Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
petricak

Uz ji mam obednanou!

Recommended Posts

ano bednu a manual...za 1000 je v CR jeste k nesehnani jelikoz ji cd projekt jeste nedokoncil jinak ve svete jej jiz prodavana a mnoho lidi ji jiz hraje..

5727[/snapback]

 

no už aby mi to přišlo....

a nevíš jak to je se servery? jeslti to bude běžet jen na USA serverech nebo to bude tak jak pro WoW, USA i EU?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Servery jsou tři nebo dva ...

EU

USA

ASIA - tim jsi nejsem jistej

 

Ja budu hrát na USA protože nemám zapotřebí poslouchat španěle, francouzi kterejm nerozumim ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
no už aby mi to přišlo....

a nevíš jak to je se servery? jeslti to bude běžet jen na USA serverech nebo to bude tak jak pro WoW, USA i EU?

5731[/snapback]

bude to USA a EU ale mnoho evropanu slo na USA protoze tam se mluvi anglicky zato na EU france nemecko atd atd :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
bude to USA a EU ale mnoho evropanu slo na USA protoze tam se mluvi anglicky zato na EU france nemecko atd atd :(

5733[/snapback]

 

no tak aspoň na EU budou lepší pingy.... :D a když to tak vemeš, tak anglicky umí vesměs každý....a stejně budem hrát češi spolu, tak co.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
post-1-1116604249_thumb.jpg

 

:rolleyes: Pěkná krabička škoda, že jse prodáva jiná

5739[/snapback]

kdyz si to objednas ze zahranici a napises ze chces tuto urcite ji ziskas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

9.června? super....to mi vyhovuje, bo tata říkal, že ať si to klidně objednám, že mi to i z půlky zacvaká, ale že budu moct hrát až od 10.června, kvůli škole, takže pohoda.... :D

 

btw. už víte za co budete hrát? :P já beru elementalist/mesmer, docela drsná kombinace...a asi tentokrát beru ženskou, protože podle videií a screenů vypadá baba fakt dobře :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
9.června? super....to mi vyhovuje, bo tata říkal, že ať si to klidně objednám, že mi to i z půlky zacvaká, ale že budu moct hrát až od 10.června, kvůli škole, takže pohoda.... :D

 

btw. už víte za co budete hrát? :P já beru elementalist/mesmer, docela drsná kombinace...a asi tentokrát beru ženskou, protože podle videií a screenů vypadá baba fakt dobře  :rolleyes:

5755[/snapback]

ja se podivam az ve hre

Share this post


Link to post
Share on other sites
tak uz ji mam doma z elektro wolrdu za 999kč...

5799[/snapback]

Hm ty jsi brňák ne ? nebo odkud ? a v jakám EW v jakym mestě ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
nepsals nahodou zes potvzoval obednavku pres xzone  :D

5801[/snapback]

jj tu jsem zrusil...

2sneaker toz sem z Brna ne?! vliitnul sem do Eltro Wordu a poviiidaaam hele podivee hlapecku, cu Guld Warz jinak te picnu blbecku, a on poveda jasan mame posledni dve!

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jake to je ... taky vazne uvazuju o koupi ... srovnej to nejak s L2 nebo WoW PLS

6105[/snapback]

Je to pro někoho kdo se nechce dřít 100hodin a více kuli tomu aby měl PVP postavu. A chce jen PVP a na PVE mu moc nezáleží.

 

Nemáš volnej svět .

 

Tuto hru nemůžeš srovnávat s wow nebo l2 to je jako kdybys chtěl ponožky porovnávat se slipama.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Je to pro někoho kdo se nechce dřít 100hodin a více kuli tomu aby měl PVP  postavu. A chce jen PVP a na PVE mu moc nezáleží.

 

Nemáš volnej svět .

 

Tuto hru nemůžeš srovnávat s wow nebo l2 to je jako kdybys chtěl ponožky porovnávat se slipama.

6112[/snapback]

ponozky jsou lepsi :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
ponozky jsou lepsi :D

6120[/snapback]

Bez ponožek, můžeš vyjít na ulici bez slipu sice taky, ale... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bez ponožek, můžeš vyjít na ulici bez slipu sice taky, ale... :)

6129[/snapback]

no tak misto slibu muzes pouzit treti ponozku :innocent::rolleyes::innocent:

a prave ze u guild wars je ten jedinej problemek ze nemas ten pocit volnosti ve WoW muzes po celim svete a tam ne proste nejaka temna dira tam sice taky je ale ve WoW jich je vic ......

Share this post


Link to post
Share on other sites
no tak misto slibu muzes pouzit treti ponozku  :innocent:  :rolleyes:  :innocent:

a prave ze u guild wars je ten jedinej problemek ze nemas ten pocit volnosti ve WoW muzes po celim svete a tam ne proste nejaka temna dira tam sice taky je ale ve WoW jich je vic ......

6132[/snapback]

tim chces rict jako neco ve stylu ponozku namisto slibu? :D

Tak za 1. Guild Wars neni cistokrevny MMORPG

za 2. Je to neco jako RPG online

za 3. svet je mnohem nadherenejsi a questy variabilnejsi napr nazen prasata do ohrady..u toho jsemse s potil...

za 4. Je to spis o PVP soubojich a o soubojich Guil ktere si zalozite

za 5. Tato hra je o domluve a taktice

za 6. stoji za ten tacek!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now


×