Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
TikyConte

Ludmila V4 Coming Soon

Recommended Posts

Kdyz ma nekdo mangos server porusuje tim licenci..Ale mangosu..Pze ti vyvojari tam maj ze Mangos se nesmi pouzivat na Public Servery..Proste Free servery..a taky kdyz uz ho prej uplnou nahodou nekdo pouzije tak tam nesmi mit napsane ze jede na mangosu

 

edit:vetsina lidi tohle porusuje takze neni co resit..bud porusujete blizzardovskou licenci...a nebo mangosackou..ale mangos serverem porusujete obe..Ano Mangos je legalni..Ale server ne...Muze na vas prijit i mangos team i blizz..Mangos z duvodu vise uvedenych a Blizz ..Z duvodu toho ze nabadani k uprave jakych koliv souboru v klientovy je trestne..Napr Realmlist..

Edited by dvorak15

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kdyz ma nekdo mangos server porusuje tim licenci..Ale mangosu..Pze ti vyvojari tam maj ze Mangos se nesmi pouzivat na Public Servery..Proste Free servery..a taky kdyz uz ho prej uplnou nahodou nekdo pouzije tak tam nesmi mit napsane ze jede na mangosu

 

edit:vetsina lidi tohle porusuje takze neni co resit..bud porusujete blizzardovskou licenci...a nebo mangosackou..ale mangos serverem porusujete obe..Ano Mangos je legalni..Ale server ne...Muze na vas prijit i mangos team i blizz..Mangos z duvodu vise uvedenych a Blizz ..Z duvodu toho ze nabadani k uprave jakych koliv souboru v klientovy je trestne..Napr Realmlist..

 

jeste jednou.......

 

 

pro slabomyslne: konec baveni se mimo tema :) dekuju, nebudu za kazdym postem totiz delat tu caru :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
MaNGOS je legalni.. nevim jak je to s ludmilou ale mangos jo.

dobre rano mlady pane !!!

 

mangos je ludmila premenovana na mangos, ked si taky vyspehovany co sa mangosu tyka tak by si mal pochopit ze pokial mangos ma zaklady z ludmily a napriek tomu je legalny ako vravis tak potom co ??? mas pocit ze ludmila je ilegalna ???

 

pisem znova pre tych komu to este nedoslo: mangos je ludmila premenovana na mangos

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
dobre rano mlady pane !!!

 

mangos je ludmila premenovana na mangos, ked si taky vyspehovany co sa mangosu tyka tak by si mal pochopit ze pokial mangos ma zaklady z ludmily a napriek tomu je legalny ako vravis tak potom co ??? mas pocit ze ludmila je ilegalna ???

 

pisem znova pre tych komu to este nedoslo: mangos je ludmila premenovana na mangos

A tohle si vzal kde??Ze maj stejnej programocavi jazyk neznamena ze je to ten stejnej Emu...C++ je zaklad pro oba emu..Akorat do ludmilli se pisou scripty tusim ze v pythonu a do mangosu v c++..A jsou to dva odlisne emulatory

Edited by dvorak15

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tohle si vzal kde??Ze maj stejnej programocavi jazyk neznamena ze je to ten stejnej Emu...C++ je zaklad pro oba emu..Akorat do ludmilli se pisou scripty tusim ze v pythonu a do mangosu v c++..A jsou to dva odlisne emulatory

hehe tak ked si prelozim knihy harry potter a v slovencine (v inom jazyku) ju zacnem publikovat pod menom larry dotter tak urcite je to samostatna kniha ze ???

 

hmm njn ked myslis ze to vies, tak sa zacitaj do historie ludmily a mangosu a hlavne si vsimaj ludi co boli na wddg, ludmile a mangose, taktiez si kukni 2 roky staru ludmilu, ci mangos a pod. hmm co myslis runwow je tiez samostatny projekt a nepochadza z ludmily ???

 

otazka stale znie co je lepsie na ludmile kobold v3 a ci sa oplati cakat na v4 alebo to zabalit a prejst na mangos, hlavne prosim tych co maju skusenosti aj s mangosom aj s ludmilou-kobold nech napisu co je lepsie na mangose okrem limitu hracov o ktorom vieme uz davno.

 

- cital som ze mangos zere cpu, ale ked kuknem na ini subory tak vidim iba zvysenu prioritu tasku co nemusis znamenat ze pri normalnej priorite zere tiez rovnako (je tu niekto co s prioritou pokusoval a kae boli vysledky ?)

- co sa nastavenia v ini subore tyka tak je tam tiez rovnako definovane odosielanie udajov k uzivatelovi a rovnake spracovanie hodnoty ktora urcuje kompresiu dat odchdzajucich zo servera (hmm urcite je to nahoda ze ??? ved mangos nema nic s ludmilou spolocne ze ???)

- ja vidim na mangose a na ludmile kobolde vela spolocneho, kobold ma navyse pricapenu nymdu ale funguje podobne a ma stale zaklady ludmily

- mangos zere kolko cpu % ked je 10 ludi online a kolko ludi online vytazi procak na 100% ???

- mangos ako vytazi linku pri 10 ludoch a pri 100 ludoch ???

 

stale mi ide o zrovnanie s ludmilou koboldom a nie o flames ci amd alebo intel je lepsi alebo kto dalej docika, proste ci posledny vyvoj na mangose je tak priaznivy ze ludmila kobold v3 ci buduca 4ka mu ne/mozu konkurovat

Edited by robby

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm podel tohohle manika sechno vychazi z ludmilly..A hej ja sem lud jen tak zkousel..CO je s tema online hracema?Kolik jich tam muze max byt?Jak sou na tom latence atd ??pls

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jsou servery, ktere pracuji na Ludmille (V2 klient 1.12.1) a maji limit 1000 ppl online. Nevim jestli je ten emulator hodne upraveny, nebo je jen odblokovane jadro, ale takove limity na Ludmille opravdu bezi...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jo... na Kobold V4 se hafo tesim. Myslim, ze Outland naspawneny uz bude. Jo a kdyz jsme u toho... ja osobne tvrdim, ze Ludy je lepsi nez Mangos! Jak ve stabilite, tak funkcnosti jako celkove.

