Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
whit

MaNGOS & Hamachi - návod

Recommended Posts

Zde udělám jednoduchý návod jak si zahrát s kamarády přez internet (hamachi)

 

Co k tomu budeme potřebovat:

1) Nainstalovanej wow

2) Nainstalovanej MaNGOS (ne MaNGOS ~Platinum~)

3) Hamachi

 

Hamachi si můžete stáhnout zde:

http://files.hamachi.cc/HamachiSetup-1.0.1.5-cz.exe

 

Předpokládám že hamachi ovládáte...

 

Po spuštění Hamachi se vám objeví vaše ip adresa hamachi nahoře v tabulce

hamachia.png

 

IP Hamachi vložíte do realmlistu v Navicatu...

hamachi2a.png

 

Ve složce "World of Warcraft" upravíte "realmlist.wtf" na ip adresu hamachi

hamachi3a.png

Kamarád na druhé straně si do "realmlist.wtf" napíše ip adresu vašeho hamachi...

 

Všude jinde zůstane původní ip "127.0.0.1" myslím tím configy...

Edited by hisgrak
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

kdyžtak je to Navicat a ne Novicat jak tak čtu tvoje příspevky tvoje stránky a forum :D :D

 

jinak no navod uz sem ho tu nekde videl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
kdyžtak je to Navicat a ne Novicat jak tak čtu tvoje příspevky tvoje stránky a forum :D :D

 

jinak no navod uz sem ho tu nekde videl :D

Dik za upozornění tohodle jsem si nigdy nevšiml :clap:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdravim.

 

Tak jsem slousel se napojit pres Hamachi na wow patch 2.1.3

 

A stalo se mi,ze se nemohu pres hamachi nalogovat do hry.

 

Konfigurace: Reamlist wow hamachi IP

Mangos,Realmd IP 127.0.0.1.

SQLog Reamlist IP hamachi

 

Nevim jestli je mozny hrat wow pres Hamachi na pach 2.1.3

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zdravim.

 

Tak jsem slousel se napojit pres Hamachi na wow patch 2.1.3

 

A stalo se mi,ze se nemohu pres hamachi nalogovat do hry.

 

Konfigurace: Reamlist wow hamachi IP

Mangos,Realmd IP 127.0.0.1.

SQLog Reamlist IP hamachi

 

Nevim jestli je mozny hrat wow pres Hamachi na pach 2.1.3

lol realmlist ma byt 127.0.0.1 a ne ip hamachi

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strike, opravdu mi začíná připadat že každý tvůj příspěvek je spam, v 90% procentech obohacený o nějaké to lol, rofl a podobně. Jinak 127.0.0.1 je lokální ip, tzn připojil by ses s ní pouze pokud by emu běžel na tvém pc. V opačném případě je nutno zadat (hamachi/veřejnou) ip počítače na kterém běží server.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zde udělám jednoduchý návod jak si zahrát s kamarády přez internet (hamachi)

 

Co k tomu budeme potřebovat:

1) Nainstalovanej wow na verzi 1.12.1

2) Nainstalovanej MaNGOS (ne MaNGOS ~Platinum~)

3) Hamachi

 

Hamachi si můžete stáhnout zde:

http://files.hamachi.cc/HamachiSetup-1.0.1.5-cz.exe

 

Předpokládám že hamachi ovládáte...

 

Po spuštění Hamachi se vám objeví vaše ip adresa hamachi nahoře v tabulce

hamachia.png

 

IP Hamachi vložíte do realmlistu v Navicatu...

hamachi2a.png

 

Ve složce "World of Warcraft" upravíte "realmlist.wtf" na ip adresu hamachi

hamachi3a.png

Kamarád na druhé straně si do "realmlist.wtf" napíše ip adresu vašeho hamachi...

 

Všude jinde zůstane původní ip "127.0.0.1" myslím tím configy...

 

pls a kde mam dat IP hamachi ak mam program SQLyog a ne Navicat???? pls help

 

ok podarilo sa mi to nejak urobit... pls nasiel by sa niekto kto by sa skusil pripojit???

vdaka

 

Edited by noproblem

Share this post


Link to post
Share on other sites
lol realmlist ma byt 127.0.0.1 a ne ip hamachi

 

sry za spam ale musim sa k tomu vyjadrit..vobec nevies o tom ani make F a pises tu hovadiny..btw navod na hamachi sa mi zda ze tu na forku uz je :) ale aj tak nice work :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hoj mám problém...já se připojím v pohodě ale kámošovi jede jen connecting...

Má v reamu to samé co já..kde by mohla být ještě chyba? předem díky za odpovědi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

lidi prosim pomoc, chci si udelat sit pres hamachi ale nejde to, ja se sice do hry pripojim ale ostatni ne.

 

mam vse nastaveno, aji kdyz to mam na hamachi IP a hamachi vypnu, tak me to furt jede, zkousel jsem vymazat realmlist.wtf a furt me to jelo, prijde mi jako kdyby me ho ta hra ignorovala.... pak jsem to nastavil na mystiq server a normalne me to ten mystiq nacetlo. uz sem fakt bezradnej, pomuzete?

Share this post


Link to post
Share on other sites
PLS DA SA NIEJAKO SERVER PREPOJIT NA HAMACHI ABY MOHOL BYT NON-STOP..???? A ABY SOM PRI TOM MOHOL MAT COMP VYPNUTY PLS PORADTE LEBO CEZ HOSTING JE TO STALE LEN PLATENE....

nie neda...je to nemozne...leb mangosd.exe a realmd.exe pracuje na tvojom softweri.... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

hm ani mne to nefunguje ja sa tam v poho pripojim ale ked sa snazi kamos tak mu tam nabehne logging in to game server.....a v navicate som zmenil realm na hamachi IP.... a este som zmenil IP v realmd.conf

LoginDatabaseInfo = "Hamachi IP;root;xxx;realmd" lebo ked bolo

LoginDatabaseInfo = "127.0.0.1;root;xxx;realmd" tak som sa tam nepripojil ani ja

takze mi napiste kde to mam este prepisat aby som sa pripojil ja aj kamos :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×