Fukárek

Hudba: Kabát-Deně wožralej

 

 

Olééooo, olééooo Systémaro!!

 

 

Já jsem deně vožralej ,

deně vožralej

mám děravý maskáče smrdim a sem špinavej,

jointy nebalim se šustrma se nebavim,

v létě čekám na ČekTek a tam to voslavim!

koule, papíry, perník do žíly,

malá kapka piva pkně na džíny,

pařim celou noc jen tak pro radost,

a když sem na dojezdu skáču pod vlakovej most!

 

Ráno stopem fič, ČekTek už je pryč,

doma na mě čeká fotr v ruce velkej bič!

Už sem v liberci ležim na pochcanym koberci,

louzou po mě zase rezavý mravenci,

zevl na vínko, v kalhotech hovínko,

už zas běžim do Galerky nachcanej malinko,

pospíchám samí mety, za mnou běží Yety,

sjetý systémací maj zas amí slety!!

 

Už jdu domu spát, za mnou se táhne smrad

a furt žeru Aero a nemůžu se vysrat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

ROFL tak tedka sem si zpomel jednu smazku ktera se valela nekde kousek od vaclavaku na zemi podni louzicka a v nose nacpanej tampon od krve jak neco hekala a snazilo se to zvednout no je to jejich volba tak by sme se jim nemely smat ale spis je ingorovat protoze tohle je opravdu zplodina lidi bez vlasntiho vedomi ktery nevedi ani ze se jim chce nazachod tak tomuhle se rika troska ^^

Edited by Wolf Officious

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol2: hip hop neni hudba.....je to jenom o tom jak nejakej "negr" neco mele do mikrofonu  :lol:

6050[/snapback]

agrrr skoda ze tu nejsi hipec je i zivotno stylllll takze bych te klidne zbuchlal :shuriken:

 

hip hop je vic hudba j to postoj!!!

ackoliv ceska hip hopopova scena vyrazne upada(huleni chlast baby huleni ozrat se...)

monotoni a proto neposloucham only hip hop :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites
kdyz jsme Hip hop poprvy slysel ...tak sem byl nejdriv libyl jejich nazory a vyjadrovani ten rebelismus v nem me moc pritahoval............a nemas pravdu vidis ten hiphop moc cerne :) neznas proste spravny lidi..mas pravdu vetsina je takova ale ja jsme rad mezio tema par vyjimkaka a cejtim se tam moc dobre.....strasne to pomlouvas a pritom neznas ...nesmis byt do vseho tak hr za kazdou cenu kritizovat to co ti padlo do oka ..potrebujes trosku sirsi pohled...ja uz hipec docela dlouho neposlouchma ..zacal sem poslouchat Ska a Regge a tahle muzika mi prinasi mnohem vice...ale stajnak nekdy zaspominam na dny stravene na Hip Hop kempu s fajn lidma......PEace and Love :) treba pochopis

6068[/snapback]

kua ty si muj clovek!!!

 

 

ted je to uz cool rozumim (castecne) i anglicky :mid_bow_arrow:

 

peace out!

Share this post


Link to post
Share on other sites
jojo prense ..clovek se ciste a jednoduse nauci ZIT a Bit se se zivotem na vlastni pest....nikdy jsnme o zivote nepremyslel ...jo co mas na sobe hadry ktery sti zkritizuje kazdej vraceji ci se z piskoteky ale tebe to proste bavi....a dokonce mas hrehivej pocit...dela te to tebou a cejstis se v tom nejlip...je lepsi si vyjit ven a ne celej den cumet na Tv a cpat se cipsama...co doadat napsal jsi to krasne *mrknul*

6094[/snapback]

*breci*

kua konecne nekdo kdo to vidi stejne!!

poradnejch hoperu moc neni kdybych nemel skolu tak si nato pripiju :rolleyes:

 

 

HOME G

Share this post


Link to post
Share on other sites
Spatne jste pochopili Hip hop moc dlouho jsem byl abych prisel na to o cem to je Hip hop je zivot ...jedete domu busem pozde veer koukate ven z okna sutri jedou stylek ...tamhle nekdo maluje tam si jezdej stritariiii. no proste lidi co ZIJOU!!!!! ale je fakt posledni dobou je to o nic uz je proste komercni a tim padem prestava bejt simpatickej!!!

