Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
whit

MaNGOS ~Platinum~ TOTÁLNÍ návod

Recommended Posts

MaNGOS ~Platinum~
revision2494 & Scriptdev131
SDB Version: 0.5.2 rev264



Chtěli jste si někdy vyzkoušet GM příkazy, projít instance ve kterých jste ještě nebyli, dosáhnout na magický level 60, nebo jen tak vyzkoušet hru world of warcraft ???
Nyní je tady velmi jednoduchá možnost s emulátorem MANGOS...

Návod:
100% funkční
100% jednoduchý
100% moje práce !



Co budete potřebovat:
World of Warcraft na verzi 1.12.1 (Linky najdete na foru...)
MaNGOS ~Platinum~
Download: (55.7 MB)
http://rapidshare.com/files/842543/ManGOS-Platinum_Setup.exe.html



1) Nainstalujte si wow na verzi 1.12.1
2) Nainstalujte "MaNGOS ~Platinum~" podle nasledujícich instrukcí
3) Hrejte



Návod zde:

www.mangos.kx.cz


Tady na foru to bylo nepřehledné...

Edited by whit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Návod zde:

www.mangos.kx.cz

Tady na foru to bylo nepřehledné...

 

Prosím moderátory o smazání tohodle příspěvku...

Edited by whit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Návod zde:

www.mangos.kx.cz

Tady na foru to bylo nepřehledné...

 

Prosím moderátory o smazání tohodle příspěvku...

Edited by whit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Návod zde:

http://www.league.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=73

Tady na foru to bylo nepřehledné...

 

Prosím moderátory o smazání tohodle příspěvku...

Edited by whit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Návod zde:

http://www.league.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=73

Tady na foru to bylo nepřehledné...

 

Prosím moderátory o smazání tohodle příspěvku...

Edited by whit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Návod zde:

http://www.league.czweb.org/forum/viewtopic.php?t=73

Tady na foru to bylo nepřehledné...

 

Prosím moderátory o smazání tohodle příspěvku...

Edited by whit

Share this post


Link to post
Share on other sites

nez mi nacetlo tech 1000 obrazku co tu mas tak sem se skoro po..., zkus to hodit do miniatur, je to hodne neprehledne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nevíte jak to upgradnout na vyšší verzi?? Já vyměnim sql soubory za nový (extrahovaný) v \diskw\usr\local\mysq ale potom, když dám localhost/a/ tak databáze hodí chybu

Share this post


Link to post
Share on other sites

mě normal nechodil já když jsem restartoval kompa tak mě mySQL házel chybu...........

 

Podle mě v platinum chybí onixie :(

Edited by tom130

Share this post


Link to post
Share on other sites

Achjo, to zas budou po serverech běhat lamky a psát GMkam příkazy jak hova.. Je dost trapné když někde třeba spawnujete území a pobíhá okolo vás lama a píše vám "dej na mě setlevel 60, nebo set speed 500" (příkazy ještě z wowemu, jestli pamatujete :)), po chvilce váš to začne docela srá., odpojíte se a server tim bude trpět. Nemam rád hráče co kecaj GM do řemesla a timhle se jejich počet zvýší.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Achjo, to zas budou po serverech běhat lamky a psát GMkam příkazy jak hova.. Je dost trapné když někde třeba spawnujete území a pobíhá okolo vás lama a píše vám "dej na mě setlevel 60, nebo set speed 500" (příkazy ještě z wowemu, jestli pamatujete :)), po chvilce váš to začne docela srá., odpojíte se a server tim bude trpět. Nemam rád hráče co kecaj GM do řemesla a timhle se jejich počet zvýší.

 

Proč by se mel zvíšit???

Takove lamky běhaj i po ofiku a píšou .add 7 .setspeed 500

Je to docela prdel :D

 

Jo a když ti vadí že tě otravujou tak si dej /dnd nebo /afk a neodepisuj jim ne? ;)

Edited by Czeirne

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokazal by někdo udělat takhle obrázkovej návod na "MaNGOS" jak se to děla přez novicat atd, jako jsem udělal ja na "MaNGOS ~Platinum~" ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vsetko robim podla navodu a ked sa prihlaim, tak mi vyskoci okno Realm selection. A pise LOGGING TO GMAE SERVER. Dalej mi nejde vytvorit postavu. Ked dam start mangosdb, tak mi to len rychlo prebehne a vypise tam nieco destroyed. Rozhodne tam neukaze mangos......

PLS poradte.

Edited by Xenon

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokazal by někdo udělat takhle obrázkovej návod na "MaNGOS" jak se to děla přez novicat atd, jako jsem udělal ja na "MaNGOS ~Platinum~" ???

 

Budu doma kolem 6 hodiny tak se na to vrhnu a udělám obrázkový návod jak to udělat :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

preco mi nejde dat level 255 ale iba 60?

a ako sa mam vyučiť všetky skilly na svoje polvolanie??(tym myslim paldin)

 

 

...a čo mam plz zadat ked si chcem prihodit nejake goldy??????

Edited by eqqe

Share this post


Link to post
Share on other sites
Vsetko robim podla navodu a ked sa prihlaim, tak mi vyskoci okno Realm selection. A pise LOGGING TO GMAE SERVER. Dalej mi nejde vytvorit postavu. Ked dam start mangosdb, tak mi to len rychlo prebehne a vypise tam nieco destroyed. Rozhodne tam neukaze mangos......

PLS poradte.

Je možné že si někdy zkoušel rozjet mangos pomocí novicatu a mas ho nadale v kompu...

Tak to vsechno odinstaluj (i zbyle slozky) smaž i mangos platinum, restartuj pc a proveď instalaci znova...

 

Třeba ja se ted snažim sprovoznit mangos přez novicat (nemuzu to rozjet) a jak chci ted zapnout mangos platinum tak mi to dela to same co tobe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO CO JE????VED TU NEFUNGUJU SKORO VSETKY GM PRIKAZI!!!!!! NEJDE tu ani .setlevel 255 mi napiše že There is no such comand alebo tak nejako ani nič skoro tu nejde to č oje ?vam to ide?

Share this post


Link to post
Share on other sites
TO CO JE????VED TU NEFUNGUJU SKORO VSETKY GM PRIKAZI!!!!!! NEJDE tu ani .setlevel 255 mi napiše že There is no such comand alebo tak nejako ani nič skoro tu nejde to č oje ?vam to ide?

 

Prvně se nauč GM příkazy pro MaNGOS. .setlevel je gm příkaz pro WoWEmu :D tak se tu uklidni :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha tak sorry som dost lama ako vydite ale milujem wow ako všetci tu a ako sa teda na tomto mangose dostanem na level 255??

a aj tak vela vela prikazov nejde na tomto serveri.A ešte je tu niekde navod na to WoWemu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aha tak sorry som dost lama ako vydite ale milujem wow ako všetci tu a ako sa teda na tomto mangose dostanem na level 255??

a aj tak vela vela prikazov nejde na tomto serveri.A ešte je tu niekde navod na to WoWemu?

 

např. příkaz na zvýšení levelu u MaNGOSe je .levelup 255

 

Návod pro WoWemu je TU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×