Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Asus

TBC MANGOS PLATINUM 2.0.3-2.0.8

Recommended Posts

tak sem ted nasel neco.

 

edit

 

uz by to mozna i odpovidalo ale nejsu si jisti vubec nicim...

no hele jako tady na foru uz nekde byl odkaz na torrent nebo si ho nekde najdi...rekl bych ze kdyz najdes torrent kterej odpovida velikosti ma dobrej health a dobry komentare tak to pofrci..

Edited by Cybe

Share this post


Link to post
Share on other sites
no hele jako tady na foru uz nekde byl odkaz na torrent nebo si ho nekde najdi...rekl bych ze kdyz najdes torrent kterej odpovida velikosti ma dobrej health a dobry komentare tak to pofrci..

 

prave ja sem to z torentu stahl. velikost odpovidajici healt super. ale proste to nejde emulovat. kdyz to dam do deamonu tak ten hodi chybu a ukonci se. alkohol to taky nepresrotuje a kdyz sem t zkusil vypalit tak sem znicil cd

Share this post


Link to post
Share on other sites
prave ja sem to z torentu stahl. velikost odpovidajici healt super. ale proste to nejde emulovat. kdyz to dam do deamonu tak ten hodi chybu a ukonci se. alkohol to taky nepresrotuje a kdyz sem t zkusil vypalit tak sem znicil cd

 

zkus tohle ;)edited by BARDoCK

Edited by Cybe

Share this post


Link to post
Share on other sites

No takze kamos to stahl a poslal mi DB, je to 0.5.3 DB na verzi mangose okolo 28xx, no, opravdu je to tak skvely? Fakt mi pripada zbytecny to testovat, ale pokud tam fakt fici "kompletne" vsechno...Nevim, nevim...Musel bych vysadit testserver a to se mi nechce..pac se mi ta db nezda, reknete mi jestli to fakt ma cenu, nekdo jiny kdo to zkousel...

Share this post


Link to post
Share on other sites
No takze kamos to stahl a poslal mi DB, je to 0.5.3 DB na verzi mangose okolo 28xx, no, opravdu je to tak skvely? Fakt mi pripada zbytecny to testovat, ale pokud tam fakt fici "kompletne" vsechno...Nevim, nevim...Musel bych vysadit testserver a to se mi nechce..pac se mi ta db nezda, reknete mi jestli to fakt ma cenu, nekdo jiny kdo to zkousel...

Tak cybe maš pravdu , teď sem to zkouše a je to pěkně na pi*u, darkportal nejede, mounti nejedou questi nejsou spawny jen v silvermonu a na žačatku v outlandu toť vše.. bohužel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nebudu rvat ani nadavat, prvni a posledni vystraha, ZADNY WAREZ....pokud tady jeste neco takoveho uvidim....bude zle

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak cybe maš pravdu , teď sem to zkouše a je to pěkně na pi*u, darkportal nejede, mounti nejedou questi nejsou spawny jen v silvermonu a na žačatku v outlandu toť vše.. bohužel

 

tak to fakt newim, vzdyt ale to by musel bejt fakt idiot, kdyby tu psal takovy pi**viny... heh, a jeste tu i daval funkcni linky :lol: do blazince s nim ... asi ma vydiny :D:lol: ... no LOL

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak to fakt newim, vzdyt ale to by musel bejt fakt idiot, kdyby tu psal takovy pi**viny... heh, a jeste tu i daval funkcni linky :lol: do blazince s nim ... asi ma vydiny :D:lol: ... no LOL

 

Nebudu rikat ze sem mel pravdu ani ze sem to rikal....

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmm 12 lidi to tu sleduje, ale furt se tu jenom resi, kdo ma pravdu, bejt Vama, tak to jeden ci dva vyzkousi, napisou co funguje a co ne.. zbytecne spamy tu su pak, to sami ten warez..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nebudu rikat ze sem mel pravdu ani ze sem to rikal....

 

hmm neber si to osobne...ale pises tady ze nektere pripevky vypadaji jak od maleho deka a to cos napsal vypada uplne stejne no...

 

 

PS: cenzura je strasna vec....

Edited by Doktor.cz

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmm 12 lidi to tu sleduje, ale furt se tu jenom resi, kdo ma pravdu, bejt Vama, tak to jeden ci dva vyzkousi, napisou co funguje a co ne.. zbytecne spamy tu su pak, to sami ten warez..

 

nj. kdyz to ten asus hodi na edisk :)

no ale on to rikal tak presvedcive..... ze bych mu urcite neveril, uz nech jen to hodi na edisk...

ale proc by tak lhal??!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmm neber si to osobne...ale pises tady ze nektere pripevky vypadaji jak od maleho deka a to cos napsal vypada uplne stejne no...

 

radsi mu nic nerikej, nebo dopadnes jak nejaky tu lidi na foru(ja a spol ;))

radsi ticho, nebo bude zle(od cybeho :X)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja uz som vyskusal tolko emulatorov na tbc ze ani prstopv nemam tolko a vsetky boly bud na k...t alebo na p..u takze pochybujem ze tento budev o nieco lepsi je to len dalsie buuum ktore skonci totalnym krachom lebo to bude blbnut viac ako prve wowemub pred par rokmy B)

Share this post


Link to post
Share on other sites
radsi mu nic nerikej, nebo dopadnes jak nejaky tu lidi na foru(ja a spol ;))

radsi ticho, nebo bude zle(od cybeho :X)

 

preco zle od cybeho ;) ked sda ozve aspon je to k veci a niekto tu musi aj uzemnovat tych par nadsencov co ani nevedia o com pisu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak cybe maš pravdu , teď sem to zkouše a je to pěkně na pi*u, darkportal nejede, mounti nejedou questi nejsou spawny jen v silvermonu a na žačatku v outlandu toť vše.. bohužel

hele kapo, nestahl si ty nahodou ten, co postnul tikyconte?!

haaa?!

protoze ten sem testoval, a delal presne to, co ty si tu nam rikal! <_<

Edited by Lykan

Share this post


Link to post
Share on other sites
hmm neber si to osobne...ale pises tady ze nektere pripevky vypadaji jak od maleho deka a to cos napsal vypada uplne stejne no...

PS: cenzura je strasna vec....

warez a cenzura? Precti si pravidla nebo ti budu muset zaridit ban na to cisilko kteremu se rika IP adresa...Duchaplnost tvych a mych prispevku se opravdu neda srovnavat, mas pravdu(nez zas zacnes vytahovat hlasky typu ze machrim atp. vsimni si ze jsem v tomto prispevku o svem vyjadrovani neuvedl nic jen ze se nedaji srovnat, takze se tady nechytej toho ze se nad tebe nadvysuju,vymysli si neco duchaplnejsiho pac takovy klasicky kecy jsou jen na vysmech ;) ), jsi pro sebe lepsi, ale pro inteligentni spolecnost vysmech :) egoisto :)

 

edit: pro vyvraceni tvych dalsich zvracenych komentaru si precti toto priteli:

 

http://www.wowresource.eu/index.php?act=an...p;f=63&id=1

Edited by Cybe

Share this post


Link to post
Share on other sites
A celkem ty mapy maji 200 MB ?

 

 

spíš víc :) ale to je už jedno, instaloval jsem si path na verzi 2.0.6, nainstaloval se, ale zmizel mi soubor wow.exe, opravný soubor mi napsal mi to že si to mam reinstalovat, takže dneska už to fakt nemá cenu :dwarf:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×