Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
charlie

[Návod] Jak rozjet registrace, realmlstatus, online hrace apod.

Recommended Posts

cawte pls newiete ked som si dal do httpdocs web z regacc tak ked spustim Web tak mi vypise IT WORKING!

pls helpnite mi s tim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak mam secko jak ma bejt :P ale jak dam do webu localhost tak mi naskoci moj minimanager a ja cem aj registraciu

Share this post


Link to post
Share on other sites

ale spravit novy acc cez manager mozem ale iba ked som lognuty na administratorskom acc inak ne

Edited by typo

Share this post


Link to post
Share on other sites

takze uz mi jde ten MM a registrace najednou :D jenom ze kdiz se regnu tak mi tak vipise "CHYBA" a pozrem DB a nesom regnuty a na jinem srvru sem videl registraci co tam napsalo tky CHYBA ale reglo mne to a me to neregne na moji Registraci

Share this post


Link to post
Share on other sites

cau stahnul sem si tu xampp a todle a vse v pohode podle navodu tady udelal, kdyz mam spustit xampp_start.exe jen se pise start_xampp a vypne se to, pak vzdycky kdyz to spustim jen to problikne. Cim to muze byt?

Share this post


Link to post
Share on other sites

cau stahnul sem si tu xampp a todle a vse v pohode podle navodu tady udelal, kdyz mam spustit xampp_start.exe jen se pise start_xampp a vypne se to, pak vzdycky kdyz to spustim jen to problikne. Cim to muze byt?

 

Zkus spustis xampp-control.exe a tam dej u Apache a MySQL Start.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zjistim co ma stejne porty nevim, ale ne ze mi to pada, ja dam xampp_start.exe a nic se ani nespusti, podle navodu se ma neco spustit a: Pokud vše proběhne v pořádku, xampp_start.exe napíše Apache + Mysql is starting now. Nebo něco v tom smyslu. A to se nestane.

 

//edit:/ hmm takze se nema nic spustit jen v xampp_control musi byt 2x running, aha to sem nevedel.

A ted, kdyz se chci na localhost pripojit jako administrator, pise to BAD ACCOUNT, v realmd/account mam GM rank 6.

 

//edit:/ Jo a kdyz v xampp_control dam u MysQL kliknu na "Admin" vyjede mi stranka s errorem:

 

Chyba

 

MySQL hlásí: Dokumentace

#1045 - Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

Edited by pavelsmuch1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dneska jsem zas skousel podle tohoto navodu udelat web registrace:

 

Jednoducha stranka pro registrovani accountu.. nekteri vy kterou myslim

 

Screen : http://img180.images...e=image3da2.jpg

 

Revize :

 

Version 1.4.0.1

 

V pripade tohoto WEB TEmplate neupravujete zadny config.php ale primo index.php .. nekde na zacatku musite upravit pristupove heslo a jmeno pro pristup do mysql.

 

Kde se tady v Index.php meni pristup do DB?

Edited by pavelsmuch1

Share this post


Link to post
Share on other sites

co mám dělat když se mi tohle ukáže? ps: vim že je něco s db ale nwm co

 

omlouvám se ale už jsem to zjistil bylo to portem jinak GJ :mid_bow_arrow:

post-7554-1257171384,07_thumb.png

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

mě osobně by třeba zajímalo jak mám nainstalovat ten web server .. to jak máš za 1 ... pak už bych to zvladnul ale nemohl jsem na to přijít jak to mám nainstalovat .. :ermm::ermm::ermm::ermm::ermm::ermm::ermm:

Share this post


Link to post
Share on other sites

vubec nwm ja na SPORA The Burning Crusade Edition Build V1.4.0.1 jak je v navodu "V pripade tohoto WEB TEmplate neupravujete zadny config.php ale primo index.php .. nekde na zacatku musite upravit pristupove heslo a jmeno pro pristup do mysql." tak to nemužu najit v tom index.php nevite nekdo kam mam napsat to přístupove heslo a jmeno ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

zkus config.php nebo něco takovýho. a pokud to tam není tak hold ten index. vždy je to označeno tímto //toto edituj

snad to pomůže.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok a jak se tam pak přihlasim jako admin když tam mam jenom tu registraci

 

ja když se chcu připojit jako admin na registrace tak me to napiše "Nepodařilo se připojit jako controluser, který je nadefinován v nastaveních." a ešte "phpMyAdmin se pokusil připojit k MySQL serveru, a ten odmítl připojení. Zkontrolujte jméno serveru, uživatelské jméno a heslo v souboru config.inc.php a ujistěte se, že jsou totožné s těmi, které máte od administrátora MySQL serveru." a ešte tohle me to piše #1045 - Access denied for user 'root'@'localhost' (using password: NO)

Edited by NecroVisioN

Share this post


Link to post
Share on other sites

pls našel by se tu někdo kdo by měl skype a mohl mi pomoct rozjet phpmyadmin server sem už díky wowresource rozjel i na veřejne ip ale phpmyadmin mi jel přez xampp ale na ten se mohl pripojit kdokoli a to nebylo moc dobrý kdyby se tu našel i nějaký rozumný človiček co by zvladl udělat web pro muj server tak bych byl velice vděčnej sam už nezvládam server a ješte se snažit pochopit php. kdyžtak si mě pridejte sem na skype jako warhendy

Edited by Hendy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×