Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
ProDuctiF

Blizzard uz aj u nas :o

Recommended Posts

mna co k tomu dodat : --dole je link precitajte si to cele--

Zdravim tuto hracskou komunitu a pak specialne tvurce a majitele tohoto serveru, pro ktere mam nekolik informaci. Ja osobne jsem jeden z mala Ceskych Game Masteru pusobicich na oficialnim serveru pro divizi Blizzard North, France, ale v soucasne dobe jsem na dovolene doma, proto jsem mel moznost si prohlednou podrobneji neoficialni cesko-slovenskou herni scenu. Moje prace je mimo jine take prave monitorovani nelegalnich aktivit, ktere se tykaji majetku spolecnosti Blizzard Entertaiment a jsou spojovany s ochrannou znamkou World of Warcraft. Ve Vasem pripade bylo poruseno nekolik veci a to jmenovite:

 

1/ Insalovani nelegalniho softwaru a to jmenovite produktu: World of Warcraft a jeho nasledne pouzivani za nedodrzeni licencnich podminek

 

2/ Pouzivani nelegalniho emulatoru na spusteni serveru na hru World of Warcraft, kde bylo poruseno pravidlo licencniho ujednani EULA se kterym jste souhlasili ve chvili, kdy jste produkt World of Warcraft nainstalovali.

 

4/ Distribuce a obohacovani s ena produktu World of Warcraft, coz je v rosporu s licencnim ujednanim, ktere se na tento produkt vztahuji.

 

5/ Nabizeni tohoto produktu ve verejnych mediich (internet).

 

 

Timto byla vyhotovena podrobna zprava, ktera obsahuje nasledujici body (zkraceno).

 

a/ Pan XXX XXX se uvadi jako majitel a tvurce tohoto serveru a fora, takze bylo jeho jmeno uvedeno i ve zprave pro Softwarovou policii a Policii ceske republiky s niz Francouzska divize spolupracuje. Dale jsou k tomuto jmenu uvedeny veskere detaily vcetne uctu v bance, kompletni kopie webu k tomuto dni a vsechny monitorovatelne aktivity

 

b/ Spolecnost Master Internet s.r.o. zapsana v Ceske republice bude vyrozumnena jako poskytovatel pripojeni pro nelegalni server - materialy budou dodany.

 

c/ Spolecnost WebzdarmaCZ bude informovana o hostovani stranek, ktere nabizeji nelegalni software a potazmo software ktery spada pod ochanne znacky

 

d/ Blizzard North bude nadale postupovat dle standardnich pravnich kroku spadajicich pod jurisdicky EU - vynatek pravniho prava Francouzske rebubliky a bude zahajeno trestni rizeni proti nelegalnimu sireni a pozmenovani sveho produktu.

 

 

Timto bych to prozatim ukoncil, Vsechny potrebne kroky budou podniknuty v pristim tydnu, kdy predavam svoji zpravu. rad bych dodal, ze Blizzard sam o sobe nestoji o pridelavani problemu tim, ze bude stihat nelegalni servery, ale timto bylo poruseno narizeni o neobohacovani se na ukor jine spolecnosti.

 

 

S pozdravem GM Aneris, Blizzard North division

 

dufam ze si z nas niekto len urobil srandu :pinch:

 

Tu si to pozrite <--- Precotajte si to cele :)

Edited by ProDuctiF

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozu s nami nieako zatocit?

 

myslim ze mnagos je free, a vsetko ostatne mame v poriadku, az na web :D (ale to sme adminovi hovorili uz daaavno)

 

Oni do toho zatahuju aj webzdarma :(

Edited by ProDuctiF

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bych na ně podal trestní oznámení za falešné obvinění.

 

Jelikož to, že si souhlasil s EULA nikde neni napsané. Můžeš říct, že si nikdy World of Wacraft na svůj počítač neinstaloval.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mno najprv by som radil kuq jeho IP ci to nieje nejaka IP bannuteho hraca od vas, ktory si ce urobit <> :D

lol oki idem pozriet

 

Bych na ně podal trestní oznámení za falešné obvinění.

 

Jelikož to, že si souhlasil s EULA nikde neni napsané. Můžeš říct, že si nikdy World of Wacraft na svůj počítač neinstaloval.

heh aj to napisem :)

dikes

 

EDIT: budem vas informovat :) ako to dopadlo

Edited by ProDuctiF

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mily pan nezname je dobrej krmic. Tak za prvy na ofiku nejsou GMka, GMko je vymysl free serveru, protoze musela byt proste postava ktera bude zachranovat hrace z bugu. Za druhy Blizzard v CR zastupuje CD projekt jako ostatne spousty dalsich hernich firem a za treti mele nesmysly. Vypada to jak kdyby v zivote nevidel emulator a nevedel ze k nemu neni treba hra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Benny: Na oficiálních serverech jsou GM. To neni výmysl free serverů.

