Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
ProDuctiF

Hacky na ManGOS

Recommended Posts

ja jsem teda videl spoustu hacku na mangose.. ono je to spise upnute na verzi hry, ale ty co posilaj packety uz i na emu ..

 

ja mam, a pouzivam program jmenem "nereknu :D " a ten zasahuje primo do klienta, .. najdu si jednu hodnotu, tu zmenim na 1 a pak mohu lest i do 89° kopce .. proste wallclimb hack (neboj, jmeno to neni) -- takovy hack by se mozna nekdy v budoucnu mohl zachycovat, ale momentalne ho neodhali zadny anticheat na svete :P to vim jiste...

 

a pak jsou tady taky externi hacky,... to je takovy, ktery se clienta ani nedotkne... pracuje na bázi skenu a ovládání... lépe řečeno oskenuje obrazovku, a zjistí si, na jakém místě na obrazovce má daný pixcel barvu, jak rychle se mění (tak fungujou hacky na chytani ryb) -- dale pak mu primo naprogramujete, ze ma chodit, otacet se, automaticky odpovidat, a septem zase jine, predvolene odpovedi, sam vam bojuje a ty lepší, placené dokonce mají v sobě zabudovanou vlastní mapu, podle které se orientují ve světě... a vědí, kde jsou .. takže vám můžkou po cestách chodit z města do města, z města pro příšeru, vezmnou Q, který zahlédnou, porovnají ho s databází, zjistí co má dělat, a dělat to jde... nebo taky pokud v databázi není, analyzují ho, a samy usoudí, co by meli delat...

 

takové hacky už jsou třeba za 10 babek, ale existují i jeho cracklé verze... btw, třeba to umí i program, jménem: zase neřeknu :P:D :D

 

další hacky jsou, (ale to už jen na určitou verzi) že se nabourají mezi Hru a server, a všechny packety, které wowko hodlá zašifrovat a poslat na server sebere, a vytvoří duplikát, který vám vypíše... a naopak...lepší mohou i poslat špatný kód, například že jste to prodali, ale koupily, ale prodali, ale..... a když se to pošle 10000 za vteřinu tak to většinou přivodí dobrý důsledek pro hráče...

 

a takové hacky se pohybujou kolem 75 babek... tak ale kdo hledá, najde.. :(

 

no nic, tak jsem vám snad objasnil...

Share this post


Link to post
Share on other sites

To co mam já funguje na principu zachytávání packetů, které si mezi sebou vyměňuje klient a server, ty mění na vámi nastavený tvar atd.... prostě neni nic co by jste s tímto hackem nemohli ve hře získat :)

 

To co tady popisuješ ty se mi zdá být nereálné.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak Tak cheaty najde každej kkt... Na tom neni nic težkého pokud ten dotyčnej aspoň trochu ovládá google smile.gif A taky nechápu proč by na mangos neměl jít žadnej chat to je blbost..

Ten hack co mam já byl už v době kdy mangos nikdo nepoužíval, byla tehdy možná nějaká první alfa verze :), šířil se tehdy jen z hráče na hráče přez icq, nikomu se asi nechtělo něco tak mocného poskytnout všem lamám světa :assassin:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak mrknul jsem na google a těch hacků je požehnaně a myslim že je najde každá lama. nezkoušel jsem žádnej a doufam že žádnej hráč na mym serveru je nepoužije ale jinak jako docela jste mi nahnali strach. zatim teda testujem a každej má 60lvl a dostane co chce tak neni důvod cheatovat ale až pojedem na ostro tak se asi začnu bát

Share this post


Link to post
Share on other sites

hacky bothy programy 3th party "addony" a rozne programi skutocne ich je strasne vela a kedze mnohe funguju na offiku nevidim dovod prečo by nefungovali aj na mangose, ale preco si kazit zažitok z hry myslim, že mnohy v tomto smere suhlasite ;) napriklad both s menom *vypichni si oko* mení loot s screepov na hodne dobry loot, ale zaroven je na speed wall climbing a ine vychytavky.. takisto som sa stretol s bothom *moja ryba nedam* funguje takpovediac ako automaticke macro na fishing.. ale co ma najviac zarazilo, ked som sa stretol s "programom" *som sakra lag* v pripade PvP sposobí oponentovy lag dokonca az disconect a v pripade lagu sa vas klient sprava, ako keby lag nemal, tak to uz je silná kava co vy na to? ;)

Edited by DarkOmen

Share this post


Link to post
Share on other sites
Blizzard žaluje tvůrce botů pro WoW... http://www.doupe.cz/h/Aktuality/ar.asp?ARI...78&CAI=2136

Pozdě ale přeci jen.. někdo by jim měl natrhnout...

 

Velice zajímavá novinka, asi sem nikdo nedá link na zmiňovaný program ale pm by se mohlo poslat :), pokud ho někdo máte, tak bych si snim rád zkusil trial na ofiku :lol:

Jinak Cheatovat hráči budou pořád ať bude sebe lepší anticheat, tak se bude dát obejít novým hackem nebo úpravou starého, takže nejlepší ochrana je snížit XP za zabijení npc a zrušit nebo omezit questy za které je víc xp než by se dalo očekávat :) Takhle to měli na jednom slovenskym serveru a ještě tam měli registrace s ručitelem (ři registraci jste zadávali jméno kamaráda na serveru, který za vás ručil, uváděli jste kde jste hráli předtím a nakonec vás schvaloval administrátor :lol: )

Share this post


Link to post
Share on other sites
Velice zajímavá novinka, asi sem nikdo nedá link na zmiňovaný program ale pm by se mohlo poslat :), pokud ho někdo máte, tak bych si snim rád zkusil trial na ofiku :lol:

Jinak Cheatovat hráči budou pořád ať bude sebe lepší anticheat, tak se bude dát obejít novým hackem nebo úpravou starého, takže nejlepší ochrana je snížit XP za zabijení npc a zrušit nebo omezit questy za které je víc xp než by se dalo očekávat :) Takhle to měli na jednom slovenskym serveru a ještě tam měli registrace s ručitelem (ři registraci jste zadávali jméno kamaráda na serveru, který za vás ručil, uváděli jste kde jste hráli předtím a nakonec vás schvaloval administrátor :lol: )

 

Použij google a najdeš stranky toho boota pak jen stačí stahnout a najit seriove čislo na to..

Share this post


Link to post
Share on other sites

hele sehnali jste nekdo sn na ten boot ja nasel jen prosli a stary verze na 1.2.3 nic.. kdyztak PM me thx ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mohli by jste mi na 282-663-513 authorizaci s předmětem:"WoW Hack Packety"(či tak nějak. pro přehlednost) poslat ten hack na ty pakety?

 

Potřeboval bych to spíš na to abych našel Source kód a ten poslal jednomu týpkovi, ten by z toho udělal IP anonymizer a myslim lepší než se připojovat někam do prdle světa, ale rovnou si vymyslet svou IP a tu měnit paketama ;)

Ale zase by pak BAN na IP byl k ničemu, což by bylo dobře :D

On je pro každou špatnost a když by měl základ na změnu packetů tak by se do toho pustil :)

 

Díky

 

EDIT: Tak nic už jsem to našel ale nemůžu najít Source kód, kterej potřebuju nejvíc a musim říct že je docela sranda lézt po zdecha a běhat přes hory, ale neni nad to udělat si buff na +1000000staminy :D

Edited by greben

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×