Jump to content
  • Announcements

    • Xmat

      Pravidlo pro postování v TTT

      Do sekce Tipy, triky, tutoriály nepatří žádné dotazy.   Postujte sem vaše návody, tipy a různé další věci jež uznáte za vhodné sdělit zdejšímu osazenstvu, ale veškeré dotazy směřujte do sekce Všeobecná diskuse.
    • Replik

      Seznam návodů a důležitých témat v této sekci

      Pro lepší přehlednost jsem vytvořil tento seznam, který vás, méně zkušené, lépe provede touto sekcí. Věřím, že zde najdete, co hledáte. Vypsané jsou návody, které jsou oficiálně uznané jako návody. Běžné diskuze, které neposkytují postupy a rady zvěřejněny nejsou.   Instalace vlastního MaNGOS Serveru Díky těmto návodům budete (měli by jste být) schopni vytvořit a následně spustit váš vlastní server. Nastavení je pro verze s i bez datadisku.   Instalace MaNGOS Serveru (bez datadisku TBC) - Autor Benny Instalace MaNGOS Serveru (s datadiskem TBC) - Autor Malfik Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor charlie Instalace MaNGOS Serveru v prostředí Linux - Autor kupkoid   Chyby a jejich řešení při přihlašování k serveru - Autor Cybe   Zálohování uživatelských dat   Dávkový soubor (BAT soubor) pro vytvoření SQL záloh - Autor Replik   Kompilování - tvoření vlastních release (revizí)   Tvorba kompilací pro Win32 (MangoScript) - Autor bLuma   Ostatní - těžko zařaditelné, ale neznamená to, že nejsou dobré   VIP Systém - Autor charlie Tvorba Webových stránek pro MaNGOS - Autor zahuba Tvorba teleportačních NPC (MangoScript) - Autor Replik Registrační web (původně předělaná SPORA) Funkční pro Antrix i MaNGOS - Autor Replik Nastavení a spuštění Minimanager pro MaNGOS - Autor BlackMartin Nastavení MaNGOS Website - Autor Artorius   Samozřejmě jsou zde i jiné návody, ale tyto jsou nejvíce používané, proto věřím, že vám budou nápomocné. Tuto sekci budeme upravovat podle potřeby. Pokud by jste něco nenašli nebo si nevěděli rady, hledejte na fóru a teprve potom založte vlastní topik. Pokud nějaký autor vytvoří kvalitní návod a chtěl by ho zveřejnit i v tomto seznamu, doporučuji, aby mi napsal zprávu skrze PM.   Díky a přeji hezký den na WoWResource   Replik
    • Aristo

      Příspěvky tam, kde nemají co dělat

      Dodržujte zákaz přispívání do topiků s repaky pokud si to zakladatelé nepřejí!! Opakované psaní příspěvků bude trestáno warnem.
    • Aristo

      Používání spoilerů

      Poslední dobou má většina uživatelů fora zvláštní nutkání postovat extrémně dlouhé texty nebo kódy, které zabírají v nejedenom případu i 80% obsahu celé stránky a hodně tak zvedají nepřehlednost v topiku. Chtěl bych všechny uživatele požádat, aby při postování citací, jakýchkoliv kódů, errorů, atp... delších než 30 řádků používali funkci spoileru.   Funkci vyvoláte příkazem [spoiler] text [/spoiler]   Ukázka:  
Sign in to follow this  
eu.blood.leon

Řízení Postavy Pres Mikrofon

Recommended Posts

Opet Vas Zdravím a davam sem neco co by vas mohlo Zajimat Vcera sem si jen tak Hledal na netu a hle nasel sem takovej peknej Programek Voice commander

 

 

 

 

 

Zde Video co se stim ma delat : http://www.youtube.com/watch?v=6Dt215PuQew

 

 

a Zde Link ke stazení : http://wow.curse.com/downloads/details/7605/ Skuste si to stim :-D Muj starsi Bracha si delal ze me srandu ze si povydam pro sebe :-D

Je to fakt Skvelí zatim sem stim moc nedelal ale slozite to neni Nez se rozhodnete to spustit Prectete si READ ME co v tom souboru je Pak postupujte dale

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osobně si nemyslím že je bezpečné používat tuto utilitu na oficiálních serverech. Už jsem párkrát viděl, že hráč byl zabanován za "makro klávesnice" což je velmi obdobné chování jako u této aplikace, která navíc může být detekována jako škodlivá wardenem, protože přímo řídí chování wowka... (pouze můj osobní názor)

Share this post


Link to post
Share on other sites

tim ze to neumis de to v pohode takze tu zbytecne pises kravyny !!

 

nejsem blbi len som to musel stihnut cez explorer inak mi to neslo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bluma: no, mě to příjde jednoznačné, nevidím na to m nic špatného...

aneb:

Is it legal?