6064[/snapback]

 

ja tomu rikam ze ceska scena upada posloucham proto i pohodovky (bon jovy)

 

ale nikdy ne techny a podobny styly

Share this post


Link to post
Share on other sites

JEdno je uz bohuzel jisty Hip Hop uz neni Hiphope pust se ho dokud muzes hiphop umira......uz nam nema co ...podivej se na americky komercarny .....hiphop se stahuje na diskoteky......proste promin uz to neni Hip Hop :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale stajnak nekdy zaspominam na dny stravene na Hip Hop kempu s fajn lidma......PEace and Love :) treba pochopis

6068[/snapback]

no prave ze ten camp je podleme uplne nejvic maximalne komercni je tam navezla nova no proste to je primo centrum komercnosti mozna driv to bylo neco ale rozhodne tedka jak znam to ja tak to je fakt nechutarna to dotahuje i ten czech tekk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helelidi, přušel jsem s Fukim na malej nápad. Je to zatím jenom nápad, takže neskákejte do stropu. Jen řekněte co vy na to...

 

Mám v jižních čechách statek (prostě dvůr, barák, stodola atd...). Napadlo mě, udělat tam v létě fajn výkend. Prostě sejít se lidi z Dalnarissu (možná pozvem i GMka :innocent: ). Dát soudeček, koupit prasátko, pustit muzičku... přes den zajít do pískovny a koupat se..... co vy na to??

 

PS: to vidím tak na 500% banu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Helelidi, přušel jsem s Fukim na malej nápad. Je to zatím jenom nápad, takže neskákejte do stropu. Jen řekněte co vy na to...

 

Mám v jižních čechách statek (prostě dvůr, barák, stodola atd...). Napadlo mě, udělat tam v létě fajn výkend. Prostě sejít se lidi z Dalnarissu (možná pozvem i GMka  :innocent: ). Dát soudeček, koupit prasátko, pustit muzičku... přes den zajít do pískovny a koupat se..... co vy na to??

 

PS: to vidím tak na 500% banu  :lol:

6154[/snapback]

a jak chces ubitovat 200 lidi ??? teda uctu je tu registrovanejch jeste vic

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jak chces ubitovat 200 lidi ??? teda uctu je tu registrovanejch jeste vic

6156[/snapback]

 

No, to je jen technickej detail :innocent: . Ale u baraku jsou dva hektary travnatý "zahrady" :nw2_guitar:

Mimoto, pochybuju že by jich přijelo tolik. Vidím to tak +/- 20-30 lidí. :wink3:

Share this post


Link to post
Share on other sites
JEdno je uz bohuzel jisty Hip Hop uz neni Hiphope pust se ho dokud muzes hiphop umira......uz nam nema co ...podivej se na americky komercarny .....hiphop se stahuje na diskoteky......proste promin uz to neni Hip Hop :(

6148[/snapback]

njn vsak rikam ze to upada a posloucham i jine veci :mid_sword:

 

poradte nakou cool hudbu :rolleyes: ne trance a techno :pinch:

 

 

 

ale fikat budu porad (only u babky na zahrade :lol::lol: :lol:ne sranda)abonfunk budu poslouchat porad

 

mrknete sem zde

Share this post


Link to post
Share on other sites
Helelidi, přušel jsem s Fukim na malej nápad. Je to zatím jenom nápad, takže neskákejte do stropu. Jen řekněte co vy na to...

 

Mám v jižních čechách statek (prostě dvůr, barák, stodola atd...). Napadlo mě, udělat tam v létě fajn výkend. Prostě sejít se lidi z Dalnarissu (možná pozvem i GMka  :innocent: ). Dát soudeček, koupit prasátko, pustit muzičku... přes den zajít do pískovny a koupat se..... co vy na to??

