Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Malfik

[MaNGOS] Vytvoření a aktualizace MaNGOS TBC serveru 2.0.12

Recommended Posts

Musis stahnout nejakou databazi.. a odpovidajici mangos ... jestli vydrzis do zitrka tak ti neco zkoompiluju a postnu link na sdb

 

 

jinak pokud se ti nechce cekat tak tady sosni posledni sdb .. http://rockstarsouls.bscrew.co.uk/

 

a treba od bennyho sosni mangos

Edited by charlie

Share this post


Link to post
Share on other sites
to uz ted nespecha, az do patku tu nebudu, mam v tom hroznej gulas, nevim co je k cemu a jaky je rozdil mezi DB SDB a tak podobne...

hmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

alenejde ked to chcem stiahnut tak mi napiše že "not vfile shared found blabla" a je tam iba nejaky box či čo

je to cel dake posrate dajte to na rapidshare alebo niekde inde nie na ten box,to je daka blbost

Edited by eqqe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vsetko mi islo nainstalovat a aj mangos sa mi podarilo skustit prihlasil som sa a vytvoril som si postavuje a dal som enter world a ked som sa pohyboval po svete som nenasiel ziadne prisery, ani trenerov, vendorov ... Iba cista krajina bez zivej duse. Neviete v com moze byt problem?

 

Dakujem vopred za odpoved.

 

rasto007

Share this post


Link to post
Share on other sites

Malfiku .. mas to pěkné a přehledné ... ale mohl bys už tam hodit nějaké novější verze.

Už mi na serveru beží ta verze od tebe 3272 a v pohodě, jen ty starší verze mají jeden velkej problém. CHAT!!!

 

Tohle je starší mangos.conf

 

# Allow or not common :chat(say,yell);channel(chat)group(join)guild(join);trade for players from different teams.
# Defaullt: 0 (Not allowed)
#           1 (Allowed)
AllowTwoSide.Interaction = 1

 

No a tohle už jsou jiné verze .. ale teď nevím se kterou to začalo .. výhoda je jistá ... možnost nastavit jen chanal a chat a ne jak v predeslem případě všechno najednou

 

# Allow or not common :chat(say,yell);channel(chat)group(join)guild(join);trade for players from different teams.
# Defaullt: 0 (Not allowed)
#           1 (Allowed)
AllowTwoSide.Interaction.Chat = 1
AllowTwoSide.Interaction.Channel = 1
AllowTwoSide.Interaction.Group = 0
AllowTwoSide.Interaction.Guild = 0
AllowTwoSide.Interaction.Trade = 0

 

Mimochodem .. nevěděl by někdo, jak udělat, aby to šlo i na té verzi 3272? Zkoušel jsem to překopírovat a stějně nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Když to nejde překopírovat tak to asi nepůjde,jde to jen v té nové revizi. Zítra udělám ráno aktualizaci kompletní ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Malfiku .. mas to pěkné a přehledné ... ale mohl bys už tam hodit nějaké novější verze.

Už mi na serveru beží ta verze od tebe 3272 a v pohodě, jen ty starší verze mají jeden velkej problém. CHAT!!!

 

Tohle je starší mangos.conf

 

# Allow or not common :chat(say,yell);channel(chat)group(join)guild(join);trade for players from different teams.
# Defaullt: 0 (Not allowed)
#           1 (Allowed)
AllowTwoSide.Interaction = 1

 

No a tohle už jsou jiné verze .. ale teď nevím se kterou to začalo .. výhoda je jistá ... možnost nastavit jen chanal a chat a ne jak v predeslem případě všechno najednou

 

# Allow or not common :chat(say,yell);channel(chat)group(join)guild(join);trade for players from different teams.
# Defaullt: 0 (Not allowed)
#           1 (Allowed)
AllowTwoSide.Interaction.Chat = 1
AllowTwoSide.Interaction.Channel = 1
AllowTwoSide.Interaction.Group = 0
AllowTwoSide.Interaction.Guild = 0
AllowTwoSide.Interaction.Trade = 0

 

Mimochodem .. nevěděl by někdo, jak udělat, aby to šlo i na té verzi 3272? Zkoušel jsem to překopírovat a stějně nic.

 

 

to ze to je v confu, neznamena hned ze to pujde vse, kdybys vedel ten src kod tak ti klidne zkompiluju novou revizi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualizované.

 

+Scripty

-ScriptDev2 rev.29

-MangoScript rev.168

+revize MaNGOS

-MaNGOS 3386

-MaNGOS 3389

+SDB Full 0.6.3 rev.150

+SDB Changesets 148-150

Share this post


Link to post
Share on other sites

mohl by sem nekdo pls dat link odkud stahnout tu SDB 0.6.3 rev 150???odkaz na filebeam nic neni... Diky :(

 

A jeste by me zajimalo, jakou verzi klienta to podporuje, jestli se muzu pripojit s 1.12.1... Díky

Edited by Arafeus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ano je to pro 1.12.1. Dal jsem tam 0.6.3 CHS 154 ve dvouch enginech - InnoDB je rychlejší ... bohužel 150 jsem nikde nenašel.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ups, mam velkej problem, nefungujou prikazy a nemuzu ani psat, pise mi to unknown language... nevite co s tim??? A kdyz sem si vytvoril postavu, tak nemuze nosit kalhoty ani zbran... Taky netusim... Diky za odpoved

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mám nějakej problém s aktualizacema .. vždy když to tak překopíruju ty soubory databáze, tak se stenjně nepřipojím. Vidím sice chary, ale nejde s něma vstoupit do hry .. prostě to nepřeskočí loading. Taky už ty chary potom nejde smazat.

Kde je problém?

Share this post


Link to post
Share on other sites

TO ja mam vse v poho, akurat mi nejede prikaz .learnsk, v tabulce commands sice je uvedeny, ale kdyz ho zadam ve hre napise to ze zadny takovy prikaz neexstuje. Pouzivam MaNGOS 3411 + ScriptDev 2 Rev30 a SDB 0.6.2 (rev.154). Kdybyste nekdo vedeli jak na to, pisnete urcite..

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×