Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
Telwin

Namaloval jsem web

Recommended Posts

powerofthedreamswebnavrhjpg.jpg

tak pls názory jak se vám líbí / nelíbí

No je to celkom pekne ale krajsie by to bolo keby som to mohol hodit ako web nie len ako obrazok :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dle mojeho názoru je na tom vidět, že je to dost neprofesionální, na druhou stranu je to tvoje vlastní tvorba a to se v dnešní době jednoho skinu na tisíci serverech cenní, takže nice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten render Onyx (pokud je to onyx) v logu.. Mno nevim nevim.

 

\\tak to je asi její bráška, podle screenů

Edited by kupkoid

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ten render Onyx (pokud je to onyx) v logu.. Mno nevim nevim.

no spis mi to pripomina druhej boss v BWL (nevim jak se jmenuje) ale rek bych ze to je on

jinak ocenuji vlastni praci aspon si stim date nejakou praci kdyz chcete byt dodry server

Share this post


Link to post
Share on other sites

tak řešené to bude tak..jsem to dal jednomu bráchovi od kámoše ze třídy a dá tam asi css na ty odkazy atd a bude tam i redakcni system takze php...od vseho trochu ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak řešené to bude tak..jsem to dal jednomu bráchovi od kámoše ze třídy a dá tam asi css na ty odkazy atd a bude tam i redakcni system takze php...od vseho trochu ;-)

 

Bude z toho hezká pouliční směska. Říká se, že ořišci sou nejlepší psy...ale bacha..o webu to neplatí :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nechcu spamovat ale mám lepší a není okopírovaný od Blizzardu!!, ale poctivě udělanej. Ale nejde mi uploadnout screen :-( píše to upload failed a ten screen má 104KB

Edited by jackoneill

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nechcu spamovat ale mám lepší a není okopírovaný od Blizzardu!!, ale poctivě udělanej. Ale nejde mi uploadnout screen :-( píše to upload failed a ten screen má 104KB

 

Tak ho upni a pochlub se :) bez dukazu neni dobre sirit o sobe chvalu :P

 

Ja jsem si udelal tenhle template a taky si myslim ze je peknejsi nez od Blizzardu B) akorad ma jeste nejake ty mouchy a mnou preferovani uziatele FireFoxu (a mozna i opery) maji par vyhod oproti zastaraly ieckarum :)

a ted jak mam cas tak do toho integruju phpBB2 forko s eZportalem B)

Edited by moebius

Share this post


Link to post
Share on other sites
no spis mi to pripomina druhej boss v BWL (nevim jak se jmenuje) ale rek bych ze to je on

jinak ocenuji vlastni praci aspon si stim date nejakou praci kdyz chcete byt dodry server

je to Nefarian

Share this post


Link to post
Share on other sites
je peknejsi nez od Blizzardu

peknejsi nez blizzard neni ale z 40% jo. proc? protoze tech 38 procent je blizzarduv matterial... ty 2 procenta jsou polozky v menu a logo

btw ani to logo jsi nedelal sam uz sem ho nekde videl... myslim ze to je z wallpaperu wow a z tohoto: http://www.abcgames.sk/udaje/wall_previews/89/8986.jpg

Edited by strike667

Share this post


Link to post
Share on other sites

retusni to cerne na tech dvou kreaturach po stranach, vypada to pitome :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podle mě nic moc. Rendery z wowka jsou 'zubaté', jinak ohraničení hl. textu uprostřed nebude nebo si se k tomu ještě nedostal?

Share this post


Link to post
Share on other sites
powerofthedreamswebnavrhjpg.jpg

tak pls názory jak se vám líbí / nelíbí

Pekny ale je videt ze neumis orezavat :D ty krajky v rohach a dole na banneru.. to zluty okolo a pod tim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
btw ani to logo jsi nedelal sam uz sem ho nekde videl... myslim ze to je z wallpaperu wow a z tohoto: http://www.abcgames.sk/udaje/wall_previews/89/8986.jpg

 

U tohodle webu jsem se nedostal k tomu abych si kreslil svoje vlastni oramovani nebo vyplne, tak jsem pouzil ty z wow-armory.

A jasne ze jsi to logo uz videl.. pekne jsem si ho vyriznul a flipnul z origo wallpaperu, hlavne proto, ze jsem ho jeste nedodelal tak jsem to tam placnul at tam neni hole drevo B)

 

Mimo to, Telwine, kyz uz chces pouzivat jakekoli postavy nebo npc z wowka na web, tak si porid wowmodelviewer a z tama si je seber, mas tam perfektni moznost pracovat jak se samotnymi npc tak i s par predmety a diky orezovych masek, co se tam daji nastavit muzes vsechno vyriznout perfektne a hlavne rychle a lehce ;)

a porid si lepsi nastroje na stahovani image z webu..

 

jinak, pro zacatek to neni az tak spatne :), ale jeste bude treba cvicit ^_^

Edited by moebius

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stáhni si photoshop a čiň se :) Jenom doufám že je ti jasné, že tím že si ten web "namaluješ" to zdaleka nekončí...pak ho musíš hezky nařezat, napsat si kód, obrázky do něj vložit.... ;)

 

Edit:

2Telwin: Na začátečníka to docela jde...ale počkej...za takovejch 10 udělanejch webů to už taky bude vypadat úplně jinak :) Chce to hlavně cvik :)

 

2moebius: Moc hezkej web...ie nemá rádo png, co? :) Od jisté doby jsem při dělání webů přestala klást na ie ohledy kompletně...a mohla za to právě podpora průhlednosti png :) Kdo se má pořád *ošklivé slovo* se zastaralým gifem? :)

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Photoshop je jenom na obrazky... stranky pis v textaku, nebo FrontPage. Ja se to naucil tak, ze jsem koukal asi dve hodiny na jeden web otevrenej v textaku a tim sem se to naucil.

Edited by Goodie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bože, jen to ne! :P Hezky si otevři "jakpsatweb.cz" a napiš si to sám, první stránku v notepadu splácáš tak za den až dva a pak už se budeš jenom zdokonalovat ;)

 

Z tvých příspěvků vidím že teprve začínáš...doporučuji začít něčím na úrovni

 

<div align="center">
   <table cellspacing=0 cellpadding=0 border=1>
   <tr><td background="logo.jpg" width=800 height=200 colspan=2>Logo</td></tr>
   <tr><td background="menu_bg.jpg" width=200 height=400 valign=top>Menu</td><td background="page_bg.jpg" width=600 height=400 valign=top align=left>Obsah stránky</td></tr>
   <tr><td background="footer.jpg" width=800 height=30 colspan=2>Copyright</td></tr>
   </table>
</div>

 

Tohle se dá napsat zhruba za dvě minuty, neobsahuje to žádné css, nic, měl bys to zvládnout po přečtení jediného(!) článečku na jakpsatweb.cz, potom se můžeš pustit do těžších a těžších věcí.

 

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×