 

např. http://www.blizzard.com/support/wowgm/?id=agm01715p

 

BTW: Nikde tam, ale neni, že GM maj na starosti ilegální servery. Já měl za to, že to vždy maj na starosti Blizzard právnici jelikož ty jediný poznaj jestli je žaloba na místě.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm tak s GM jsem se seknul :( ale je to peknej model, nevite nekdo ID? :)

 

A za dalsi, zajimalo by mi proc vetsinou kdyz neco takovyho je tak prudi na tech mensich ale ty dvourealmove nechaj na pokoji.

Edited by Benny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty ses nejakej aktivni :) Dik testnu doma. Zajimalo by mi jeslti ma blizzard specialni psotavu nebo to je proste jen obycejnej char treba mage a jen ohaknutej

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tjn ted je to bozsky. dam edit a nemusim si jit dat kafe, neco napisu a pokazdy se to odeslo, ted je to proste dokonaly :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoši u nás na serveru zas jeden pobíhal a vykčikoval přesně tenhle podobný text, že je od blizzu EU a jestli mu nedáme GM tak to na nás napráská, vyletěl a dostal ban dřív než pomalu přišel :-)

 

Podle mě na Mangosu a free serveru nic v prozporu není, není k tomu ani potřeba instalace WoW takže s podmínkama si nikde nesouhlasil. Vše je zajištěné pomocí internetu a když vyloženě nebudeš chtít peníze za registrace tak nic není proti tobě.. Btw. MaNGOS není ještě k tomu emu. :ermm:

Edited by fea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoši u nás na serveru zas jeden pobíhal a vykčikoval přesně tenhle podobný text, že je od blizzu EU a jestli mu nedáme GM tak to na nás napráská, vyletěl a dostal ban dřív než pomalu přišel :-)

to bola nieaka lama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podivejte, z pravniho hlediska je mit free wow server legalni, nenasel sem nikde zminky ze by bylo nekde napsano, ze se to striktne zakazuje emulovani sw(ale je pravda ze to mohlo byt schvaleno nebo sepsano a veslo to v ucinnost 1.1.2007 a zacnou cistky)- navic na "emulatoru", tady mate vysvetleni proc o mangosu pisi pouze jako o emulatoru v uvozovkach, nikde neni psano, ze jde o emulator wof, jsem clenem X for o mangosu a nikde jsem ani zminku nenasel a kdyby takova zminka existovala urcite by byla u tvurcu....ale neni tam!!! Je to pouze zastraseni(sproste zkonstruovane), myslim si, ze toto je schopen napsat kazdy hrac WoW, ktery ma byt jen okrajove zkusenosti s vyumelkovanymi smlouvami od bliSSardu. Ale mozna tu bude problem s ochrannou znamkou a logem, takze na to pozor. A ted neco ze zivota. Kazdy jste byli na vietnamske trznici a jiste vite jak to nasi chytri sikmooci pratele vymysleli(viz. ADYDAZ, AVIVAS[oba adidas], VIKE[nike], BENHA[puma]. Proste to vubec nereste. To mate asi to samy jako s Windofsy, proste stahnete new aktualizace a naskoci vam, ze jste se stali obeti padelani software a kamosi uz meli stresy ze prileti S.W.A.T. ve vrtulnikach k nim pred barak :D. A zde je vyhodou nase neschopna ceska justice, nez se stejne neco doresi s jednim malym "pesakem" ten clovek bude mit uz 100 let(pokud se dozije). Pokud mi sezenete kontakt na tohoto radoby gm z Francie, rad si s nim o tomto popovidam. A i kdyby mel pravdu stejne ho presvedcim ze ji nema :D :D :D. Bohuzel ja strach vicemene nemusim mit, mam installovan WXPSP2, ktery mi nainstallovala firma pri koupi PC, nedostal sem k nemu ale CD-KEY, takze pokud bude jakykoliv problem odkazu nase schopne pravniky tam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takové 2 maličké připomínky:

 

1. Když už bych něco někomu psal oficiálně, tak zásadně na e-mail a s interpunkcí

2. Máme internet? Máme. Spojuje celý svět? Spojuje... Tak proč by musel český GM jezdit za prací do Francie?! (pokud tam má trvalé bydliště z jiných důvodů, to už je pak jeho věc...)

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takové 2 maličké připomínky:

 

1. Když už bych něco někomu psal oficiálně, tak zásadně na e-mail a s interpunkcí

2. Máme internet? Máme. Spojuje celý svět? Spojuje... Tak proč by musel český GM jezdit za prací do Francie?! (pokud tam má trvalé bydliště z jiných důvodů, to už je pak jeho věc...)

 

1) oko za oko zub za zub, na druhou cast je snadna odpoved(moje narodnost i obcanstvi je polske, pokud ten cesky frajirek chce, abych to psal polsky tak np, na toto se muzu odkazat v pripade nepouzite diakritiky)

2) treba francouzsky libaji lepe nez cesky

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsem se možná špatně vyjádřil - nejde ani tak o diakritiku jako vůbec o PČP. Když něco někomu oficiálně sděluji, vždy by ten text měl být bez chyb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×