Mno, myslim ze jde jen o core... ospawnovany outland je zalezitost databaze... Na tom se pracuje porad...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bych rekl, ze to bude neco jako celej novej pack vcetne nove database. To je nesmysl aby tam nahodili jen novy core... i kdyz... musime se nechat prekvapit, ale kdyz se to veme logicky... prece nenechaji nenaspawnenej Outland... tim by dost uzivatelu zklamali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napriklad WNet jel na Luddy, ale odkaz ti nedam, protoze ho uz nemam (delal jsem od ty doby format disku) je to jeden rusackej server. Vic ti jich ted z pameti fakt nereknu, ale hlavne v Rusku jich je hromada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wnet najdes aj na googly :P ... (velka jazykova bariera - azbuka, GM v ino jazyku ani nekomunikuje ...)

 

Nebral by som taku istotu ake jadro ma wnet ... Pokial to nepotvrdia jeho tvorcovia tak to ostane len v risi dohadov ....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Napriklad WNet jel na Luddy, ale odkaz ti nedam, protoze ho uz nemam (delal jsem od ty doby format disku) je to jeden rusackej server. Vic ti jich ted z pameti fakt nereknu, ale hlavne v Rusku jich je hromada...

oni ale pouzivaji runwow ne?dit runwow byl drive nez ludy...prvni runwow si ja pamatuju na 1.3.4

Share this post


Link to post
Share on other sites
To su len dohady, mate web kde tvrdia na com bezia? Nie, tak sem nedavajte rozpravky starej matere.

Kuwa primo na jejich webu je napsany ze bezijou na nejaky verzy RunWoW.A taky tam maj ze je to jejich emulator vlastni vyroby tak co resis?

 

Edited by dvorak15

Share this post


Link to post
Share on other sites

no tak abyste se nehadali,tady mate odkaz www.wow.wnet.ua a tam je ze jedou na runWoW....na tomhle severu jsem hraval,dost good v tom ze unese 1000+ a parkrat jsem zazil ze nespadl 16 hodin,ale zase lagy....myslim ze tak pri 500 by jel pekne,ale rychle se zalaguje...a navic tam hraje vic lidi nez je limi takze cekate ve fronte treba hodinu..jinak good server.. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chces sa vadit? Co je natom zle ak clovek usudi ze sa zaslo pridaleko? No co som takeho povedal? Len to aby sme sa vratili k teme ...

Edited by PETERPANs

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej uz sem asi nepisu... pokazdy me akorat kazdej kritizuje... ja nebudu jak kr**en hledat nejakej server, abych nekomu dokazal, ze Luddy unese 1000lidi. A podelejte se z toho vsichni, ze WNet nejede na Luddy, mno tak jsem se splet, mno... :pinch::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

jakože ludda je fakt skvelej emu, mnoho lidi o tom nevi, pres jejich ofic stránky hraju na jejich ofic kobold serveru a jediny co musi jeste doresit kdyz zautocim na moba nekdy mi nemuze dat dmg ani ja jemu tim padem ani nemuzu zrusit utok vzdy musim ukoncovat hru pres alt+f4 abych zrusil combat jinak fakt super.. zacali na tom makat slušně tu se můžete přesvědčit http://wow.lan-a.ru/

Edited by FerdaMravenec

Share this post


Link to post
Share on other sites

tu riesite ze mangos je premenovana ludka toje blabol ak si pozrete stasrie zdrojaky ludky a hocijake zdrojaky mangosu zistite ze oboje pochadza z rovnakeho projektu a tym bol WowDeamon akurat po "skonceny" tohto projektu a pokial sa nemylim pokracuju na tomto projekte na Wnete pod nazvom RunWow sa dalej rozdelil na dve skupiny a to na mangos a teraz v poslednom case na Kobolda a co sa tyka funkcnosti je to diskutabilne na kobolde ide daco co najde na mangose a zase naopak a je pravda ze mangos brzdi iba open-source ale to je zas tema na velmi vela dohadov.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
tu riesite ze mangos je premenovana ludka toje blabol ak si pozrete stasrie zdrojaky ludky a hocijake zdrojaky mangosu zistite ze oboje pochadza z rovnakeho projektu a tym bol WowDeamon akurat po "skonceny" tohto projektu a pokial sa nemylim pokracuju na tomto projekte na Wnete pod nazvom RunWow sa dalej rozdelil na dve skupiny a to na mangos a teraz v poslednom case na Kobolda a co sa tyka funkcnosti je to diskutabilne na kobolde ide daco co najde na mangose a zase naopak a je pravda ze mangos brzdi iba open-source ale to je zas tema na velmi vela dohadov.

jj ako som povedal velke mnozdtvo kodu maju spolocne a je fuk ci je to pomenovane tak ci onak, vychadzaju z rovnakych povodnych zdrojakov

Share this post


Link to post
Share on other sites

kobolt je zajimavej, vubec nikde zadny revize ke stazeni jedine kde zjistíte že na koboltu pracujou je jejich server... každej den jiná verze serveru.., ale jakože jim to věřím hraju na ofíku a spousta vecí se tam shoduje to bohuzel o mangosu rict nemuzu, vychytat mouchy... spíš hodně much a slape to skwěele

Edited by FerdaMravenec

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×