 

Voice Commander has NOTHING to do with WoW whatsoever! It's a VOICE-TO-KEYBOARD interface ONLY! It doesn't send or receive any information from the WoW client. It doesn't even know about WoW at all! It doesn't automate any tasks. You cannot make a loop which does something continuously and walk away from the computer. You need to actually steer the other character but not with an additional keyboard but with your voice! Speech recognition is nothing new, it's even integrated into Windows Vista now. People with disabilities have been using speech recognition for many years.

 

All the power comes from the player giving the commands and from the ingame macros bound to the keys on your keyboard. Voice Commander only makes the bridge between speaking and pressing keys. True, one command may press many keys, but you can do that with ingame macros too and even Logitech's G15 keyboard (which is directly supported in WoW) allows you to make macros. So that's nothing new either. Since Blizzard frowns upon playing someone else's account, we'll just assume you actually own two accounts.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Bluma: no, mě to příjde jednoznačné, nevidím na to m nic špatného...

aneb:

 

 

 

Jj nebojte bych to sem jinak nedal mam i screen Jak se naky Hrac pta jestli se to muze pouzivat A Gm mu tam odepisuje ze to je v pohode Pokud Chcete Prilozim

Jinak takovych Kravin mam Moc Hodne Mam I Hacky A Cheaty ALe Vzivote sem je neopucil mam je pouze na testy Taky Prilozim ale pouze MODERATORUM pokud Budou chtit Jinak ne ;)

 

 

jinak tady ty obrazky

Napsaní Gm

710b7fc2lb1.th.png

 

 

 

Odpoved GM

446c1d09pp6.th.png

 

 

 

Edited by eu.blood.leon

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pls Nevyte Jak Upravyt toto ? [Err] 1054 - Unknown column 'respawnNpcLink' in 'field list'

[Msg] Finished - Unsuccessfully

Edited by bLuma
+ 10% warn za absolutní blbost uživatele, co tohle má společného s tématem ?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites
jj ale anglictinu velmy neovladam pls ceknite tu niekto navod

 

sry za spam ty ani slovencinu poriadne neovladas :D

 

Moj osobny nazor.Naco si nicit hlasivky ked mam rucicky? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pls Nevyte Jak Upravyt toto ? [Err] 1054 - Unknown column 'respawnNpcLink' in 'field list'

[Msg] Finished - Unsuccessfully

 

Pis cesky nebo radsi nepis nic ty tvoje hrubky to je neco nehoraznyho

Share this post


Link to post
Share on other sites

eu.blood.leon prosim ta posli mi nejake hacky hlavne by som bral DeadTouch abo daco podobne lebo potrebujem tomu zabranit na mojom servery

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, takže nějaké ty dojmy z používání.

 

Strávila jsem zhruba dvě hodiny čtením (z větší části reklamních) blábolů, aby si ta věcička zvykla na můj hlas...musím říct že to funguje zajímavě, mnoho lidí by mohla zaujmout třeba funkce "delay" =>

 

cast totems:{ctrl}t{say:Casting totems.}{delay:15}g{delay:15}t{delay:15}h{say:Totems were casted successfuly.}

- všimněte si jedné zajímavé věci: v rámci jednoho jediného hlasového příkazu jsem schopna vycastit hned tři totemy, a to díky tomuto: {delay:15}

Delay 15 způsobí, že před provedením dalšího příkazu program počká 1,5s, což je doba -vidím že chápete- během které se "protočí" global cooldown způsobený vycastěním prvního totemu.

 

Bohužel jsem si všimla dost velkého množství bugů - například má program tendenci (hlavně pokud již běží delší dobu) ignorovat hlasové příkazy, nebo místo nich vykonávat jiné (a troufám si říct že to OPRAVDU NENÍ mojí výslovností)...

 

Je to zajímavá věcička, ale ještě by bylo záhodno na tom trošku zapracovat.

 

Edit:

Ps: eu.blood.leone, mohl bys pro mě PROSÍM udělat jednu drobnou laskavost, a ZKUSIT psát bez hrubek a velká písmena používat jen na těch místech, na která opravdu patří? Věřím že to dokážeš a do života se ti to bude hodit :)

Edited by axxxa

Share this post


Link to post
Share on other sites

btw ten link nefunguje...

 

 

Proč otvíráš skoro dva roky mrtvý topic? Fatk nepochopím toto

Share this post


Link to post
Share on other sites

lebo ma to zaujima smile.gif

 

 

Hm..i me to zajímá, ale tak snad napíšu smysluplný příspěvek kde požádáš třeba o reup a něco k tomu a né že napíšeš ,,nejde stáhnout" a tím to končí.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hm..i me to zajímá, ale tak snad napíšu smysluplný příspěvek kde požádáš třeba o reup a něco k tomu a né že napíšeš ,,nejde stáhnout" a tím to končí.

nejde stiahnut mozete mi niketo poslat normal link? dakujem

Share this post


Link to post
Share on other sites

pokud se jsem to pochopil správně že ten program simuluje stisk klávesy na které je na stavené makro co má s tím sakra co dělat verze klienta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

×