Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
SneakerXZ

Hosting - konkurz

Recommended Posts

Diky za upravu :)

 

Mno, ale stejne este mame nevyresene, jak to z te kapsy poslem :)

SnakerXZ asi bude nejlepsi, kdyz to budem delat bankovnim prevodem, ale zase je tu hodne mladych, kteri este ani pomalu nevi, na co banka je a urcite ani nemaji ucet, tak jak a to ? :-D

 

udelal bych to tak, ze do zpravy pro prijemce by se dal NICK na foru a vytvorilo by se nove forum, ktere by bylo neviditelne, ale videli by ho jen ti, kteri neco prispeli...

tak bych to udelal ja.. jako nemyslim, aby tam bylo nove forum o emulatorech atd... to uz by pak bylo skoro nuceni, aleproste by mel pristup do VIP sekce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

vybavim vam hosting (najdokonalejsi server). . .vsetko si vyberete sami . . .(domenu,prava,starat sa o to budete vy)

ale friends funny wow bude nanom propagovany ako teraz dalnaris . . .

a setko bude zaregistrovane na nas.(v spondom footery . . . atd)

co povite ?

 

To su moje spravy neviditelne ?

Vybavim ti sponzoring(bez reklam).Len tam kde svieti teraz dalnariss(hodis tam f-f).(v sekcii servery).

A do footeru pridas (Sponzored by . . .).

 

Moja posledna ponuka odpis . . .

Edited by TikyConte

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno, ani bych nerekl ze ignoruje, ale rekl bych ze je lepsi za 600 mit prof. zazemi, zaruceny chod atd... nez regnuti .eu domeny za 500 bez prof. podpory a bez zaruceni chodu .. nebo 400 ta .eu ?

 

edit: ta www.blizzhackers.eu/cz je fakt dobra, moc se mi libi :)

 

Edited by Blizz

Share this post


Link to post
Share on other sites

www.blizzhackers.eu se mi libi, go on! :)

 

me se zda to wowresource univerzalnejsi, blizzhackers uz dostkrat zrusili :D

 

vybavim vam hosting (najdokonalejsi server). . .vsetko si vyberete sami . . .(domenu,prava,starat sa o to budete vy)

ale friends funny wow bude nanom propagovany ako teraz dalnaris . . .

a setko bude zaregistrovane na nas.(v spondom footery . . . atd)

co povite ?

 

tenhle zpusob bych ale nikdy nebral :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslim, že CD Projekt s tím nebude mít problémy.

 

TikyConte: Díky za nabídku, ale info o Dalnarissu tu bylo jelikož to dřív byl můj projekt a eště neni všem dnům konec. Jinak s takovýma nabídka mám špatnou zkušenost. Takže řikám, ne děkuju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myslim, že CD Projekt s tím nebude mít problémy.

 

TikyConte: Díky za nabídku, ale info o Dalnarissu tu bylo jelikož to dřív byl můj projekt a eště neni všem dnům konec. Jinak s takovýma nabídka mám špatnou zkušenost. Takže řikám, ne děkuju.

Teď mě ještě napadá, že s blizzhackers.eu sem přibyde horda zahraničních uživatelů (případně i spammerů) což nevim jestli je plus nebo minus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teď mě ještě napadá, že s blizzhackers.eu sem přibyde horda zahraničních uživatelů (případně i spammerů) což nevim jestli je plus nebo minus.

 

tohle pak ale odradi nase mile lamky co vubec nic neumi(protoze na ne tu bude kazdej kaslat jako na jinych zahranicnich forech, staci se tam na neco zeptat a uz si debil) kdyz tady bude horda zahranicnich uzivatelu....Udela se tady z toho pekny gulas a sracka. Je me to celkem jedno :), treba to tak nebude, nevim no..;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takže wowresource.eu nebo blizzhackers.eu ?

 

co navrhujes ty sam? co se ti zda lepsi?

 

edit: nekdo spravte slovo Novy rok na male n, cili novy rok, tak byste prali jen stastny jeden den :) cili 1.1.

Edited by Cybe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Projekt wowresource.eu sa aj mne mrtne lubi :)Asi sa do toho pustim aj sam :) . . .nerozmyslis si to este ? :) (Co sa tyka hostingu nikde lepsi nezozenies)1.vec a 2.(si hovoril ze mas zle skusenosti. . .somnov by si nemal lebo by to bolo nas preferujuce,tak tak by som sa tiez snazil o kvalite tej stranky,berem to ako dlhorocny projekt).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opraveno, jinak mně se libí obě možnosti. Měl jsem v plánu se rozhodnout dle vašich názoru.

 

mozna by taky pomohlo to tady promazat poradne od neaktulanich a nepotrebnych prispevku...Dat moderatorum praci aby prekopali forum od nepotrebnych topicu a treba v nekterych pripadech se souhlasem autora vymazali...aby zas nemazali co jim osobne prijde zbytecne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozna by taky pomohlo to tady promazat poradne od neaktulanich a nepotrebnych prispevku...Dat moderatorum praci aby prekopali forum od nepotrebnych topicu a treba v nekterych pripadech se souhlasem autora vymazali...aby zas nemazali co jim osobne prijde zbytecne.

Njn ale co ty výpadky?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Njn ale co ty výpadky?

 

aspon docasne reseni...btw. za jak dlouho by se ta domena vyridila?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ohledne hostingu, ma tu nekdo zkusenosti s Profitux.cz? Znami si hosting u nich chvali.

Edited by Ganimoth

Share this post


Link to post
Share on other sites

aspon docasne reseni...btw. za jak dlouho by se ta domena vyridila?

Pokud se dohodnem na jménu brzo a zaplatím to třeba eště zítra, tak dokonce tohoto roku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A hele nestacil by ten free hosting na Xnetu? http://www.xnet.cz/fex/wh-porovnani_hostingu.html

..ale asi by to mohlo byt horsi se zalohama :( A jak je na tom wowresource s trafficem?

EDIT: aha tak ono se to nabizi asi jen v kombinaci s porizeni domeny, tak je asi lepsi i ten Profitux

Edited by Ganimoth

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nech wowresource.eu - z jednoho prostého důvodu, už je to zaběhnutá značka.

 

presne tak, s timhle naprosto souhlasim

Share this post


Link to post
Share on other sites

mrkni na station.cz za tech cca 600kč na rok máš 1gb, traffik neomezeny, apod..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×