 

PS: to vidím tak na 500% banu  :lol:

6154[/snapback]

kua bydlim na vsetine to zapadni morava kosek od hranic :(

 

<_< ale soudecek :innocent: prasatko :) parby :D muzicky :P koupani(jen s 3.6v krvi :teehee: )

hnhhh

 

 

souhlasim :nw2_guitar:

Share this post


Link to post
Share on other sites
njn vsak rikam ze to upada a posloucham i jine veci :mid_sword:

 

poradte nakou cool hudbu :rolleyes: ne trance a techno :pinch:

ale fikat budu porad (only u babky na zahrade :lol:  :lol:  :lol:ne sranda)abonfunk budu poslouchat porad

 

mrknete sem  zde

6167[/snapback]

 

a co takhle blackmetal :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
:lol:

 

Osobně teď poslouchám soundtrack z Lineage 2, je to taková pěkná uklidňující hudba.  :nw2_guitar:

6171[/snapback]

ja mam rad sound track z W3 a OPF

Share this post


Link to post
Share on other sites

a cotkhle nejakou neutralni muzicku ktery neododla nikdo (jazz, atd ) ale myslim ze vam to bude stejne jedno..a s tim ubytovanim...me je to jedno dyk ja si stejne nekde lehnu do trravy a cajk :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
a cotkhle nejakou neutralni muzicku ktery neododla nikdo (jazz, atd ) ale myslim ze vam to bude stejne jedno..a s tim ubytovanim...me je to jedno dyk ja si stejne nekde lehnu do trravy a cajk :)

6208[/snapback]

no prave ze neutralni muzicka je to co poslouchas ^^

takze myslim si ze je to vyreseny ale myslim si ze ucast by byla dosti omezena

Share this post


Link to post
Share on other sites

musis to brat ze na tomhle srvu hrajou i mladsi lidi a s tema se pocitat neda a tak se snad vymiti ti se kteryma si clovek moc nerozumi a i kdyby nas tam bylo jenom 10 vubec by to nebylo spatny....a je nevim co na to Dennis ale nechce se mi jezdit takovou dalku vlaem samotnymu...kdyyb s ikazde j nekoho prived :) na benzin neubou asi loves :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
musis to brat ze na tomhle srvu hrajou i mladsi lidi a s tema se pocitat neda a tak se snad vymiti ti se kteryma si clovek moc nerozumi a i kdyby nas tam bylo jenom 10 vubec by to nebylo spatny....a je nevim co na to Dennis ale nechce se mi jezdit takovou dalku vlaem samotnymu...kdyyb s ikazde j nekoho prived :) na benzin neubou asi loves :)

6219[/snapback]

no prave ze jednotlive sam bych asi nejel na dalnarissu je hafo lidi z prahy a nejak by sme se domluvily ale nevim nevim jestly vubec se dostanu ven z Prahy nebo budu muset travit nejakej cas se svimi zploditely

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, vzhledem k tomu, že jsem z Práglu, a vlasnim čtyřkolýho mazlíčka, tak by se dalo něco dělat. Mimoto, kousek je vlak, a od vlaku bych toho taxíka i udělal B)

Dál není problém si půjčit dodávku třeba pro devět lidu, a udělat v praze sraz části účastníků (předpokládam asi západ a sever čech + praha).

K tý obsazenosti. Asi takhle:

accontů je 200 (+/-), z toho je 20 dvojtech (že má někdo dva), ze zbytku je polovina nezletilejch (ať se na mě nikdo nezlobí, ale ozralýho patnáctiletýho kluka vidět nechci-tak od tech 17 se to dá, ale s mírou) a ty nepustěj stvořitelé, část lidí stejně nebude moct, část odřekne na poslední chvíli, část se o tom ani nedoví protože nechoděj na fórum, část sice slíbí, ale nedorazí, a z toho vyplývá že těch 10-30(40) lidí se možná sejde. A jak říká Fuki, i kdyby jen deset, aspoň se uvidí ty skalní lidičky co jsou schopni pro zábavu něco obětovat a se kterejma je člověku fajn.

 

No, a co já znám lidi tady (nezlobte se, ale vyjmenuju jen ty co znám-ostatní mě asi udupou) tak určitě přijedu já, Fuki, Frenzy, Fugi (myslím), Dante, Snejk, Faraon, Haldir, Globule, Mighty, možná Celer (promiň :nw2_guitar: ), Jolymp...

 

To jsou lidičky co mě teď honem napadli, a máš to hned 12 lidu. Nemluvě o těch co buď neznam, nebo jsem na ně zapoměl :whistling:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×