Jump to content
 • Announcements

  • Xmat

   Pravidlo pro postování v TTT

   Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
  • Replik

   Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

   Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
  • Aristo

   Příspěvky tam, kde nemají co dělat

   Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
  • Aristo

   Používání spoilerů

   Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
hogtar

WoW Object-Manager

Recommended Posts

Tohle blizz urcit enema je to pod wiki tudiz urco ne jen nejaci cvoci co si delaji for fun programky akorat ze downloads je jen pro vyvojare :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pokud umíte číst tak tam máte odpovědi...

Chce to vypustit pouze privátní skupině z jeho fóra a jedná se o editor mapových souborů u klienta s tím že to umí vygenerovat nové změněné ATD soubory. (tj jde posouvat všemi objekty, které blizz už umístil do mapy) aby ta změna byla vidět musíš mít tyto map soubory v klientovi.

PS: blizzard má zcela jistě svoje map editory na velmi vysoké úrovni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestli to funguje tak, jako na videu, tak by s tim šel udělat úplně jiný svět a ten starý smazat.

PS: Podle mě se to jednou ven dostane...

Edited by hogtar

Share this post


Link to post
Share on other sites

JO to je pravda ale ten kdo by tam chtel hrat by si to musel stahnout a hodit do klienta. A lidi jsou v dnesni dobe na nejaky stahovani lini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
JO to je pravda ale ten kdo by tam chtel hrat by si to musel stahnout a hodit do klienta. A lidi jsou v dnesni dobe na nejaky stahovani lini :)

 

Kdybys to pojmenoval World of Warcraft 2, tak byses divil, jak budou stahovat jak šílenci :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
jenze kdyby na to prisel blizz tak jdes do pr****.

Pravda, ale to by mě nejdřiv museli chytit. Muhehehehe.... :mid_sword:

 

Edit: A veř mi, že skurikaty nejsou nejpodlejší tvorové na této planetě :D

Edited by hogtar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×